0

wynik to wynik, prawda jest taka ze chelsea powinna byla dobic Barcelone bo miala na to wiele okazji, ale w dwoch meczach potrafili strzelic tylko jedna bramke dodatkowo grajac przeciwko 10 zawodnikow przez spory okres czasu. wiec przegrali tez troche na wlasne zyczenie i przez nieskutecznosc. sedzia popelnil blad ale chelsea powinna byla wygrac mimo tego... zamiast to zrobic dali sobie strzelic bramke i odpadli - nie dziwie sie ze sa sfrustrowani

0

chyba umknela wam tam dzies kartka bodajze dla crisa

0

xavi1991...

jak bedzie klasyfikacja najladniejszego prowadzenia pilki to wtedy bedziesz sie wypowiadal a poki co tutaj jest mowa o tym kto strzela najwiecej bramek w kontekscie poziomu ligi.... i tu wygrywa Eto'o czy tego chcesz czy nie :D jesli benzema jes taki zajebisty to dlaczego nie ma go na czele tej klasyfikacji?

zastanow sie porzadnie...

0

licze na dobra wspolprace hleba z henry'm :D

0

nie porownujmy bojana do messiego czy iniesty... daleko Bojanowi do takiego panowania nad pilka jak tym dwu zawodnikom ( nawet wtedy kiedy byli w jego wieku). messi nie jest najwiekszy ale nadrabia innymi walorami, ktorych bojanowi troche brakuje...

powtorze za innymi ze to byl przyzwoity mecz bojana ale w innych nie zachwycal...

dlatego santiago bojan moim zdaniem do pierwszego skladu sie narazie (podkreslam - narazie) nie nadaje

ale niech pracuje, zdobywa doswiadczenie i wiecej pewnosci

0

powiedzial "bez zlosliwosci" santiago wiec cie nie rozumiem

0

tor w monaco, camp nou, stadion olimpijski w pekinie, santiago bernabeu, maracana i kort do krykieta w melbourne

a siodmy?

0

praiwe kazdy powtarza ze kryzys formy musi kiedys nadejsc dla Barcelony - jak widac Eto'o wlasnie przezywa swoj chwilowy kryzysik ( o ile mozna tak nazwac to mimo strzelanych bramek). mysle ze niedlugo przejdzie i eto'o jeszcze poprawi skutecznosc

0

radzilbym juz tez przestac zastanawiac sie nad tym czy wrocil henry z arsenalu czy nie... odpowiedz jest taka ze w Barcelonie nie zobaczymy nigdy Henry'ego grajacego tak jak w arsenalu. mamy swietnie grajacego Henry'ego w Barcelonie i to jest fakt. mamy Henry'ego z Barcelony, nie z Arsenalu - i jest swietny

0

hubbi

znaczy ze wszyscy powinni byc bezbarwnymi pikarzami? znaczy ze messi, henry i eto'o powinni sie hamowac ze swoimi bramkami i zagraniami bo sie wyrozniaja na tle zespolu?

musze przyznac ze troche Cie nie zrozumialem - druzyna jest kolektywem i to widac a ze messi, henry i eto'o maja nieprzecietne umiejetnosci i instynkt to nie da sie zaprzeczyc

0

ach jaka szkoda ze Puyol nie strzelil :) przy czwartej bramce juz bylo blisko zeby to on dostal pilke a nie Henry no a przy piatej... szkoda ze nie strzelil :D

0

jakby na przelamanie tych statystyk dzisiaj Messi otworzyl wynik spotkania a Eto'o strzelil ostatnia bramke po 80 minucie :P

0

kiedy sa mecze z Espanolem?

0

poza jedna glowka Bojan gral slabo... nie wykorzystywal okazji bramkowych, zle przyjmowal, niecelnie podawal a w drugiej polowie niepotrzebnie sie sprywacil po czym stracil pilke a mogl zagrywac do kolegi biegnacego druga strona boiska (w zeszlym sezonie zaliczyl asyste w prawie identycznej akcji w meczu z Lyonem kiedy to podawal do Iniesty)... takze wystep slaby tylko troche uratowany strzelona bramka

cieszy postawa Hleba

kapitalna gra toure (znowu) :)

no i Alves wielki szacunek :P

0

hehe :P ciekawe czemu nie powiedzial czegos takiego wczesniej, jak ronaldo dostawal zlota pilke tylko dopiero teraz :P no ale coz :P beda podgrzewac atmosfere do pierwszej minuty meczuw koncowce lutego ;]

0

badz co badz ( i to nie dlatego ze bylo niedawno) to pierwsze od trzech lat wygrane el Classico :D bo na dodatek pozwala miec nadzieje ze na wiosne to Real ustawiac bedzie szpaleri to na wlasnym stadionie :P takze niezaprzeczalnie gran derbi wygrane przez Barce, w drugiej kolejnosci oczywiscie objecie druzyny przez Guardiole i wszystkie emocje oraz kontrowersje jakie przy tym powstaly :)

0

looky - wlasnie o tym wspomnialem w drugim poscie z ta literka "c" :P nie martw sie, zauwazylem sam :)

0

LoL - niezla cenzura :P a tylko dlatego ze wpisalem blednie literke c do wyrazu :P

0

abstrach ujac od wszystkich zawodnikow na litere c w tym momencie... zna ktos prognozy w kwestii terminu powrotu Milito do treningow? jeszcze w tym sezonie moze?

0

na camp nou widzielismy jak real gra z mocnymi druzynami chocby w rezerwowym skladzie wiec nie skazywalbym go od razu na porazke z liverpoolem.... niezaleznie pewnie od formy ligowej akurat w tym przypadku

0

wlasciwie to najmniej "elektryzujacym" spotkaniem bedzie paradoksalnie mecz barcy z lyonem... reszta albo spotkania wielkich zespolow o aspiracjach finalowych albo spotkania dajace realna szanse wejscia do cwiercfinalu druzynom pozornie w tej stawce najslabszym, gdzie na pewno obejrzymy taka sama walke jak w spotkaniu np interu z manu :) takze bedzie sie czym ekscytowac w LM w tym sezonie :D

0

nie sadze zeby lyon tylko sie bronil jak to ktorys kolega tutaj zasugerowal... mysle ze moze wyniknac z tego calkiem ciekawa potyczka jednak z wszelkimi osadami zaczekalbym tak do polowy lutego zeby dowiedziec sie jak tam forma wiosenna :P

0

calkiem konkretne pary w tym losowaniu :D az sie nie moge konca lutego doczekac :P

0

a ja mam nadzieje ze gracze Barcelony obroca wypowiedz tego (badz co badz wielkiego niegdys) pilkarza. mam nadzieje ze pokaza di stefano ze do tego podchodza bez strachu i bez jakiegokolwiek zwatpienia. mam nadzieje ze ta wypowidz tylko ich dodatkowo zmobilizuje

oszukal (jak to sie mowi) Barce raz , drugiego mam nadzieje nie bedzie :) a do zawodnikow mam tylko jedna prosbe: zmiazdzmy ich :

D

0

dzieki, bo juz myslalem ze mam cos jednak z glowa i pamiecia :P

0

przyznam ze w zeszlym roku nie dane mi bylo ogladac el classico w grudniu, ale czy wtedy nie bylo mozaiki z wielkim herbem barcy? tots units fem forca nie widnialo czasem na trybunach na meczu z manchesterem? tylko pytam bo nie moge sobie przypomniec a nachodza mnie watpliwosci wiec prosze nie krzyczec i nie pytac co ze mnie za kibic Barcy :P

0

a ja bym bardzo chcial sie spotkac z Arsenalem, obojetne czy w tej rundzie czy w nastepnej. mysle ze to byloby super widowisko i przede wszystkim emocje dla kibicow pamietajacych final LM sprzed dwoch lat. mazy mi sie wiec pojedynek z arsenalem Londyn :D

0

ogladanie barcy w takiej formie musi sprawiac radosc, szczegolnie ze jutro mamy mecz o pietruche dla obou zespolow takze pewnie jakiejs walki na smierc i zycie nie bedzie... ale licze ze mniej podstawowi zawodnicy beda sie chcieli pokazac i zagraja ladny mecz :D

0

nie pamietam zeby byly takie wysokie oceny kiedys :P nawett za piekne mecze

0

nie ogladam meczy milanu wiec nie wiem jak to dokladnie jest ale mysle ze gdyby zostal u nas gralby o wiele gorzej niz teraz w milanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?