xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@agaFCB O chollera jasna, ja nigdy nie miałem wyrywanego. Współczuje i cierpliwości Bożej.
0
@agaFCB A co u Ciebie sklepy do 19 otwarte?
0
@BorzyKrzys Z tego co wiem to tam jakiś mur jest długi między Stanami a Meksykiem, dlaczego chcą rozebrać? Co im sie odmieniło?
0
Czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć w skrócie co tam się w tym Teksasie dzieje?
0
Poważnie Arteta ma zamiar odejść od Arsenalu? Coś mi wczoraj mignęło.
1
Jakieś opinie na temat Bergvalla co ma przyjść? Poza tym on ma iść do rezerw czy od razu do pierwszej drużyny?
0
@MESSIah16 się żyje
0
@sevs Ile ja razy chodzę do biedronki to żadnego żula nie spotkałem...
3
@pacior95 A słowo ciałem się stało, amen.
1
@MESSIah16 Masakra co się dzieje od kilku lat.
0
@Arden Nie widać tego więc ciężko stwierdzić.
0
Jakaś gruba afera z Popkiem jest, coś związanego z psem. Jeżeli to prawda to nieźle mu odje...
0
@clyde Nie no teraz porażka albo remis.
0
@TR3YWAY No i powrót Fatiego xd
0
@ngif To Duńczyka, przyszedł za darmo więc mocny byśmy byli na plus a chętny się znajdzie.
1
@norbi77 "Za Araujo, Kounde, Christensena, Raphinhe wszelkie bardzo dobre oferty brać i naprawić budżet klubu"
31
@LM10GOAT Cancelo rozumiem bo zawalił bramki ale Lewy pewnie dlatego że skończą się wakacje w ciepłej Barcelonie.
0
@ngif I sprzedać 3 bardzo dobrych obrońców? ;p Najwyżej Christensena. Kounde bym jednak zostawił. Raphinhe oczywiście.
3
@HighestInTheRoom Chłopak i mężczyzna normalna rodzina.
2
Napoli zapłaci rachunek.
Aleee ciekawe czy w tym przypadku powiedzenie Napoli kupon Ci spierdzieli okaże się niewłaściwe.
1
@Bocheno1 Wy tam tyle smaru macie na warsztacie to nie dziwie się że tak piszesz
0
@Cule1234 Fajne te bluzy ale ceny z kosmosu ;c
1
@tristan87 Coś tam burknął pod nosem "für deutschland"
0
@Faro Szanse zawsze są ale nie z taką grą.
1
@koksik2700 Z sercem bólem.
0
@Jakchcesz Przecież i tak nie przyjdzie. Laporta weźmie jakiegoś przydupasa/byłego piłkarza Barcy z średniaka typu Motta/Marquez i tyle z tego będzie. Nie stać nas na doświadczonego trenera.
4
Niedziela jedyny dzień tygodnia w którym nie słychać budzika do pracy gdzie można się wyspać to i tak się wstaje po 6..
0
@VegetaPolska Czyli jest coś na rzeczy z turniejem już? Teraz 7 wszechświat miałby konkretną pakę xd
1
Xavi miał być nowym Guardiolą a został Koemanem.
0
@VegetaPolska Ciekawe czy jeszcze pokażą w mandze Jirena albo będzie jakiś turniej z pozostałymi wszechświatami. No i ciekawe o kim mówią ta ryba że jest ktoś potężny we wszechświecie 7. Dużo zagadek xd. Czekać aż Broly jeszcze dostanie nową formę.