zbyniol
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
takie plotki pewnie podbijaja cene jaka real mialby zaplacic za Teveza, nie chcialbym zeby Barcelona bylaby nim na powaznie zainteresowana
0
nie moge sie dostac do kompilacji... w tym pierwszym linku sa bramki z sezonu 2008-09 a adrive cos mi nie dziala
0
wielki szacunek za udosteonienie tej bramki :) musialo nie byc latwo :) dzieki pershing
0
fajnie by bylo zdobyc puchar krola ale bardziej skupialbym sie na lidze lidze mistrzow :)
0
sklad to bedzie zmienial co tydzien, tak jak swoje zdanie co do najlepszego pilkarza swiata :P
ale powaznie mowiac to cos mi sie nie widzi druzyna prowadzona przez maradone... no ale w argentynie on stoi wyzej niz bog wiec tak latwo to go nie zwolnia ;]
0
kompilacja o Iniescie niestety dla mnie slaba - krotka, malo tresciwa, slabo zlozona no i muzyka jakos tak nie daje dla mnie rady
kompila o Barcie spoko tylko ktos chyba mial za malo pomyslow na napisy, bo niektore to ni w piec ni w dziewiec
pozdrawiam :D
no i dzieki za obie :D
0
didon11
a tak w ogole to moje osobiste zdanie jest takie: dlaczego linczujecie ludzi ktorzy zaczeli kibicowac barcie po wygraniu LM? co innego jesli juz przestali jej kibicowac... wtedy mozna by zaliczyc takich do szerokiej grupy spolecznej zwanej "sezonowcami" ale serio - kochamy Barce za jej styl gry, piekne bramki, piekna historie ktorej kolejna piekna karte Barca zapisywala na naszych oczach w sezonie 2005/06 :) Wtedy i w lidze i w lidze mistrzow ABrcelona pokazywala to czego zaden zespol w Europie w tamtym sezonie nie potrafil - magie i piekna gre :) i ta magia i piekna gra zyskali sobie nowych kibicow ktorzy zakochali sie w tym stylu i W Barcie - najlepszej druzynie Europy i poki kibicuja Blaugranie nadal to dla mnie sa tak samo dobrymi cules jak cala reszta na swiecie :) nie ma nic zlego w tym ze ktos pokochal Barce za wygranie LM :) bo juz troche dosc mam gadania ze tacy kibice to nie sa kibice barcy... dla wszystkich krytykow - nie mowie tu o sezonowcach wiec zrozumcie mnie dobrze :)
osobiscie ciesze sie ze Roni strzela - i niech strzela dalej
podoba mi sie gra Belettiego w Chelsea - kolejna kapitalna bramka - jak on laduje te bomby prosto w okienko???
0
bardzo ladne zachowanie puyola gdzie wybijal pilke lecaca do pustej bramki :) no i pieknie iniesta :D brawo hiszpania
0
pozbyc sie obecnie najlepszego napastnika w zespole. mam nadzieje ze zostanie i nie bedzie chcial odejsc
0
Z Boca Juniors to akurat stracilismy bramke... wisla zapoczatkowala serie meczow ze straconymi golami a ostatni mecz bez straty gola byl....z wisla krakow :P
0
ciezkie zadanie dla naszej obrony ktora miejscami lezy...
miejmy nadzieje ze wszystko potoczy sie po naszej mysli :D
licze na xaviego, inieste, messiego i eto'o :)
0
nie ma bata, nie puszczajmy Thiago nigdzie :)
0
nie przesadzalbym z tym egoizmem messiego... on po prostu chce zdobywac bramki skoro jego koledzy nie daja rady wiec probuje tez sam - nie nazywajmy go samolubem i boiskowym egoista bo do chyba nie do konca fair...
Bojan jak wchodzi na boisko to tez robi wszystko zeby udowodnic ze umie stzrelac bramki i caly czas probuje to zrobic, ale ani on ani messi nie graja calkowicie sami choc czasami moze sie tak wydawac bo messi jest najbardziej widoczny
0
mam nadzieje ze nie przerwiemy serii z szachtarem czy atletico... o dziwo moze byc nam latwiej moim zdaniem, tylko musimy zagrac bardzo dobrze w defensywie. te zespoly prawdopodobnie nie zamuruja bramki wiec to od razu wiecej miejsca dla messiego, iniesty i eto'o (oby od pierwszej minnuty)... jak najwiecej wygranych meczow! VeB
0
moim zdaniem dobrze zagral Gudjohnsen
Busquets to taki delikacik troche no ale dzieki temu ze sie czesto zwijal z bolu (reakcje troche przesazone) pilkarze espanyolu lapali zolte kartki w tym nene dwie osobiscie :P
0
coraz bardziej stresujace sa mecze Barcelony :P klocilbym sie z tym co napisaliscie o nieslusznej czerwonej kartce dla nene... badz co badz sieknal go lokciem w twarz, sedzia byl blisko i to jestzolta kartka... co do karnego za to byc moze nie powinno go byc :P ale co tam, wazna jest wygrana i 3 punkty :D brawo Messi za stalowe newy przy jedenastce
0
chyba zart ze marquez jest slaby...
0
bedzie cos na nie-rapidzie?
0
a arsenal to niby co? klub pokroju wisly krakow? arsenal jest wielki, a byl na szczycie dzieki miedzy innymi Henry'emu. zarzut ze nie gral dobrze w wielkich klubach jest troche na wyrost i dla mnie calkowicie bez sensu. Thierry pokaze na co go stac i strzelal juz dla Barcy ladne bramki ( z celticiem, valencia, realem). stanie sie z nim to samo co z ronaldinho - presja przerosnie pilkarza - wszyscy beda na niego naciskac ze ma byc bogiem boiskowym a on juz nie bedzie mogl temu sprostac i sie zlamie psychicznie idac w slady R10. nie robmy tego naszym gwoazdom. pokazmy wiare i wsparcie i liczmy na to ze Henry da duzo druzynie jako kolektywowi a nie sobie jako mega-gwiezdzie jak niektorzy tego oczekuja
0
pieknie :) moze to uswiadomi wszystkim ze Henry wcale nie gral az tak bardzo zle w zeszlym sezonie i zaufaja mu rowniez w obecnym :P badz co badz najlepszy strzelec druzyny w zeszlym sezonie :)
0
a ja mam takie pytanie nie dotyczace tej akurat kompilacji ( skomentuje jak obejrze) ale pamietam ze pod koniec zeszlego sezonu bylo cos takiego ze mialy byc wypuszczane zapowiedzi meczow. czy w tym sezonie bedziecie to kontynuowac? to tylko pytanie, wiem ze to dla was kupa roboty ale pamietam ze byly tam jakies uklady miedzy kompilatorami. takie niewinne pytanie :]