xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@abram3k Czasem Gundo z De Jongiem się nie rozumieli jak Niemiec chciał odegrać od razu to Holender nie dobiegał na jeden kontakt.
3
Elegancko tego jestem zadowolony ale tyle zmarnowanych akcji aż szkoda gadać, to trzeba strzelać bo się zemści.
Pena klasa, Ter Stegen pewnie dumny.
0
No i niedawny przeciwnik Gamrota wygrał właśnie z Beneilem Dariushem, z którym właśnie przegrał. Waga lekka w UFC jest konkretna i jestem ciekaw przyszłego zestawienia Mateusza. Ciekawe czy po takim zwycięstwie Armana z wyżej ranginowym Dariushem będzie wogóle myślał o rewanżu z Gamerem czy od razu będzie celować w top3.
Jeżeli chodzi o reklamy na lapku to 1/3 ekranu jest zasłonięta i trzeba klikać krzyżyk. Dawno tego nie było.
Miłej niedzieli wszystkim i obyśmy w okolicach 23 cieszyli się z dobrej postawy naszych i 3 punktów.
3
Ale zapowiada się rzeźnia z Atleti ale oby na naszą korzyść. Może być nieciekawie po porażce. Niby połowa sezona i to niecała ale jednak obawy są.
0
@jacobFCB Ciekawe czy kiedyś nie będzie problemu sobie wykupić wycieczkę i obejrzeć z bliska jakąś planetę. Jeżeli oczywiście pójdzie technologia do przodu i nie będzie wojen.
1
@Herato Cuadrado
0
Na flashscore widać ładnie Newcastle ciśnie United. U nas Ten Hag byłby już kilka razy zwolniony.
1
@P33ck I oby złoto w siatkę na igrzyskach. Jak nie teraz to kiedy?
1
@Katalonbar 50 k piechotą nie chodzi a dla takiego 17 latka któremu nie wiadomo jak się potoczy kariera, więc jest to jakiś zastrzyk gotówki. Głosowałbym za rozdaniem po 50k. Albo 50k dla każdego a później niech sam sobie decyduje czy kwotę przeznaczy na siebie czy cele charytatywne.
1
@Mario96w No a jak, miodowa to jest taki syf że głowa mała...
1
Musztarda miodowa to jest żart. Tylko zwykła.
9
Wielkie ukłonu za wielki powrót @NeKenI w roli rozdawacza zielonych.
2
Białe drzewa, drogi... Śnieg to coś pięknego. Najlepsza pora roku, piękny świąteczny czas i oczywiście zapomniany nowy rok.
Ps. Kevin wjedzie wraz z dwoma pierwszymi częściami Szklanej Pułapki którą oglądałem już ponad xd razy. Świątecznej gorączki z Arnoldem też nie zabraknie.
4
@macio_944 Przyłączam się.
1
@Sulimo Jinno najsilniejsze królestwo na Polsce.
0
@MatiVEB25 Pułapki na myszy wsadź w kieszenie
0
@ranger3120 Walka we freakach gwarantowana
1
Lapcio się nie cacka.
0
@draxidox 35 godzin w tygodniu xdd
0
@Pedri16Future Teraz niech Spławiak cwaniaczy do telefonu.
1
@cris27 Gdyby Lautaro u nas grał to by też stał się kaleką
5
@tomek8756 Ehh ten piękny David Villa....
0
Tak sobie siedzę i pomyślałem o prawku C + E. Robił ktoś z was i może napisać jak to cenowo i praktycznie? Zawsze to lepsze CV.
4
@FcPortoFan1999 Ten rok szybko leci, niedawno mistrzostwa były w Katarze.
0
@Pedri16Future Durne i nieobliczalne czasy się zbliżają. Ciekawe jak ktoś coś przeskrobie i nie będzie miał alibi to czy służby będą posługiwać się AI aby tego kogoś obciążyć. Masakra.
1
@norbi77 Loki w końcu został tym kim chciał być. Piękna historia postaci tylko szkoda, że aktualne MCU jest cienkie.
0
@MarcelNJ11 Venom 3 ma być o jakiejś grupie przestępczej która będzie chciała odstrzelić Symbionta. Takie coś przeczytałem.
11
@Mixtape Trzymaj się tam Byczku, tylko pamiętaj. Jeżeli zostawiła Cię dla innego nawet nie próbuj jej wybaczyć i do niej wracać jeśli jej coś tam nie pyknie z tamtym.
0
@cchesterr43 Było takie boisko u nas spore to postawili biedronkę. Na początku było dziwnie ale już się człowiek przyzwyczaił.
0
@Jakchcesz O co chodzi? Nie w temacie.