1

@agaFCB O chollera jasna, ja nigdy nie miałem wyrywanego. Współczuje i cierpliwości Bożej.

0

@agaFCB A co u Ciebie sklepy do 19 otwarte?

0

@BorzyKrzys Z tego co wiem to tam jakiś mur jest długi między Stanami a Meksykiem, dlaczego chcą rozebrać? Co im sie odmieniło?

0

Czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć w skrócie co tam się w tym Teksasie dzieje?

0

Poważnie Arteta ma zamiar odejść od Arsenalu? Coś mi wczoraj mignęło.

1

Jakieś opinie na temat Bergvalla co ma przyjść? Poza tym on ma iść do rezerw czy od razu do pierwszej drużyny?

0

@MESSIah16 się żyje

0

@sevs Ile ja razy chodzę do biedronki to żadnego żula nie spotkałem...

3

@pacior95 A słowo ciałem się stało, amen.

1

@MESSIah16 Masakra co się dzieje od kilku lat.

0

@Arden Nie widać tego więc ciężko stwierdzić.

0

Jakaś gruba afera z Popkiem jest, coś związanego z psem. Jeżeli to prawda to nieźle mu odje...

0

@clyde Nie no teraz porażka albo remis.

0

@TR3YWAY No i powrót Fatiego xd

0

@ngif To Duńczyka, przyszedł za darmo więc mocny byśmy byli na plus a chętny się znajdzie.

1

@norbi77 "Za Araujo, Kounde, Christensena, Raphinhe wszelkie bardzo dobre oferty brać i naprawić budżet klubu"

31

@LM10GOAT Cancelo rozumiem bo zawalił bramki ale Lewy pewnie dlatego że skończą się wakacje w ciepłej Barcelonie.

0

@ngif I sprzedać 3 bardzo dobrych obrońców? ;p Najwyżej Christensena. Kounde bym jednak zostawił. Raphinhe oczywiście.

3

@HighestInTheRoom Chłopak i mężczyzna normalna rodzina.

2

Napoli zapłaci rachunek.

Aleee ciekawe czy w tym przypadku powiedzenie Napoli kupon Ci spierdzieli okaże się niewłaściwe.

1

@Bocheno1 Wy tam tyle smaru macie na warsztacie to nie dziwie się że tak piszesz

0

@Cule1234 Fajne te bluzy ale ceny z kosmosu ;c

1

@tristan87 Coś tam burknął pod nosem "für deutschland"

0

@Faro Szanse zawsze są ale nie z taką grą.

1

@koksik2700 Z sercem bólem.

0

@Jakchcesz Przecież i tak nie przyjdzie. Laporta weźmie jakiegoś przydupasa/byłego piłkarza Barcy z średniaka typu Motta/Marquez i tyle z tego będzie. Nie stać nas na doświadczonego trenera.

4

Niedziela jedyny dzień tygodnia w którym nie słychać budzika do pracy gdzie można się wyspać to i tak się wstaje po 6..

0

@VegetaPolska Czyli jest coś na rzeczy z turniejem już? Teraz 7 wszechświat miałby konkretną pakę xd

1

Xavi miał być nowym Guardiolą a został Koemanem.

0

@VegetaPolska Ciekawe czy jeszcze pokażą w mandze Jirena albo będzie jakiś turniej z pozostałymi wszechświatami. No i ciekawe o kim mówią ta ryba że jest ktoś potężny we wszechświecie 7. Dużo zagadek xd. Czekać aż Broly jeszcze dostanie nową formę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?