0

@VegetaPolska Ciekawe czy jeszcze pokażą w mandze Jirena albo będzie jakiś turniej z pozostałymi wszechświatami. No i ciekawe o kim mówią ta ryba że jest ktoś potężny we wszechświecie 7. Dużo zagadek xd. Czekać aż Broly jeszcze dostanie nową formę.

0

@VegetaPolska Dobrze żeś napisał, na jakim poziomie jest Ego Vegety? Jest silniejszy od Jirena? A nawet Goku?

0

Pożryj mnie miłosny kanibalu.

1

A najgorsze jest to że Xavi to wielka legenda klubu i taki niesmak jako trener pozostanie.

1

Nie no jak Xavi zostanie to będą jaja, już czekam na gadanie że zagraliśmy dobry meczxD

0

Tylko tyle mam do powiedzenia https://x.com/stonoga_bot/photo

0

@tristan87 Yamal elegancko. Tylko czemu ta obrona jest tak katowana, Cubarsi mógłby zagrać.

0

@Peciak Po tym filmiku co widziałem z bramkarzem to oczywiście że czerwo ale to musiałby mieć inny kolor skóry albo skośne oczy.

0

@reloaded +9 minut i karny w ostatnich sekundach

1

Jak to możliwe że Gregor Schlierenzauer w tak młodym wieku wygrał tyle konkursów a później tak słabo skakał, przecież to się nie mieści w głowie.

2

@HarveySpecter Przecież też byli tak zwani szmalcownicy i o tym się mówiło nawet na historii. Polacy też wydawali i też ratowali Żydów.

0

Jak myślicie, który kierunek obierze Klopp po sezonie? Powrót do Niemiec, może Włochy czy jakaś reprezentacja? Do nas pewnie i tak nie ma szans a szkoda.

1

@MesQueUnClub96 skstore, basketzone tam może patrz

0

@Messibestplayerintheworld Gdzie te wielkie zapowiedzi o projekcie?

4

Przecież Xavi po karierze trenera w Barcelonie znowu pójdzie gdzieś do Arabii trenować bo sobie nie wyobrażam prowadzenia jakiejś konkretnej drużyny. Taki potencjał kadry i tak to spieprzyć.

0

@Kinginiesta Może miał uwiązany ciężarek 10 kg

5

@MarioVeB! Wielkie pokrzywdzone xd

0

@Safrani Hehe herbata mi stygnie

1

Mam problem z przeglądarką Chrome na telefonie, niedawno pobierałem aplikacje na fotoradary i zaczęły mi wyskakiwać powiadomienia typu "jesteś zhakowany" i takie tam z Softonic. Jest może jakaś aplikacja specjalna aby to wyczyścić? Czy trzeba ściągać antywirusa za którego trzeba bulić?

0

@TR3YWAY Serio?xddddd

1

Co tam się stało że taka afera?;D

1

@MesQueUnClub96 Jeszcze raz mnie obrazisz to zadzwonię do matki.

1

Przecież nawet jak Real przegra to Barca zremisuje albo sama przegra. Nieraz tak było. Chyba że zepną poślady od początku a nie dopiero na ostatnie 10-15 minut.

1

@Tom0VeB Dobra dzięki, będę jeszcze szukać opinii i tak dalej. Mam jeszcze sporo czasu:D

1

@Kgorecki2500 Mimo sympatii do mięsa z piersi kurczaka to zjeść takiego świeżego schabowego prosto z patelni to jest petarda.

0

@Popitek12 Nie bo 15 znaków

1

@Arden Pamiętam jak kiedyś po Mistrzostwach Świata w 2010 roku oglądałem właśnie PNA na Eurosporcie bo był taki fajny klimacik po RPA.

0

@Tom0VeB Chciałbym zacząć biegać, głównie do tego. No wygląd też żeby był w miarę jakiś taki;d Tak samo do skakanki aby nie zaglądać w telefon.

0

Przecież Mou tylko do Barcy przyleciał skąd ten pomysł na trenera ;o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?