1

@Kidd I taka odpowiedź mi się podoba. Dzięki ;)

0

@pt9 A co ja Bawarczyk i mam jakiś ból dupy? Tylko zapytałem czemu tak było.

0

Mam takie pytanko, dlaczego Bayer nie został jakoś ukarany za wejście kibiców przed gwizdkiem? Można tak czy po prostu już przymknęli oko bo i tak było 5:0?

36

100 % racji

0

Jak się z gry nie trafia to trzeba z karnego, śmieszny klubik

0

@tomek8756 To jakiś troll czy jakaś para?:D

0

@tbas A skąd Izrael ma takie wyposażenie? I jak ich można porównać z Iranem? Kto jest lepiej wyposażony na maxa?

0

@Tomek_TF Zalando/urbancity

6

@kaamil1910 Ile razy przeszliśmy Atleti w LM? Ostatnimi czasy było ciężko. Liga to co innego.

0

A Ty za co cenisz najbardziej bajnes?

1

Ile raptem się zrobiło kibiców Barcy na tik toku i Twitterze:D

0

@clyde Pozdro dla tych co kupili sobie koszulki z tym typkiem przed sezonem.

4

0

@abram3k Mats nie pomógł?xd

0

Radzę niektórym się uspokoić z tym półfinałem i finałem LM. Spokojnie ludzie jeszcze rewanż. Sam się mocno cieszę ale wystarczy głupi mecz w weekend w lidze i znowu zacznie się tutaj sraczka że w rewanżu przegramy. Spokojne głowy i będzie dobrze.

0

Mekambe jest lepszy bo on kosztował 70 milionów a Lewy 50.

0

Być w klubie 6 lat i tak celebrować gola, mógł okazać trochę szacunku. Tfu.

0

Co jest nie działa pewna strona z meczami? Jak ktoś coś ma niech podeśle na priv (Real-City). Dzięki!

1

Foden da radę za KdB.

3

Mariusz Wach, pięściarz z taką historią, wielkimi walkami a teraz jakieś tik toki i freak fighty.
https://www.tiktok.com/@edriu02/video/7354759599993457953?_t=8lMgFnfZABt&_r=1

6

Jaki spoko ziomek ja nie wysiadam z tego ubera.

4

Fajna moda ostatnio na tik toku, laski siedzą specjalnie z bosymi stopami blisko kamery xd

0

@sokot Dlatego ja się dziwię, że tyle świata jest za Izraelem (tak tak bo USA a za Palestyną jest Iran a za nimi Ruscy i tak to się zataczy). Szczerze wolałbym żeby Palestyna wygrała. Aaa i czekam na wywiad z ambasadorem u Mazurka.

1

Kolejny bałwan na tik toku https://vm.tiktok.com/ZGemUou7H/

1

@Antimadridista_WR 18-latek do odpowiedzialności karnej a jak rodziców stać na super samochód to i stać na pełną opiekę dla pokrzywdzonego.

1

@HypeR Może do złoczyńców Scorpiona dorzucą.

0

@PatrychoO Właśnie widzę Shalla-Bal.

0

Grubo Srebrnego Surfera zagra kobieta w Fantastycznej Czwórce. Komiksów nie czytałem i nie wiem czy była żeńska odmiana Surfera ale osobiście wolałbym faceta. Jeszcze niech Doktora Dooma zagra kobieta.

0

@Barclonismo Ciekawe co może być w kolejnym filmie. Coś z kosmosu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?