xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po zwiastunie Deadpool 3 mam nadzieję że film nie zawiedzie.
0
Valverde po takim meczu już by pakował walizki.
0
Masakra jak można było zremisować u siebie z Granadą. Real gratulacje z powodu zdobycia mistrzostwa.
Jeszcze niech nas Napoli zleje.
1
@MESSIah16 I tak mistrza nie wygrają, będzie podobnie jak z Dortmundem sezon temu.
0
Dawajcie Flicka, oby nie było za późno.
1
@MesQueUnClub96 Mierzysz się centymetrem? Błonnika więcej jedz, warzyw.
1
Barca już powinna zaklepać Flicka. Szczerze to jaram się taką opcją. Coś innego a nie tylko DNA i DNA.
0
@HypeR Dobre rozwiązanie. Szkoda że Braci Russo już nie ma :/
1
@matirix20 Będzie grubo, jeszcze Kasjo z Sylwkiem
0
@kolomen2 skstore/basketzone
1
@Kratos1990 i hcg żeby jajek nie blokować
0
@Catalonya1992 up
4
@Culer9002 Jemu tak nogi związać
0
@AFA Garmin 15 znaków Bożych
0
@MESSIah16 Śmieszne że ma dziecko z podobnymi genami z kobietą która była jednym wypadem a reszta nawet mu nie dorównuje.
0
Po tej akcji z Zielem Napoli nawet niech sobie spadnie w lidze.
0
@Emhyr "potrzymaj mi piwo"
0
@szela1899 Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem
2
@FCB_dimiC Taa i jak chce wejść na swój profil nawet to muszę odświeżać.
5
Witam wszystkich bardzo serdecznie w ten niedzielny poranek.
1
@P33ck Szkoda klubu, pamiętam dwumecz z Interem i United w 2010/11. Chyba Affelay też tam grał.
0
Grenlandia zapłaci rachunek
0
Brawo Girona oby tak dalej
3
Hhaahahhah xDD 1410 meczów zawieszenia dla Roque za to! Dobrze że nie zemdlał z bólu tamten z Alaves.
0
Tak sobie teraz siedzę rozkminiam, dlaczego Izrael gra w kwalifikacjach do Euro będąc w Azji?
0
Cancelo z tym okiem to do Rockiego podobny xD
0
Jedziemy z Alaves!
0
@Kgorecki2500 Prezydente al dente
0
Burger Drwala jaki zadowolony na zdjęciu z koszulką Totków.
0
@Nazio_87 Ale lipa... Ale też swój wiek miał:/