0

maciej83

rozbroiles mnie na maksa :P dzieki za poprawe humoru :D

0

reprezentacja katalonii to dla katalonczykow na pewno nie jest "wielka bzdura"

0

y13

tylko wbicie pilki z 11 metrow?

patrz 13.12.2008 - camp nou - mecz z realem madryt - druga polowa, minuta nie pamietam ktora - i eto'o musi trafic z 11 metrow - i wszyscy pamietamy co bylo z tego strzalu

a przykladow na spektakularne pudla z rzutow karnych sa dziesiatki

takze ja sie "podniecam" tym ze ibra zachowal zimna krew i strzelil nie do obrony wczoraj

0

a co do gio to dwa sezony temu niestety nie pokazal sie z dobrej strony... ani sie nie wykazal skutecznoscia ani przystosowaniem do stylu gry bo gral bardzo egoistycznie moim zdaniem za wszelka cene chcac cos pokazac - jak to sie skonczylo wiadomo

a co do keirrisona to szkoda by wrocil do brazylii... wypozyczmy go gdzies do konca sezonu a od nowego niech okres przygotowawczy odbedzie z nami

0

oceny wystawione bardzo dobrze, balem sie szczerze mowiac ze niedoceniony w tym meczu zostanie messi ktory notowal mala ilosc strat i swietnie sie zastawial i utrzymywal przy pilce nawet przy trzech atakujacych go graczach w bialych koszulkach :) ocena dla messiego wlasciwa

Leovl

enter the dragon to oryginalny tytul filmu... nie jest jednak uzyty w artykule w najszczesliwszy sposob zwazajac na niedokladnosc tlumaczenia zagranicznych tytulow na jezyk polski ;P uzycie oryginalnego tytulu popsulo nieco efekt zwazajac na to, iz nie wejscie smoka nie jest doslownym tlumaczeniem :)

0

nie sadze ze klub sprzedal Eto'o zato ze strzelil gola w finale ligi mistrzow... nie ma Cie czlowieku w klubie wiec powinienes zaufac, ze ludzie ktorzy tam sa znaja sie na tym co robia i wiedza co robia... jesli Pep nie chcial Eto'o w druzynie to nie mogl zostac i tyle

0

"on tylko oszukał" ?

"nie strzelil, potem musial jeszcze podac i gallas musial strzelic" ?

"nie zachowal sie niesportowo"?

"tylko nagial przepisy"?

wg czesci z was henry jest dobry bo dal awans swojej druzynie... fajnie ze zapewnil francji mistrzostwa swiata? gloryfikowanie tego typu zachowan jest chore - to jest sport i pilka, obowiazuja zasady, jesli dla niektorych piekno pilki to wlasnie takie sytuacje "dzieki ktorym mecz zyje" to chyba cos jest nie tak.

nie wazne jaka stawka meczu, nie wazne jaki byl wynik. oczywiscie ze po tym nie pobiegl sie przyznac - ale wbrew waszej opinii to nie jest glowny problem ze nie staral sie tego odkrecic - kto by sie staral?- kwestia jest taka ze henry w ogole nie powinien tej pilki reka zatrzymywac

0

spoko, rozumiem z tymi klonami :)

0

justFCB

moze rzeczywiscie to nie ty napisales o henrym bohaterze ale broniles jego patriotycznej postawy

zauwazam kolego ze ja nie dokonalem w zadnym miejscu oceny zagrania francuza! ale ciesze sie ze skadinad zgadzamy sie ze bylo to zachowanie nie fair

moje "wypociny" o faulach to pare linijek odnoszacych sie do Twojej wypowiedzi komentujacych z kolei moja poprzednia - masz racje - w rezultacie na boisku faul=faul choc tez nie zawsze bo za faule bardziej niesportowe i niebezpieczne niz inne otrzymuje sie (przynajmnije w teorii) zolte badz czerwone kartki czyli istnieje jakies stopniowanie zagrania faul w pilce noznej.nigdzie nie napisalem za to ze niektore zagrania faul badz niesportowe sa fair wiec z tym jednak bede polemizowal.

i o jakich klonach mowimy? spojrz na moj pierwszy wp[is pod tym newsem i zastanow sie nad tymi swoimi klonami...

jedyne co mialem na celu to postaranie sie zrozumiec jak mozna zagranie francuza okreslic jako pewnego rodzaju patriotyzm? i mimo prob nie ejstem w stanie tego zrozumiec

0

justFCB - nie wiem jak doszedles do swojego wniosku po przeczytaniu mojejj wypowiedzi - ktora odnosila sie do Twojego zdania na temat tego ze henry powinien byc bohaterem bo sie poswiecil dla narodu w mysl patriotyzmu... to sformulowanie jest dla mnie z kosmosu i osobiscie nie mam pojecia jak mozna tak myslec... gdyby francuzi zaslugiwali na gre w mistrzostwach to by wygrali grupe albo baraze swoja dobra gra a nie zagraniem wybitnie niesportowym...

i owszem uwazam ze sa zagrania nieintencjonalne - faule wynikajace z walki o pilke, z tego ze ktos byl szybszy itd, a sa faule gdzie zamiarem zawodnika jest perfidne wejscie w nogi drugiemu i polamanie mu nog

za zachowania wbrew zasadom i etyce nie okrzykne nikogo bohaterem narodowym

0

grajmy wbrew zasadom bo to patriotyzm?

0

odchodzac troche od tego co zrobil to madrze (jak na sytuacje) sie wypowiada. pamietam ze jak messi stzrelil reka z espanyolem to po meczu powiedzial, ze zaluje ze ta bramka nie dala barcelonie wygranej. henry przyznal sie bo i tak bylo oczywiste we wszytskich telewizjach ze dotknal pilki reka wiec powiedzenie ze skoro nie bylo gwizdka to gral jest bardzo madre - ani sie glupio nie tlumaczy kompromitujac sie, ani nie mowi ze to bylo dobre

0

"kto z nas by tak nie zrobil?" - co do do ch..... jest? to jest dobre wytlumaczenie? to jest usprawiedliwienie?

hej kibice barcelony i kibice Henry'ego - francuz zagral pilke reka - nie ma watpliwosci - nie ma wytlumaczenia, nie ma usprawiedliwienia...

wiec nie mozecie mowic ze to nic takiego bo byly wieksze oszustwa w pilce noznej... sedziowie nie zauwazyli, francja ma awans, koniec kwestii

Henry'emu bedzie sie wypominac to w jaki sposob

0

mysza7

no niestety nie sa to njaszczesliwsze przykladyktore podales bo z szachtarem byl mecz o pietruche i nie grala polowa podstawowego skladu a z wisla bez messiego wygralismy tez 4-0

0

Pep zna wartosc sowich zawodnikow i kieruje sie rozsadkiem anie emocjami. Brawo :)

0

Soltyz

"Mimo, iż nigdy nie przyznam naszemu portero wysokiej oceny, to rzeczywiście nie można powiedzieć, że jest słaby, ale nie wybitny."

Nie mam na celu obrażania nikogo ani tym podobnych rzeczy. Chcę tylko wyrazić swoja opinię na temat tego Twojego zdania, które w moim odczuciu świetnie charakteryzuje myśli części ludzi na temat naszego bramkarza. Nie jest słąby ale nigdy nie przyznam mu dobrej oceny - tak to w większości się odbywa i obawiam się, że Victor już się nigdy z tego nie wygrzebie. Podejrzewam, że w aspekcie reputacji miałby łatwiej gdyby nie był wychowankiem Barcelony. Ja tam się cieszę, że coraz lepiej broni i możemy na niego spokojnie liczyć.

0

przed euro2008 tez mowil cos takiego, a Szwecja sie zakwalifikowala i wrocil do reprezentacji

0

panie legia74 jedyny prawdziwy kibicu na tym forum - pragne sie odniesc do fragmentu wypowiedzi w ktorym stwierdzasz ze od napastnika wymaga sie czegos wiecej niz wkladania nogi i glowy w ostatnim momencie akcji... moglbym wspomniec tu o takich pilkarzach jak RvN czy Inzaghi, ktorych gra wlasciwie sie na tym opiera ale zauwazam tez ze nie wszystkie bramki eto'o byly piekne, strzelane zza pola w samo okienko... przypomnij sobie a zobaczysz jak eto'o wkladal glowe i noge zeby zdobyc bramke.

co do Villi zgadzam sie ze to swietny pilkarz ale skoro nie chcieli go puscic z valencii to co bylo robic? dla valencii to bylo tak samo jakby ktos teraz od nas chcial wyciagnac messiego.

0

lechu55

a ja bym chetnie porozpamietywal poprzedni sezon - i bedzie najprawdopodobniej rozpamietywany jeszcze dluuuugo :D

0

villa25

musisz uwazac, bo jak sie okaze kiedys ze Villa przejdzie do Barcy to bedziesz z miejsca uznany za sezonowca :P :P :P

ale nie ma sie co przejmowac, bo nie wiem czy na tej stronie sa jeszcze ludzie, ktorzy choc raz nie byli w komentach nazwani sezonowcami... mnie osobiscie pare razy to spotkalo

0

drogi moj kolego,

przepraszam, ze nie wyrazilem sie dostatecznie jasno :) moj komentarz dotyczyl kolegi o niku "fanatyk_hxc", ktory napisal ze wygrywanie w takim stosunku bramkowym robi sie dla niego nudne. Wypowiedz ta wydala mi sie sprzeczna z tym co deklaruje w swoim nicku.

Nie robie do Ciebie zadnych prywatnych wycieczek ani nawet w ogole nie kierowalem swojej wypowiedzi do Ciebie. Po prostu uznalem moja powyzsza argumentacje za nazbyt obfita w slowa - postanowilem wiec ja skrocic do formy w jakiej znajduje sie w moim poprzednim komentarzu :P

pozdrawiam Cie i zapraszam na piwo jak bedziesz w Lodzi :P

0

jak na "fanatyka" to szybko znudzilo Ci sie wygrywanie trzema-czterema bramkami :P

0

kielbik

bardzo bym chcial zobaczyc inieste w optymlanej dyspozycji :) tylko zwroc uwage ze ten pilkarz grajac na pozycji lewoskrzydlowego w ogole nie oddaje strzalow na bramke! moze z tym w ogole przesadzilem, ale prawie zawsze stara sie jeszcze pilke odegrac do srodka albo nawet do tylu przed pole karne - tak bylo w zeszlym sezonie kiedy Iniesta bywal na lewym skrzydle. jednak jego ustawienie jako pomocnika jest o wiele korzystniejsze i daje mu wieksze poe manewru i widac ze lepiej sie tam chyba czuje.

nie licze tu na to, ze teraz wypuiszecie mi wszystkie bramki Andresa, kiedy gral na skrzydle tylko prosze was zebyscie przy calym jego geniuszu spojrzeli obuiektywnie - to nie jest lewoskrzydlowy

co do Henry'ego to nic nie zmieni tego ze to klasowy pilkarz "the form is temporary but the class is permanent" :) poczekalbym az zlapie forme a wtedy bojcie sie go na lewym skrzydle - badz co badz uderzyl w poprzeczke i prawie zaliczyl asyste w ostatnim meczu

0

jeżeli piłkarz strzela tyle bramek w jednej z najlepszych lig swiata, w dodatku ma asysty i mecze, w ktorych byl genialny jestn przez Ciebie stary obsmarowywany i mowisz ze zawsze go nie lubiles bo byl slaby to ciekawe gdzie byles przez ostatnie kilka lat? Bo chyba nie przed telewizorem patrząc jak gra

0

jesli mowicie ze w tych meczach eto'o da z siebei 200% to nie zapominajcie ze nasza obrona zna eto'o a sprzed kilku sezonow takze i milito, mamy jeszcze maxwella ktroy inter tez dobrze chyba zna no i sadze ze zlatan tez da z siebie 200% wiec to nie tylko jeden zawodnik bedzie sie az tak bardzo staral.

cos mi sie wydaje ze w ostatnich rozwazaniach za bardzo ludzie skupiaja sie na eto'o i na tym ile onnam strzeli bramek ale Barca tez ma kim grac !

Vamos!

0

redblue fan...

po co to?

po jednym komentarzu juz kogos nazywasz sezonowcem itp... nakrecasz spirale nienawisci...

przydalyby sie rzeczowe argumenty a nie

a zamieszania w sprawie Eto'o jest juz tyle, ze w tym momencie dla atmosfery zespolu i formy zespolu lepiej by bylo gdyby odszedl

0

pewnie polowa pilkarzy swiata chcialaby grac teraz w Barcelonie - nie ma w tym nic dziwnego :)

a Arshavin rzeczywiscie mowil o tym juz wczesniejjednak Barca go nie klupila a on juz glosno plakak ze nie chce juz grac w Rosji takze przeniosl sie do Arsenalu skad dostal oferte :) ale jak pokazuja ostatnie lata - z Arsenalu do Barcelony droga niedaleka :P

0

ludzie.... Hiszpania zagrala slabo? slaby mecz? ogladalismy jakies inne spotkania czy co? prawda ze hiszpanie przysneli na poczatku spotkania ale jak juz sie zabrali do roboty to jedyne czego brakowalo to skutecznosci niestety, ale amerykance bardzo dobrze bronily... co chwila byla jakas sytuacja podbramkowa wiec to ma byc nudny mecz? zart? villa zagral dobrze, cofal sie po pilke, chcial kreowac jednak nie mogl sie przebic przez obrone amerykancow - bywa niestety... torres za to zagral slabo, kiepsko przyjmowal pilke przede wszystkim. no a blad ramosa? sorry bardzo ale biegl za amerykancem pod bramke blokujac go majac go w odleglosci jednego kroku od siebie i zamiast zrobic wszystko zeby wybic pilke to sobie przyjal - co jak ktos zauwazyl dzialo sie przy wykroku ramosa iwec co on sobie tuta myslal? nie mam pojecia... przegrala druzyna a nie ramos ale ten blad byl smieszny po prostu

0

swietny mecz :) Dani pare razy zapomnial wrocic do obrony na czas ale ladnie uderzyl z tego wolnego

a reka i czerwo prawidlowe, dobre o dziwo spotkanie Howarda , ale Brazylia w drugiej polowie bez fajerwerkow, brawo Egipt :)

0

w sumie nawet nazwiska za 94 mln same nie graja (popatrzmy chociazby na ostatnia forme argentyny - na papierze to maja jedna z najlepszych druzyn swiata a jak im idzie wszyscy wiedza)

Perez ma pieniadze, Kake, Ronaldo i jeszcze paru swietnych grajkow pewnie

co ma Laporta? Laporta moi drodzy... ma druzyne :)

pozdro dla wszystkich :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?