xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@AlwaysBlaugrana Z taką kadrą odpaść z Napoli i zająć 4 miejsce to wstyd, out z miejsca.
2
@MesQueUnClub_87 "Bo w Stanach to normalne"
0
@Barclonismo Oby ruszyli z Anime. Jestem ciekaw Black Friezy jakoś. No i wspomniany Uub, ciekawe wzmocnienie dla wojowników Z.
0
@MesQueUnClub96 Homo sapiens
0
@Barclonismo Goku pewnie i tak wygra :p
1
@draxidox Ale ktoś z nią będzie mieć lipę xD
0
@Siwy88 Brat ma na Xaviego sekstasmie i go utrzymuje.
1
Nie wiedziałem że herbata zielona jaśminowa może być lepsza od jakiejś smakowej i to bez cukru. Polecam każdemu.
0
I ten uśmiech, serio trzeba się gryźć w język bo posypały by się tutaj permy..
6
I ten Vinicius strzelający 3 gole, masakra. Czekać na durne komentarze Xaviego i karuzela kręci się dalej.
1
@VegetaPolska strefadb, lektor
6
Ale Piccolo się poci jak musi pokazywać taniec do scalenia xDD
1
@Adran360 oby ogarnął te dźwignie tak jak kryje swój brzuch, czyli perfekcyjnie.
1
@Stinger_ Mi się jakieś powiadomienie pokazało że dostaliśmy od Norwegów. Kiedyś to była paka.. Nawet skoki już nie przyciągają tak jak kiedyś.
0
@gumaz Laske w pace posadzić na tyle ile wynosi kara za gwałt.
0
@Criss18Barca
6
Vegeta jesteś księciem i godnym wojownikiem.
0
O co chodzi dokładnie w tym proteście? Są przeciwko tak wysokim mrozom czy o co chodzi?
1
@Encore A później zdziwienie że ktoś się na tyłek patrzy xd
2
@cules100pro @Tom0VeB https://store.fcbarcelona.com/products/fc-barcelona-tracksuit-deep-blue-23-24
1
Skusiliście się na nową bluzę Barcy? Ta cena trochę chorowata.
0
@TR3YWAY Lekkie 0:3 dla Realu.
1
@Faro Tibia coiny
23
@kynio302 Chce zbudować dom i w nim mieszkać za darmo, chce być szczęśliwy!!11!!11 wpłacajcie mi kasę!!
3
Chciałbym przypomnieć że kiedyś też Atleti z Realem spotkali się wcześniej w pucharze króla, później Barca pokonała Atleti i na koniec sezonu mieliśmy potrójną koronę.
2
@macio_944 Ahh Florence :3
0
@agaFCB A to on nie chciał w ciszy rehabilitacji przechodzić?
0
@MarioVeB! Neymar :D
0
@MarioVeB! Oby Barca nim się już nie interesowała jak "odpali". Czekam też na jakiś jego wywiad w przyszłości gdzie powie że żałuję i chciałby zagrać w Barcelonie.
6
@BabyGang I znowu zmarnowany dzień