xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@norbi77 A po filmiku fiku miku cyku cyku xD
1
@Qba2312 Spokojnie zaraz gdzieś będą fotki i się okaże czy wogole warto płacić te niecałe 20 dolarów. Ale to nie zmienia faktu że subów od ogłoszenia jej masowo przybyło. Łatwy pieniądz.
1
@NeroTFP1 Najpierw Pan a później na Ty haha
2
@NeroTFP1 Myślałem że po wzroście
0
@bartas97 Ale Clout to śmietnik. Jeszcze ktoś z rodzinki Lexy, odpady no i na koniec dupne ppv.
0
@Emhyr Skręca od samego oglądania.
1
@Rl9k1nG Dobrze już Koseckiego tam cisnął xD
0
@Foro A myślisz Legia przyjedzie do Krakowa?
0
@kamiVeB Xavi to już tak pier.. Przez takie gadanie straci wiele jak go stąd wywalą.
5
Natan i tak wygrał tym że odpalił protokuł i cisną Polańskiego. Szkoda walki ale cóż. A durnie dalej będą gwizdać na gościa który wprowadził popularną 60 i pomówił gościa o dosypanie czegoś.
3
Aż szkoda że kiedyś nie doszło do walki Parke - Soldić.
2
@NeKenI Jak jestem w ciągu pracy to czasem i o 20 potrafię iść bo nudy, a tak to max do 22-23.
1
@Kluivert_P Zaraz Norman walczy z Sulęckim jak wygra to czemu nie. Ale nie zdziwię się jak na 20 w boksie będzie się bić z Adamkiem albo Mamedem.
9
Dobry transfer Fame'u, Don Diego w organizacji ;o.
3
@LaLigaPD Niech przegrywa ten francuski upośledzony projekt.
2
@Rl9k1nG Teraz nawet droższe od KSW ;d
1
Wrzosek jak kozacko przygotowany, myślałem że jednak Zadyma po takich walkach w Gromdzie wygra a tu zaskoczenie. Marcin wracaj do KSW.
0
United u siebie w czape? Bayern też ładnie:D
2
Czasem trzeba poświęcenia, jeżeli byłaby bardzo konkretna suma to dlaczego nie. Tylko wtedy trzeba byłoby nie rozwalać kasy jak to było po Neymarze i dalej szukać takich zawodników jak Inigo Martinez czy Christensen. Real kiedyś sprzedał Di Marie w formie, Varane.
0
Zamawiał ktoś coś z temu.com? To jest jak aliexpress?
1
@ranger3120 O 12 ma być oświadczenie jakieś. Krew na nosie od okularów więc pewnie nie jest złamany. Oby.
1
@P33ck Fajnie byłoby zobaczyć Jage w finale.
17
@DLFCB Równość, to może niech też kobiety 30 kg noszą. Ale to trzeba mieć nasrane w głowie xD.
0
@Janas11224 To pomyśl jakby sobie faceci z otyłej babki beke robili to instastory Mai Staśko byłby zapełniony po brzegi.
1
@Jakchcesz Następnym razem gumą banknotów nie sklejaj bo w sklepie musiałem się tłumaczyć.
0
Znowu się zaczyna stanie pod sklepami z kubkami. Ja rozumiem że są potrzebujący ale tak ciągle zaczepiać to męczy. Przecież każdy kto będzie chciał to i tak wpłaci..
0
Komentarz usunięty
2
@agaFCB Solone paluszki w nutelli
2
@Androchem Z bani wale.
2
@Kengo "jest obsessed with me" to w końcu po Polsku czy po Angielsku?