5

@AlwaysBlaugrana Z taką kadrą odpaść z Napoli i zająć 4 miejsce to wstyd, out z miejsca.

2

@MesQueUnClub_87 "Bo w Stanach to normalne"

0

@Barclonismo Oby ruszyli z Anime. Jestem ciekaw Black Friezy jakoś. No i wspomniany Uub, ciekawe wzmocnienie dla wojowników Z.

0

@MesQueUnClub96 Homo sapiens

0

@Barclonismo Goku pewnie i tak wygra :p

1

@draxidox Ale ktoś z nią będzie mieć lipę xD

0

@Siwy88 Brat ma na Xaviego sekstasmie i go utrzymuje.

1

Nie wiedziałem że herbata zielona jaśminowa może być lepsza od jakiejś smakowej i to bez cukru. Polecam każdemu.

0

I ten uśmiech, serio trzeba się gryźć w język bo posypały by się tutaj permy..

6

I ten Vinicius strzelający 3 gole, masakra. Czekać na durne komentarze Xaviego i karuzela kręci się dalej.

1

@VegetaPolska strefadb, lektor

6

Ale Piccolo się poci jak musi pokazywać taniec do scalenia xDD

1

@Adran360 oby ogarnął te dźwignie tak jak kryje swój brzuch, czyli perfekcyjnie.

1

@Stinger_ Mi się jakieś powiadomienie pokazało że dostaliśmy od Norwegów. Kiedyś to była paka.. Nawet skoki już nie przyciągają tak jak kiedyś.

0

@gumaz Laske w pace posadzić na tyle ile wynosi kara za gwałt.

0

6

Vegeta jesteś księciem i godnym wojownikiem.

0

O co chodzi dokładnie w tym proteście? Są przeciwko tak wysokim mrozom czy o co chodzi?

1

@Encore A później zdziwienie że ktoś się na tyłek patrzy xd

1

Skusiliście się na nową bluzę Barcy? Ta cena trochę chorowata.

0

@TR3YWAY Lekkie 0:3 dla Realu.

1

@Faro Tibia coiny

23

@kynio302 Chce zbudować dom i w nim mieszkać za darmo, chce być szczęśliwy!!11!!11 wpłacajcie mi kasę!!

3

Chciałbym przypomnieć że kiedyś też Atleti z Realem spotkali się wcześniej w pucharze króla, później Barca pokonała Atleti i na koniec sezonu mieliśmy potrójną koronę.

2

@macio_944 Ahh Florence :3

0

@agaFCB A to on nie chciał w ciszy rehabilitacji przechodzić?

0

@MarioVeB! Neymar :D

0

@MarioVeB! Oby Barca nim się już nie interesowała jak "odpali". Czekam też na jakiś jego wywiad w przyszłości gdzie powie że żałuję i chciałby zagrać w Barcelonie.

6

@BabyGang I znowu zmarnowany dzień

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?