0

@626 Szerokość 26, planuje dom parterowy.

0

@Chaoss Mi bardziej chodzi o to żeby przesunąć do lewej strony żeby po prawej było więcej miejsca na przykład do jeżdżenia samochodem przy domu.

1

@fart USA bierze złoto z palcem wiadomo gdzie

0

Jeżeli na przykład kupiłbym projekt domu z Archonu to czy mogę sam później wprowadzić zmiany? Na przykład likwidacja okna żeby do granicy działki były 3 metry a nie 4?

1

Brakuje filmu z Nico jak był wtedy z Griezmannem który i tak rok później odszedł do nas xD

0

@HypeR Dziwnie się będzie go oglądać jako Dooma, ale mam nadzieję że to będzie Iron Man ale jako Doom w złej wersji. Doom był kiedyś dobry?

4

Bracia Russo na ratunek MCU, kolejne dwa filmy o Avengersach należą do nich.

3

Iron Man wraca do MCU jako Doctor Doom.

2

@Lucyfffer W Polsce to aborcja, lewica i piekło kobiet.

4

@dAvi_2 Masakra.

0

@FcPortoFan1999 Jego dni są policzone. Już wysłałem pismo do mecenaska z Piaseczna.

4

Właśnie teraz oglądam sobie filmiki z tego otwarcia igrzysk. To jest wstyd, hańba i kompromitacja. Masakra co miał w głowie pomysłodawca. Napoleon to się w grobie przewraca.

0

Te komary to jest porażka.

0

@Yamal_Williams Mam oczy. To mi wystarczy.

0

@Yamal_Williams Chorzy psychicznie.

0

@clyde A byli Ci z ostatniego pokolenia czy ośmiorniczki zabrakło?

0

@VamoSBarca88 Prowokatią?

1

@Yamal_Williams No właśnie ludźmi, oni mają zaburzenia psychiczne i to powinno się leczyć ale zakładów psychiatrycznych by zabrakło.

0

@Yamal_Williams A my kim jesteśmy? Tylko hetero a nie jakimiś wynalazkami ono jego i takie tam xD

0

@Rust_Cohle Wiatrówkę szykuj i strzelaj

6

@Rafix98 Nam? To im się coś pomyliło xD

0

@tomek8756 Ciekawe czy na boso :D

0

@KonopaaEagle Za rok gość będzie miał 34 lata? Spokojnie w szkółce ktoś lepszy wyrośnie, oby.

1

@Joe_Barbaro A jakby Ci lepszą płatną robotę zaproponowali to byś nie poszedł?

0

@partymaker Idź sam zobacz. Ludzie teraz niewiadomo czego oczekują po Infinity War i Endgame.

1

@Rust_Cohle Za Legią też.

2

@partymaker A ja czytam co innego xD

2

@PIWOSZ89 A Ty masz zęby? Bo ja mam wyje*ane

0

@Michael24 Brałeś z nazwiskiem kogoś czy jednak czystą?

0

Ma ktoś już z was koszulkę Barcy? Jak oceniacie? Warto kupować?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?