xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pamiętajcie jak barszcz to tylko bez uszek bo z ucha to się strzela na komendzie.
0
W tym przypadku do bloku xD
https://www.instagram.com/reel/C1MFuVesSAq/?igsh=MXF5a2szcjJhaDJ0dw==
1
A wy już kupiliście TurboMan'a?
0
@MichuZ44 A kto jest najlepszym według Ciebie?;d
0
@FcPortoFan1999 Ciekawie by było chociaż hah
0
@FcPortoFan1999 Fame raczej nie da Najmanowi walki ;d
0
Mariusz Pudzianowski prawdopodobnie na FAME20 walczy. Ciekawe czy dadzą mu oddzielny panel.
1
@Compadre Zobaczymy jutro ;p, też ma padać :D. Ale oby nasypało troszkę bo przez 2-3 dni ostatnie to pochmurnie i deszcz tylko. W Niemczech tak samo ale tam ogólnie cieplej.
1
@Compadre Podlaskie, śnieg pada jak szalony.
0
@HavertzKai Aż tak dobrze gra?
1
@GeneralXavi Pewnie będzie podobna sytuacja jak z wielkimi sportowcami i jechanie po freakowych galach a później wiadome.
0
Dużo klubów takich popularniejszych się sprzeciwiło SL?
Fajna sprawa, ciekawsze mecze, większe pieniądze a Czeczerin niech dalej się trzyma arabskich pieniędzy.
1
@hayek Ciekawe czy wprowadzą Doctora Dooma/Beyondera za niego. No albo inny aktor.
0
Używa ktoś z was chłodzącej podstawki pod laptopa i może polecić coś? Aktualna mi siadła :c.
1
Xavi nie spier.. tego z Napoli.
0
@FcPortoFan1999 Pewnie tak jak klaun w cyrku. Nawet mi ich nie zal.
3
Mógłby Real na PSG trafić, jednych mniej by było.
0
@bartekvisca Mourinho!
0
@P33ck Stawiam na Lazio/Lipsk. Róbcie szybkie szoty.
0
Zawsze śmieszy hahah
https://vm.tiktok.com/ZGeNhJBcy/
2
@takisobiektos Ja bym na Twoim miejscu delte policzył.
Ps.Z dystansem.
1
Wierzyłem mocno w Raphinhe ale widocznie nie ten Brazylijczyk się wylosował. Po sezonie najlepiej sprzedać póki coś jest wart bo później znowu będziemy się męczyć z sprzedawaniem wypalonych piłkarzy i będą durne wypożyczenia.
2
@norbi77 A po filmiku fiku miku cyku cyku xD
1
@Qba2312 Spokojnie zaraz gdzieś będą fotki i się okaże czy wogole warto płacić te niecałe 20 dolarów. Ale to nie zmienia faktu że subów od ogłoszenia jej masowo przybyło. Łatwy pieniądz.
1
@NeroTFP1 Najpierw Pan a później na Ty haha
2
@NeroTFP1 Myślałem że po wzroście
0
@bartas97 Ale Clout to śmietnik. Jeszcze ktoś z rodzinki Lexy, odpady no i na koniec dupne ppv.
0
@Emhyr Skręca od samego oglądania.
1
@Rl9k1nG Dobrze już Koseckiego tam cisnął xD
0
@Foro A myślisz Legia przyjedzie do Krakowa?