2

@norbi77 A po filmiku fiku miku cyku cyku xD

1

@Qba2312 Spokojnie zaraz gdzieś będą fotki i się okaże czy wogole warto płacić te niecałe 20 dolarów. Ale to nie zmienia faktu że subów od ogłoszenia jej masowo przybyło. Łatwy pieniądz.

1

@NeroTFP1 Najpierw Pan a później na Ty haha

2

@NeroTFP1 Myślałem że po wzroście

0

@bartas97 Ale Clout to śmietnik. Jeszcze ktoś z rodzinki Lexy, odpady no i na koniec dupne ppv.

0

@Emhyr Skręca od samego oglądania.

1

@Rl9k1nG Dobrze już Koseckiego tam cisnął xD

0

@Foro A myślisz Legia przyjedzie do Krakowa?

0

@kamiVeB Xavi to już tak pier.. Przez takie gadanie straci wiele jak go stąd wywalą.

5

Natan i tak wygrał tym że odpalił protokuł i cisną Polańskiego. Szkoda walki ale cóż. A durnie dalej będą gwizdać na gościa który wprowadził popularną 60 i pomówił gościa o dosypanie czegoś.

3

Aż szkoda że kiedyś nie doszło do walki Parke - Soldić.

2

@NeKenI Jak jestem w ciągu pracy to czasem i o 20 potrafię iść bo nudy, a tak to max do 22-23.

1

@Kluivert_P Zaraz Norman walczy z Sulęckim jak wygra to czemu nie. Ale nie zdziwię się jak na 20 w boksie będzie się bić z Adamkiem albo Mamedem.

9

Dobry transfer Fame'u, Don Diego w organizacji ;o.

3

@LaLigaPD Niech przegrywa ten francuski upośledzony projekt.

2

@Rl9k1nG Teraz nawet droższe od KSW ;d

1

Wrzosek jak kozacko przygotowany, myślałem że jednak Zadyma po takich walkach w Gromdzie wygra a tu zaskoczenie. Marcin wracaj do KSW.

0

United u siebie w czape? Bayern też ładnie:D

2

Czasem trzeba poświęcenia, jeżeli byłaby bardzo konkretna suma to dlaczego nie. Tylko wtedy trzeba byłoby nie rozwalać kasy jak to było po Neymarze i dalej szukać takich zawodników jak Inigo Martinez czy Christensen. Real kiedyś sprzedał Di Marie w formie, Varane.

0

Zamawiał ktoś coś z temu.com? To jest jak aliexpress?

1

@ranger3120 O 12 ma być oświadczenie jakieś. Krew na nosie od okularów więc pewnie nie jest złamany. Oby.

1

@P33ck Fajnie byłoby zobaczyć Jage w finale.

17

@DLFCB Równość, to może niech też kobiety 30 kg noszą. Ale to trzeba mieć nasrane w głowie xD.

0

@Janas11224 To pomyśl jakby sobie faceci z otyłej babki beke robili to instastory Mai Staśko byłby zapełniony po brzegi.

1

@Jakchcesz Następnym razem gumą banknotów nie sklejaj bo w sklepie musiałem się tłumaczyć.

0

Znowu się zaczyna stanie pod sklepami z kubkami. Ja rozumiem że są potrzebujący ale tak ciągle zaczepiać to męczy. Przecież każdy kto będzie chciał to i tak wpłaci..

0

Komentarz usunięty

2

@agaFCB Solone paluszki w nutelli

2

@Androchem Z bani wale.

2

@Kengo "jest obsessed with me" to w końcu po Polsku czy po Angielsku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?