xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd I taka odpowiedź mi się podoba. Dzięki ;)
0
@pt9 A co ja Bawarczyk i mam jakiś ból dupy? Tylko zapytałem czemu tak było.
0
Mam takie pytanko, dlaczego Bayer nie został jakoś ukarany za wejście kibiców przed gwizdkiem? Można tak czy po prostu już przymknęli oko bo i tak było 5:0?
36
100 % racji
0
Jak się z gry nie trafia to trzeba z karnego, śmieszny klubik
0
@tomek8756 To jakiś troll czy jakaś para?:D
0
@tbas A skąd Izrael ma takie wyposażenie? I jak ich można porównać z Iranem? Kto jest lepiej wyposażony na maxa?
0
@Tomek_TF Zalando/urbancity
6
@kaamil1910 Ile razy przeszliśmy Atleti w LM? Ostatnimi czasy było ciężko. Liga to co innego.
0
A Ty za co cenisz najbardziej bajnes?
1
Ile raptem się zrobiło kibiców Barcy na tik toku i Twitterze:D
0
@clyde Pozdro dla tych co kupili sobie koszulki z tym typkiem przed sezonem.
4
Komedia nie sędzia xd
https://x.com/MlodyWiesniakTV/status/1778112037182214284
0
@abram3k Mats nie pomógł?xd
0
Radzę niektórym się uspokoić z tym półfinałem i finałem LM. Spokojnie ludzie jeszcze rewanż. Sam się mocno cieszę ale wystarczy głupi mecz w weekend w lidze i znowu zacznie się tutaj sraczka że w rewanżu przegramy. Spokojne głowy i będzie dobrze.
0
Mekambe jest lepszy bo on kosztował 70 milionów a Lewy 50.
0
Być w klubie 6 lat i tak celebrować gola, mógł okazać trochę szacunku. Tfu.
1
@Monegros Dzisiaj wyjazd to złota https://a.allegroimg.com/s1024/0cd724/5123a50e4add92e813235306f815
0
Co jest nie działa pewna strona z meczami? Jak ktoś coś ma niech podeśle na priv (Real-City). Dzięki!
1
Foden da radę za KdB.
3
Mariusz Wach, pięściarz z taką historią, wielkimi walkami a teraz jakieś tik toki i freak fighty.
https://www.tiktok.com/@edriu02/video/7354759599993457953?_t=8lMgFnfZABt&_r=1
6
Jaki spoko ziomek ja nie wysiadam z tego ubera.
4
Fajna moda ostatnio na tik toku, laski siedzą specjalnie z bosymi stopami blisko kamery xd
0
@sokot Dlatego ja się dziwię, że tyle świata jest za Izraelem (tak tak bo USA a za Palestyną jest Iran a za nimi Ruscy i tak to się zataczy). Szczerze wolałbym żeby Palestyna wygrała. Aaa i czekam na wywiad z ambasadorem u Mazurka.
1
Kolejny bałwan na tik toku https://vm.tiktok.com/ZGemUou7H/
1
@Antimadridista_WR 18-latek do odpowiedzialności karnej a jak rodziców stać na super samochód to i stać na pełną opiekę dla pokrzywdzonego.
1
@HypeR Może do złoczyńców Scorpiona dorzucą.
0
@PatrychoO Właśnie widzę Shalla-Bal.
0
Grubo Srebrnego Surfera zagra kobieta w Fantastycznej Czwórce. Komiksów nie czytałem i nie wiem czy była żeńska odmiana Surfera ale osobiście wolałbym faceta. Jeszcze niech Doktora Dooma zagra kobieta.
0
@Barclonismo Ciekawe co może być w kolejnym filmie. Coś z kosmosu?