xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Rosołek to bym zjadł na kacu :p
0
@bartekvisca U mnie prime wygasł dawno, może kilka filmów tylko obejrzałem związanych z Creedem, Rockym i chyba Strażników Galaktyki bo tam szybciej był niż na Disney.
@kuz Od piwa głowa się kiwa.
@Kluivert_P UFC bym obejrzał gdyby Gamrot się bił o takich godzinach a nie kadyrowce
0
Prime wlatuje wieczorkiem u was czy odpuszczacie?
0
@mateusz33 Właśnie skończyłem oglądać speed 1 i nie wpadłem na pomysł że może być to 2 :D dzięki Byczku
4
@Herato Sneijder?
0
Zna ktoś film sprzed wielu lat gdzie akcja działa się na statku a na końcu filmu statek wjechał do miasta i się zatrzymał przed domem? Pamiętam że w tym statku byli terroryści, policja próbowała przejąć statek. Zna ktoś albo kojarzy?
8
@tomek8756 A później rodzinka płacze przez takich mózgojo**w tak jak w przypadku tego gościa co się bawił w Szybkich i wściekłych w Krakowie (o ile się nie mylę). Zabrać prawko, wpakować do paki na 15 lat i płaczu w sali sądowej co nie miara.
4
@AmigoBlancos Nie bo później wiadome kto przyszedł za te pieniądze. Lepiej gdyby został bez tych 222 milionów.
0
@Barca1922 Oby tylko ciekawe czy Usman nie pójdzie droga Fergusona. Wcześniej wygrywał później dwie porażki i nie wiadomo jak to się odbije na jego psychice. Khamzat też mocny jest ale oby przegrał.
0
Ale że Jagiellonia będzie sobie tak radzić w ekstraklasie to bym się nie spodziewał. Widziałem typowania wcześniej to ludzie umieszczali ich w środku tabeli. Oby tak dalej, nasza duma Podlasia!
3
@Luciano99 A to nie jest tak że starego chcieli wziąć na papieża ale się rozmyślili bo jak mówili że trzeba czekać na biały dom z komina to zaczął jointy palić?
0
Świąteczna gorączka z Arnoldem top film na święta.
0
Pytanie do siedzących w Niemczech:
Jeżeli jest mecz w niedzielę w lidze na przykład Lipska to czy sklep fanowski jest otwarty wtedy czy nie?
1
@Sulimo Zazwyczaj się sprawdza przed zakupem.
3
@kuz Ja nie odbieram od nieznanych numerów, zawsze sobie mówie jak ktoś dzwoni i będzie coś chciał koniecznie to napisze wiadomość.
0
Dubiel https://staticg.sportskeeda.com/editor/2022/08/df3b6-16605826898379-1920.jpg
0
@Sysia11 W końcu z Realu.
0
@Kengo Dobrze że Ty się utrzymałeś:P
8
@Sysia11 Vaniszcjusz może być następcą jakiegoś stowarzyszenia antyrasistowskiego na świecie a nie Neymara.
0
@Pedri16Future A no haha :D
0
@GOATjestJestJeden Teraz oglądam z Dawidem "Wampirem" Jasperem xDD
1
Trollowanie online na zoomie to jest mistrzostwo Proszę Państwa.
0
@kuz Przecież jak macha nożem to jest zagrożenie życia, przecież tym nożem mógł w kogoś rzucić.
0
@kulek22 A ogólnie policjant/policjantka po służbie mogą nosić?
7
@4drian0 Po co negocjacje gość nie rzuca noża strzelać od razu w kolano i się kozaczenie kończy.
0
@_barti Mi się wydaje że tak. Ilu jest normalych i odstawia krzywe akcje.
0
@Bykunn Ten co dziecko lał to też był chory psychicznie?
1
@Katalończyk 99 Mi się wydaje jakby zrobili taką pokazówkę i zrobili coś takiemu człowiekowi, że na przykład kara śmierci to by jeden z drugim się zastanowił czy dziecko katować albo wyskakiwać z nożem. Wtedy ktoś by się zastanowił czy warto, bo teraz to aaa co mi zrobią i takie tam.
0
@Luciano99 Akurat słabe się z tego śmiać aktualnie :D
1
@Barca1922 Niżej Byczku.