0

@abram3k Czasem Gundo z De Jongiem się nie rozumieli jak Niemiec chciał odegrać od razu to Holender nie dobiegał na jeden kontakt.

3

Elegancko tego jestem zadowolony ale tyle zmarnowanych akcji aż szkoda gadać, to trzeba strzelać bo się zemści.

Pena klasa, Ter Stegen pewnie dumny.

0

No i niedawny przeciwnik Gamrota wygrał właśnie z Beneilem Dariushem, z którym właśnie przegrał. Waga lekka w UFC jest konkretna i jestem ciekaw przyszłego zestawienia Mateusza. Ciekawe czy po takim zwycięstwie Armana z wyżej ranginowym Dariushem będzie wogóle myślał o rewanżu z Gamerem czy od razu będzie celować w top3.


Jeżeli chodzi o reklamy na lapku to 1/3 ekranu jest zasłonięta i trzeba klikać krzyżyk. Dawno tego nie było.


Miłej niedzieli wszystkim i obyśmy w okolicach 23 cieszyli się z dobrej postawy naszych i 3 punktów.

3

Ale zapowiada się rzeźnia z Atleti ale oby na naszą korzyść. Może być nieciekawie po porażce. Niby połowa sezona i to niecała ale jednak obawy są.

0

@jacobFCB Ciekawe czy kiedyś nie będzie problemu sobie wykupić wycieczkę i obejrzeć z bliska jakąś planetę. Jeżeli oczywiście pójdzie technologia do przodu i nie będzie wojen.

1

@Herato Cuadrado

0

Na flashscore widać ładnie Newcastle ciśnie United. U nas Ten Hag byłby już kilka razy zwolniony.

1

@P33ck I oby złoto w siatkę na igrzyskach. Jak nie teraz to kiedy?

1

@Katalonbar 50 k piechotą nie chodzi a dla takiego 17 latka któremu nie wiadomo jak się potoczy kariera, więc jest to jakiś zastrzyk gotówki. Głosowałbym za rozdaniem po 50k. Albo 50k dla każdego a później niech sam sobie decyduje czy kwotę przeznaczy na siebie czy cele charytatywne.

1

@Mario96w No a jak, miodowa to jest taki syf że głowa mała...

1

Musztarda miodowa to jest żart. Tylko zwykła.

9

Wielkie ukłonu za wielki powrót @NeKenI w roli rozdawacza zielonych.

2

Białe drzewa, drogi... Śnieg to coś pięknego. Najlepsza pora roku, piękny świąteczny czas i oczywiście zapomniany nowy rok.

Ps. Kevin wjedzie wraz z dwoma pierwszymi częściami Szklanej Pułapki którą oglądałem już ponad xd razy. Świątecznej gorączki z Arnoldem też nie zabraknie.

4

@macio_944 Przyłączam się.

1

@Sulimo Jinno najsilniejsze królestwo na Polsce.

0

@MatiVEB25 Pułapki na myszy wsadź w kieszenie

0

@ranger3120 Walka we freakach gwarantowana

1

Lapcio się nie cacka.

0

@draxidox 35 godzin w tygodniu xdd

0

@Pedri16Future Teraz niech Spławiak cwaniaczy do telefonu.

1

@cris27 Gdyby Lautaro u nas grał to by też stał się kaleką

5

@tomek8756 Ehh ten piękny David Villa....

0

Tak sobie siedzę i pomyślałem o prawku C + E. Robił ktoś z was i może napisać jak to cenowo i praktycznie? Zawsze to lepsze CV.

4

@FcPortoFan1999 Ten rok szybko leci, niedawno mistrzostwa były w Katarze.

0

@Pedri16Future Durne i nieobliczalne czasy się zbliżają. Ciekawe jak ktoś coś przeskrobie i nie będzie miał alibi to czy służby będą posługiwać się AI aby tego kogoś obciążyć. Masakra.

1

@norbi77 Loki w końcu został tym kim chciał być. Piękna historia postaci tylko szkoda, że aktualne MCU jest cienkie.

0

@MarcelNJ11 Venom 3 ma być o jakiejś grupie przestępczej która będzie chciała odstrzelić Symbionta. Takie coś przeczytałem.

11

@Mixtape Trzymaj się tam Byczku, tylko pamiętaj. Jeżeli zostawiła Cię dla innego nawet nie próbuj jej wybaczyć i do niej wracać jeśli jej coś tam nie pyknie z tamtym.

0

@cchesterr43 Było takie boisko u nas spore to postawili biedronkę. Na początku było dziwnie ale już się człowiek przyzwyczaił.

0

@Jakchcesz O co chodzi? Nie w temacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?