1

@IronSanHybrid Rosołek to bym zjadł na kacu :p

0

@bartekvisca U mnie prime wygasł dawno, może kilka filmów tylko obejrzałem związanych z Creedem, Rockym i chyba Strażników Galaktyki bo tam szybciej był niż na Disney.
@kuz Od piwa głowa się kiwa.
@Kluivert_P UFC bym obejrzał gdyby Gamrot się bił o takich godzinach a nie kadyrowce

0

Prime wlatuje wieczorkiem u was czy odpuszczacie?

0

@mateusz33 Właśnie skończyłem oglądać speed 1 i nie wpadłem na pomysł że może być to 2 :D dzięki Byczku

4

@Herato Sneijder?

0

Zna ktoś film sprzed wielu lat gdzie akcja działa się na statku a na końcu filmu statek wjechał do miasta i się zatrzymał przed domem? Pamiętam że w tym statku byli terroryści, policja próbowała przejąć statek. Zna ktoś albo kojarzy?

8

@tomek8756 A później rodzinka płacze przez takich mózgojo**w tak jak w przypadku tego gościa co się bawił w Szybkich i wściekłych w Krakowie (o ile się nie mylę). Zabrać prawko, wpakować do paki na 15 lat i płaczu w sali sądowej co nie miara.

4

@AmigoBlancos Nie bo później wiadome kto przyszedł za te pieniądze. Lepiej gdyby został bez tych 222 milionów.

0

@Barca1922 Oby tylko ciekawe czy Usman nie pójdzie droga Fergusona. Wcześniej wygrywał później dwie porażki i nie wiadomo jak to się odbije na jego psychice. Khamzat też mocny jest ale oby przegrał.

0

Ale że Jagiellonia będzie sobie tak radzić w ekstraklasie to bym się nie spodziewał. Widziałem typowania wcześniej to ludzie umieszczali ich w środku tabeli. Oby tak dalej, nasza duma Podlasia!

3

@Luciano99 A to nie jest tak że starego chcieli wziąć na papieża ale się rozmyślili bo jak mówili że trzeba czekać na biały dom z komina to zaczął jointy palić?

0

Świąteczna gorączka z Arnoldem top film na święta.

0

Pytanie do siedzących w Niemczech:
Jeżeli jest mecz w niedzielę w lidze na przykład Lipska to czy sklep fanowski jest otwarty wtedy czy nie?

1

@Sulimo Zazwyczaj się sprawdza przed zakupem.

3

@kuz Ja nie odbieram od nieznanych numerów, zawsze sobie mówie jak ktoś dzwoni i będzie coś chciał koniecznie to napisze wiadomość.

0

@Sysia11 W końcu z Realu.

0

@Kengo Dobrze że Ty się utrzymałeś:P

8

@Sysia11 Vaniszcjusz może być następcą jakiegoś stowarzyszenia antyrasistowskiego na świecie a nie Neymara.

0

@Pedri16Future A no haha :D

0

@GOATjestJestJeden Teraz oglądam z Dawidem "Wampirem" Jasperem xDD

1

Trollowanie online na zoomie to jest mistrzostwo Proszę Państwa.

0

@kuz Przecież jak macha nożem to jest zagrożenie życia, przecież tym nożem mógł w kogoś rzucić.

0

@kulek22 A ogólnie policjant/policjantka po służbie mogą nosić?

7

@4drian0 Po co negocjacje gość nie rzuca noża strzelać od razu w kolano i się kozaczenie kończy.

0

@_barti Mi się wydaje że tak. Ilu jest normalych i odstawia krzywe akcje.

0

@Bykunn Ten co dziecko lał to też był chory psychicznie?

1

@Katalończyk 99 Mi się wydaje jakby zrobili taką pokazówkę i zrobili coś takiemu człowiekowi, że na przykład kara śmierci to by jeden z drugim się zastanowił czy dziecko katować albo wyskakiwać z nożem. Wtedy ktoś by się zastanowił czy warto, bo teraz to aaa co mi zrobią i takie tam.

0

@Luciano99 Akurat słabe się z tego śmiać aktualnie :D

1

@Barca1922 Niżej Byczku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?