zbyniol
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z tego co pamietam (o zaufanie to wlasnej pamieci jednak u mnie trudno) to w 2009roku bylo podobnie - barcelona miala najwiecej bramek strzelonych a manchester najmniej straconych przed finalem
0
Giovani w Barcelonie chyba za bardzo chcial w pierwszym sezonie i ta chec pokazania sie chyba wplynela na jego gre wtedy... pelnie finezji pokazal wtedy bodajze w ostatnim meczu sezonu 2007-08 jak juz nie bylo za specjalnie presji
mysle ze pilkarsko dojrzal, byc moze racing jest dla niego klubem za slabym ale w lidze hiszpanskiej moze pokazac swoje umiejetnosci. Jego styl odpowiada tamtejszym realiom pilki.
Jonathanowi chyba dobrze zrobiloby wypozyczenie do klubu w ktorym moglby sie mierzyc z potentatami ligi
0
keita "popisal sie" jendym strzalem o ktorym lepiej by bylo nie wspominac :P jakieos zaskakujacego zagrania do przodu u iego nie zanotowalem :P jakiegos wejscia z drugiej linii rowniez nie - keita byl do zmiany bo byl w tym meczu kompletnie nieprzydatny ;O keita byl w dobrej formie przez kilka pierwszych meczow poprzedniego sezonu ostatnio :P i nie chodzi tylko o to ze wtedy strzelal bramki
0
jednak miedzy bojanem a reszta ataku to jest przepasc :O uderzylo mnie to az zabolalo - zero wyjscia na pozycje, zero gry w tempo, zwalnianie gry, niedokladne odegrania, brak pojscia do konca za akcja...
0
bojan musi sie nauczyc gry zespolowej i kombinacyjnej jesli chce na stale zagoscic w 11 barcelony, rozumiem chec strzelania bramek u napastnika ale tak samo w barcelonie cenni sa asystenci i altruisci :)
0
pyrzo
zdanie o ibrahimoviciu kazdy moze miec jakie chce natomiast przy okazji arsenalu i jego dwoch bramkach na Emirates po prostu nie wypada mowic ze gralismy z nimi w 10
Co do Arsenalu to ja licze na rewelacyjne widowisko pilkarskie jakie te dwa zespoly sa w stanie stworzyc - oby byly w dobrej formie w lutym i niech wygra lepszy (przy czym mam nadzieje ze lepsza ookaze sie Barca) :D
0
a pique chyba odkrecil sie dosyc szybko bo w nastepnej akcji wybijal pilke glowa z linii bramkowej po strzale martinsa
0
challenger
nie mowiac juz o tym ze w perfidny sposob chcial bramke ukrasc koledze z zespolu ( i jaka by to byla bramka!) :P nie moge sie nadziwic po co on tam wlasciwie wbiegl :P
0
mam wrazenie ze na sprawie najbardziej ucierpi bogu ducha winny maxwell... pan raiola jest REPREZENTANTEM zarowno ibry jak i maxwella - krytykowanie osob z klubu pilkarza nie miesci sie w mojej opinii reprezentowania zawodnika... z jednej strony dziwne ze brazylijczyka nikt nie zapytal jeszcze o slowa agenta ale rowniez bardzo dobrze ze tego nie zrobiono i mam nadzieje ze nie zostanie on uwiklany w te sprawy.
zlatan to juz historia, ja juz bym o nimnie wspominal, ale moze sie okazac ze dla maxwella to powazny problem - sprawa sadowa przeciwko jego agentowi
0
ale nie czuł wstydu jak kopał kolege na treningu milanu?
0
najgorszy jest fakt, ze wygralismy mecz a i tak w komentarzach przeczytam ze gralismy ponizej oczekiwan - liga to 38 meczow - w kazdym mamy grac jak druzyna z kosmosu? rozumiem, ze swiezo po dwoch zwycieskich sezonach ale nie zapominajmy - wszyscy w lidze potrafia grac w pilke wiec ja trzy punkty biore w ciemno
villa najgorszy? chcial strzelic bramke i bylo to widac - i w koncu strzelil i w dodatku dala nam ona zwyciestwo
fifol94 - gratuluje wsparcia dla nowego zawodnika ukochanej druzyny - skresliles Mascherano do konca kariery zete kartki czy tylko do meczu w ktorym kiedys uratuje barcie tylki?
0
juz obwolaliscie hipotetyczne trio villa messi eto'o najlepszym na swiecie? a ja powiem zebyscie sie wstrzymali bo jak villa tak jak zlatan strzeli tylko kilkanascie bramek w tym sezonie zamiast kilkudziesieciu to bedziecie po nim jechac jak po szmacie...
trener zdecydowal, ten ktory pod koniec sezonu 2008-09 byl bogiem wszystkich cules nagle jest do niczego bo puscil eto'o?
deco tez moze powiedziec ze jak przyszedl do klubu to dopiero zaczeli wygrywac puchary...
0
dobrze sie ustawial ale to racja ze jego jako napastnika wykreowal srodek pola owczesnej barcelony, potrafil tez przylozyc z daleka ale rzeczywiscie jego skutecznosc wolala czasem o pomste do nieba, szczegolnie w ostatnim okresie jego pobytu w katalonii, ale wczesnije tez mial przestoje...
był świetny, ale zespół potrzebował zmian i trener zadecydowal - koniec kropka.
a jeszcze co do tego "ile on meczow dla nas nie wygral" - to tak samo zlatan wygral nam GD, zremisował z arsenalem czy rubinem lub strzelal mallorce wiec to nie moze byc chyba argument w dyskusji
0
no tak,
tylko ze jakis super swiety to on tez nie byl jesli sobie przypomnicie kilka sezonow wczesniej, obrazal sie na ryjka za zdejmowanie go z boiska, krotki bo krotki ale byl tez kiedys konflikt z ronaldinho az sie musieli przytulic przed ktoryms meczem zeby kamery podlapaly ze juz jest wszystko dobrze w druzynie
nie przecze ze eto'o to swietny pilkarz, szanuje go za to jak gral dla barcy, ale ze on taki super pokorny i w ogole to bym nie przesadzal... w sezonie 2008-09 byl pokorny wobec guardioli bo go prosil zeby nie musial odchodzic a takto?
0
pizzerman1
a ja troche mam adzieje ze dlatego bo inaczej tej zmiany kompletnie nie potrafie zrozumiec
0
prowokacja? a do czego Cie to prowokuje? jest to calkiem interesujace przypomnienie faktu, ze real nie chcial eto'o, który wpisal sie potm w legende naszego klubu. inna kwestia, ze real pewnie nie chcial wielu pilkarzy, ale wspomnienie tu o przypadku adriano jest calkiem na miejscu jako przytoczenie historii o tym, jak toczyla sie kariera naszego nowego pilkarza i ciekawy fakt z jego zycia. jak nie chcecie czytac o pilkarzach to nie czytajcie.
to strona o barcelonie, wiec naturalne ze znajdziecie tu mnostwo odniesien do stolecznego rywala. te wzmianki to nie prowokacje tylko fakty z zycia klubu i pilkarzy
0
Larsson zrobil to samo, skonczyl z reprezentacja a jak szwecja zakwalifikowala sie na euro to henka wrocil do druzyny - widac takie praktyki w szwecji nie sa nowoscia
0
forma jest zmienna - klasa jest niezmienna :)
0
kolejny pilkarz narzeka na ta pilke, ciekawe ze wczesniej nikt nie zglaszal problemow jak byla testowana, mam nadzieje ze sie szybko przyzwyczaja i pila bedzie chodzic jak nalezy "D
0
osasuna zagrala dobry mecz, dwa razy prowadzili na stadionie realu i naleza sie brawa za walke, bo na pewno nie przestraszyli sie realu i zagrali otwarcie - obie defensywy to bylo takie samo sito - wiecej sil i zimnej krwi zachowali realowcy no i wychodzi na to ze musimy sami sobie lige wygrac :D szkoda cholernie sytuacji, w ktorej szlo dwoch zawodnikow z pampeluny na ikera a potem jeden z nich nie trafil w pusta bramke... (mogli wtedy prowadzic 3-2) no ale co poradzic :d z osasuna na swoim stadionie mieli problemy, zobaczymy jak bedzie z mallorca na ono estadi :D
a Barca musi wszytskie mecze po prostu wygrac :D
0
mysle ze znalazloby sie wiecej trenerow, ktorych druzynom messi nie strzelal bramek, statystyka ta moim zdaniem za duzego sensu nie ma, nie zawsze mozna strzelic po prostu :)
seriea1
mozesz miec swoje zdanie na temat kto jest "ogorkiem z ligi hiszpanskiej", czy Valencia, ktorej strzelil 3 bramki?, czy Real ktoremu w jego mistrzowskim sezonie strzelil 3 bramki na CN, w zeszlym sezonie 1 na CN i 2 na SB, w obecnym 1 na SB?, czy moze Man United, ktoremu strzelil w finale CL?, czy moze Arsenal, ktoremu strzelil 4? fakty i liczby mowia same za siebie :D
pozdrawiam :)
a do braku finalu odnosze sie w taki sposob:
w zeszlym sezonie oczekiwalem tylko wygrania ligi a dostalem duzo duzo duzo wiecej i w nieziemskim stylu, dostalem tyle ze od tej druzyny juz nic wiecej oczekiwac obecnie nie moglem :D ale wierze w wygranie ligi w tym sezonie i to napawa mnie radoscia :)
0
a wlasnie ze musimy skoncentrowac sie na lidze (pamietamy jak wygladal ostatni mecz z xerez) - nie mozemyy myslec juz o interze tylko trzeba rozegrAC JESZCZE TO SPOTKANIE i dobrze by bylo zeby podeszli do tego profesjonalnie i niech dobry wynik ich podbuduje przed rewanzem ale mysli trzeba skupic na xerez
0
Argentyna ma pilkarzy ale za bardzo nie ma druzyny i chocby messi nie wiem jak sie staral to niestety poki w reprezentacji cos sie nie wydarzy to nie wydaje mi sie by mogli wygrac mundial
A Messi sporo racji ma z wygrywaniem mistrzostw i tymi legendami futbolu
Na szczescie ma przed soba jeszcze dluga kariere
0
podobno w katalonii zawalone sniegiem autostrady do bacelony - tak mignelo podczas jednej z prognoz pogody w tv ;]
co to sie porobilo... ;]
0
moim zdaniem ribery to frustrat, na ktorego transfer nie zgodzil sie klub, a ktory bardzo chcial odejsc juz ostatniego lata. teraz za wszelka cene bedzie chcial znalezc jakikolwiek wielki klb, ktory bedzie go chcial zatrudnic. kiedys cieszylem sie na mysl, ze moglby u nas grac ale na ten moment i postawe jego w bayernie (postawe, nie forme) nie chcialbym go ogladac na camp nou w inym charakterze niz jako zawodnika pokonanej druzyny przeciwnika barcelony :P
0
Fabregas chyba przystal a nie przystanal na takie rozwiazanie - taki maly bledzik :P
a ogladanie cescaw trykocie Barcy byloby wspaniale :)
0
troche tak, ale jak by sie tak zastanowic, to nikt z nas nie zaczal kibicowac Barcelonie kiedy ta grala slabo :) wielu przyszlo za kluivertem, wielu zarivaldo i tak samo wielu po zwyciestwie w 1992 :) kazdy przyszedl na "cos" gotowego w sumie :) ja to rozumiem, bo za costrzeba bylo ta nasza Barce w pierwszej kolejnosci pokochac :) o ile Ci z 2006 zostana z nami na dlugo to ja nie widze przeszkod :D
pozdro :)
0
kazdy kiedys zaczynal kibicowac barcelonie, dlaczego Ci z 2006 roku maja byc wedlug Ciebie gorsi?
0
z tym pajacem to przesadziles/as troszke,
przyznam za to racje ze on sie do tej roboty po prostu nie nadaje i wszyscy oprocz argentynczykow (niestety) to wiedza
0
no jakby nie patrzec to madryt juz nie ma okazji by wygrac wszytsko a przynajmniej nie w tym sezonie