xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska Ciekawe czy jeszcze pokażą w mandze Jirena albo będzie jakiś turniej z pozostałymi wszechświatami. No i ciekawe o kim mówią ta ryba że jest ktoś potężny we wszechświecie 7. Dużo zagadek xd. Czekać aż Broly jeszcze dostanie nową formę.
0
@VegetaPolska Dobrze żeś napisał, na jakim poziomie jest Ego Vegety? Jest silniejszy od Jirena? A nawet Goku?
0
Pożryj mnie miłosny kanibalu.
1
A najgorsze jest to że Xavi to wielka legenda klubu i taki niesmak jako trener pozostanie.
1
Nie no jak Xavi zostanie to będą jaja, już czekam na gadanie że zagraliśmy dobry meczxD
0
Tylko tyle mam do powiedzenia https://x.com/stonoga_bot/photo
0
@tristan87 Yamal elegancko. Tylko czemu ta obrona jest tak katowana, Cubarsi mógłby zagrać.
0
@Peciak Po tym filmiku co widziałem z bramkarzem to oczywiście że czerwo ale to musiałby mieć inny kolor skóry albo skośne oczy.
0
@reloaded +9 minut i karny w ostatnich sekundach
1
Jak to możliwe że Gregor Schlierenzauer w tak młodym wieku wygrał tyle konkursów a później tak słabo skakał, przecież to się nie mieści w głowie.
2
@HarveySpecter Przecież też byli tak zwani szmalcownicy i o tym się mówiło nawet na historii. Polacy też wydawali i też ratowali Żydów.
0
Jak myślicie, który kierunek obierze Klopp po sezonie? Powrót do Niemiec, może Włochy czy jakaś reprezentacja? Do nas pewnie i tak nie ma szans a szkoda.
1
@MesQueUnClub96 skstore, basketzone tam może patrz
0
@Messibestplayerintheworld Gdzie te wielkie zapowiedzi o projekcie?
4
Przecież Xavi po karierze trenera w Barcelonie znowu pójdzie gdzieś do Arabii trenować bo sobie nie wyobrażam prowadzenia jakiejś konkretnej drużyny. Taki potencjał kadry i tak to spieprzyć.
0
@Kinginiesta Może miał uwiązany ciężarek 10 kg
5
@MarioVeB! Wielkie pokrzywdzone xd
0
@Safrani Hehe herbata mi stygnie
1
Mam problem z przeglądarką Chrome na telefonie, niedawno pobierałem aplikacje na fotoradary i zaczęły mi wyskakiwać powiadomienia typu "jesteś zhakowany" i takie tam z Softonic. Jest może jakaś aplikacja specjalna aby to wyczyścić? Czy trzeba ściągać antywirusa za którego trzeba bulić?
0
@TR3YWAY Serio?xddddd
1
Co tam się stało że taka afera?;D
1
@MesQueUnClub96 Jeszcze raz mnie obrazisz to zadzwonię do matki.
1
Przecież nawet jak Real przegra to Barca zremisuje albo sama przegra. Nieraz tak było. Chyba że zepną poślady od początku a nie dopiero na ostatnie 10-15 minut.
1
@Tom0VeB Dobra dzięki, będę jeszcze szukać opinii i tak dalej. Mam jeszcze sporo czasu:D
0
@Tom0VeB https://allegro.pl/oferta/smartwatch-garmin-instinct-2-solar-grafitowy-12847702839
https://allegro.pl/oferta/smartwatch-garmin-venu-2-czarny-15021828699
Jest coś lepszego od nich?
1
@Kgorecki2500 Mimo sympatii do mięsa z piersi kurczaka to zjeść takiego świeżego schabowego prosto z patelni to jest petarda.
0
@Popitek12 Nie bo 15 znaków
1
@Arden Pamiętam jak kiedyś po Mistrzostwach Świata w 2010 roku oglądałem właśnie PNA na Eurosporcie bo był taki fajny klimacik po RPA.
0
@Tom0VeB Chciałbym zacząć biegać, głównie do tego. No wygląd też żeby był w miarę jakiś taki;d Tak samo do skakanki aby nie zaglądać w telefon.
0
Przecież Mou tylko do Barcy przyleciał skąd ten pomysł na trenera ;o