3

Pamiętajcie jak barszcz to tylko bez uszek bo z ucha to się strzela na komendzie.

0

1

A wy już kupiliście TurboMan'a?

0

@MichuZ44 A kto jest najlepszym według Ciebie?;d

0

@FcPortoFan1999 Ciekawie by było chociaż hah

0

@FcPortoFan1999 Fame raczej nie da Najmanowi walki ;d

0

Mariusz Pudzianowski prawdopodobnie na FAME20 walczy. Ciekawe czy dadzą mu oddzielny panel.

1

@Compadre Zobaczymy jutro ;p, też ma padać :D. Ale oby nasypało troszkę bo przez 2-3 dni ostatnie to pochmurnie i deszcz tylko. W Niemczech tak samo ale tam ogólnie cieplej.

1

@Compadre Podlaskie, śnieg pada jak szalony.

0

@HavertzKai Aż tak dobrze gra?


1

@GeneralXavi Pewnie będzie podobna sytuacja jak z wielkimi sportowcami i jechanie po freakowych galach a później wiadome.

0

Dużo klubów takich popularniejszych się sprzeciwiło SL?

Fajna sprawa, ciekawsze mecze, większe pieniądze a Czeczerin niech dalej się trzyma arabskich pieniędzy.

1

@hayek Ciekawe czy wprowadzą Doctora Dooma/Beyondera za niego. No albo inny aktor.

0

Używa ktoś z was chłodzącej podstawki pod laptopa i może polecić coś? Aktualna mi siadła :c.

1

Xavi nie spier.. tego z Napoli.

0

@FcPortoFan1999 Pewnie tak jak klaun w cyrku. Nawet mi ich nie zal.

3

Mógłby Real na PSG trafić, jednych mniej by było.

0

@bartekvisca Mourinho!

0

@P33ck Stawiam na Lazio/Lipsk. Róbcie szybkie szoty.

0

Zawsze śmieszy hahah
https://vm.tiktok.com/ZGeNhJBcy/

2

@takisobiektos Ja bym na Twoim miejscu delte policzył.

Ps.Z dystansem.

1

Wierzyłem mocno w Raphinhe ale widocznie nie ten Brazylijczyk się wylosował. Po sezonie najlepiej sprzedać póki coś jest wart bo później znowu będziemy się męczyć z sprzedawaniem wypalonych piłkarzy i będą durne wypożyczenia.

2

@norbi77 A po filmiku fiku miku cyku cyku xD

1

@Qba2312 Spokojnie zaraz gdzieś będą fotki i się okaże czy wogole warto płacić te niecałe 20 dolarów. Ale to nie zmienia faktu że subów od ogłoszenia jej masowo przybyło. Łatwy pieniądz.

1

@NeroTFP1 Najpierw Pan a później na Ty haha

2

@NeroTFP1 Myślałem że po wzroście

0

@bartas97 Ale Clout to śmietnik. Jeszcze ktoś z rodzinki Lexy, odpady no i na koniec dupne ppv.

0

@Emhyr Skręca od samego oglądania.

1

@Rl9k1nG Dobrze już Koseckiego tam cisnął xD

0

@Foro A myślisz Legia przyjedzie do Krakowa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?