zibiku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też uważam, że pasują do psychiatryka. Byliby tam lekarzami ciężkich przypadków jakimi są bez wątpienia Zlatan i jego agent.
0
Jeśli by to była prawda to bardzo chętnie kupiłbym taką koszulkę:).
0
gordoniasty
Nie podzielam twojego optymizmu. Co z tego, że Holender szaleje w lidze holenderskiej, która jest z roku na rok coraz słabsza? Niech udowodni swoją wartość w Barcelonie i PD. Poza tym kto o nim słyszał jak miał tyle lat co Bojan czy Thiago? Poza tym nasi zawodnicy gdy będą mieli te 24 lata to gwarantuje ci, że poziomem przewyższą Afellaya w każdym elemencie (o ile im zdrowie pozwoli).
0
Teraz pozostaje tylko trzymać kciuki za jego szybką aklimatyzację i wkomponowanie się w nowy zespół bez utraty formy. A czy sobie poradzi? Za 3 mln euro to można zaryzykować. Zwłaszcza, że w razie czego można go będzie bez straty sprzedać.
0
Mam nadzieję, że klub rozwiąże ostatecznie kwestię "wiecznie" wypożyczonych i ich gdzieś sprzeda. Bo skoro nie ma szans, aby znów u nas grali to trzeba na nich zarobić zanim skończą im się kontrakty.
0
C.Ronaldo ma jedną wadę, która nie pozwala mu podjąć równą walkę z Messim. Jest to słaba/fatalna gra w ważnych spotkaniach. Nie pamiętam już kiedy w meczach z czołowymi ekipami Europy i PD Portugalczyk był liderem i ojcem sukcesu. Dopóki tego nie zmieni nigdy nie przegoni Messiego.
0
Po co ma głosić całemu światu, że oficjalnie Barca jest zainteresowana graczem PSV jak może to pokrzyżować plany zarządu. Lepiej po cichu dogadać się z obecnym pracodawcą a potwierdzić dopiero oficjalny zakup. Bo tak to o usługi Affelaya powalczą inne kluby, które dadzą więcej niż 3 mln.
0
Poczekam z komentowaniem do oficjalnego potwierdzenia wiadomości.
0
A dlaczego nas ma obchodzić kolejny wywód Mou? Niech swoją "gębą" udowodni wartość w najbliższych GD.
0
Wszyscy którzy piszą, że nasz zawodnik nie nadaje się do PL nie mają pojęcia o piłce. Skąd wiecie, że Busquets sobie by nie poradził? Przed MŚ też wielu "znafcuf" psioczyło na VdB że wziął zawodnika jako podstawowego DM-a. I co? I musieli się zamknąć. Także dopóki dany zawodnik nie spróbuje to nie przekreślajcie jego szans.
I jeszcze dwie rzeczy: Mascherano jeden z najlepszych na Wyspach u nas grzeje ławę.
Toure, który miał być kilka razy lepszy od Sergio w MC na razie gra średnio i ciężko nazwać go filarem drużyny.
0
Bale - trzeba poczekać jak sobie poradzi na przestrzeni całego sezonu, poza tym jest na razie dla nas za drogi.
Cesc - kiedyś do nas trafi, ale pytanie czy starczy Barcy cierpliwości
Afellay - ciekawy zawodnik i do tego za małą kasę więc warto go sprowadzić, bo nawet jak nie wypali to nie będzie szkoda:)
Suarez - jeśli mielibyśmy sprowadzić jakiegoś zawodnika na atak to tylko Llorente, który jest już ograny w PD i zna się z naszymi mózgami
Pastore - rzadko oglądałem go w akcji dlatego się nie wypowiem
0
Kilka doskonałych meczy jeszcze o niczym nie świadczy. Niech zagra cały doskonały sezon to będziemy mogli mówić o jego sprowadzeniu. Jest jednak kilka problemów. Po pierwsze to Rosell i jego plan oszczędności. Więc w wyścigu o jego usługi na pewno wyprzedzą nas zespoły, które od ręki dadzą min. 30 mln. Po drugie to obecność w zespole Alvesa a więc również ofensywnie grającego obrońcy. Dwóch takich samych obrońców to o jednego za dużo w obronie, bo w razie kontry sam Puyol i Pique nie wystarczą. I po trzecie: rzadko kiedy gracz z PL po przejściu do PD gra tak samo dobrze.
Warto więc jeśli chodzi o nowego lewego defensora poszukać kogoś o charakterystyce Abidala a do tego za max. 20 mln.
0
Sprzedać do MC za 50 mln i kupić Ramosa z Realu za 20. I 30 mln zostanie na Cesca za rok:).
0
Aby poznać siłę naszej obecnej kadry trzeba poczekać do połowy sezonu. Wtedy się okaże czy zmiennicy spełniają swoją rolę i czy potrzebny jest jakiś transfer w zimie. Jak na razie najwięcej problemów mamy z obsadą ataku, bo oprócz Messiego (który też nie gra najlepiej) wszyscy pozostali zawodzą. O Villę jestem spokojny, bo jak strzeli 2-3 bramki to wróci na swój normalny poziom. Natomiast nie wiem co się stało z Pedro? Kiedy zacznie grać jak w poprzednim sezonie? No i jeszcze Bojan. W poprzednim roku powinien pójść na wypożyczenie. Może dziś mielibyśmy z niego jakiś pożytek (oprócz zabierania miejsca na ławie innym).
Także radzę powstrzymać się z giełdą nazwisk do stycznia, a niektórym polecam melisę.
0
Niestety, ale sprawdziły się moje przeczucia. Bardzo chciałem, aby klub wypożyczył gdzieś Bojana już w poprzednim sezonie. Nie udało się i widać tego efekty. Jego rozwój został zatrzymany, bo zabrakło najważniejszego - minut spędzonych na boisku. I wyrasta nam z perełki typowy średniak ligowy.
Cieszy bardzo postawa młodych obrońców. Za 2-3 lata możemy mieć z nich wielki pożytek.
0
selgarf
Niekoniecznie. Hitler bardzo szanował Piłsudskiego, ale z jego zdaniem się nie liczył.
Co do Mou to jeszcze wiele razy będzie wracała kwestia jego ewentualnego powrotu do Barcelony. I nie uniknie się porównań z Guardiolą. A który z nich jest lepszy? Przekonamy się po sezonie.
0
lorenzo20
Skończ już pajacować albo napisz dlaczego Messi jest słabszy od wymienionych przez ciebie zawodników.
0
langov
Jak widać Rosell będzie się liczył z każdym euro zanim go wyda dlatego zakup talentu za 25-30 mln nie wchodzi w rachubę. Poza tym ciężko po jednym wspaniałym meczu powiedzieć, że to zawodnik na miarę Barcelony.
0
Widzę, że kilku osobom przydałby się zimny kubeł wody na głowę. Piszecie tak jakby sytuacja Barcelony była dramatyczna i zespół Pepa przegrywał mecz za meczem. A jak na razie trzeba tylko dwóch rzeczy do osiągnięcia sukcesów: poprawy skuteczności i braku kontuzji. Jeśli Villa i Bojan przypomną sobie jak się strzela bramki to nowy napastnik przez kilka lat nam nie będzie potrzebny. O środek pola można być spokojnym, zwłaszcza, że Thiago poczyna sobie bardzo dobrze. A co do obrony to mamy Pique i Puyola, w roli zmienników na środek zostają Abidal i Milito jak się wyleczy. A przecież w Barcy B na obronie nie grają żadne "ogórki" i bez problemu poradzą sobie w pierwszym zespole. Reasumując kadra jest kompletna. A wyniki same przyjdą.
Przyjście nowych zawodników w zimie to duże ryzyko. Po pierwsze nowy gracz będzie miał nikłe szanse na szybkie wkomponowanie się w grę zespołu (przykład Mascherano to pokazuje), po drugie może to popsuć atmosferę (na pewno ktoś siadłby na ławie), po trzecie skoro Rosell zapowiadał zaciskanie pasa to każde euro, które zostanie w kasie klubowej jest na wagę złota. Tak aby w przypadku sezonu bez pucharów móc zainwestować w lecie.
0
Jeśli brana by była opcja wypożyczenia półrocznego to można go sprowadzić do nas. A nuż przypomni sobie, że tworzył z Villą zabójczy duet. Transfer definytywny nie wchodzi w grę, bo jest za drogi.
0
Nie ma na razie sensu rozpisywać się na temat tak odległy i na dzień dzisiejszy nierealny. Bo przede wszystkim nie wiadomo jak poradzi sobie zespół w tym sezonie. Jak na razie zawodnicy grają w kratkę, ale przed nami jeszcze tyle spotkań, że nie ma co wpadać w panikę. Po drugie Pep może znów zadziwić i wyłowić z rezerw jakiegoś zawodnika, który wzmocni nasz pierwszy zespół. Jedynie problem może być z obsadą linii obrony, ale na jeden transfer kasa na pewno się znajdzie? A Cesc? Jak nie trafi do nas w następnym sezonie to za 2-3 lata:). Poza tym zobaczymy co pokaże Thiago i czy czasem nie trzeba będzie płacić wielkich pieniędzy na wzmocnienie środka pola.
A rezerwowym bramkarzem powinien być albo wychowanek Barcy albo doświadczony (30-32 lata) golkiper.
0
Nas kłopoty przeciwnika nie powinny interesować. Powinniśmy się raczej skupić na własnych błędach a jest nad czym popracować. Nie może byc tak, że pod nieobecność Xaviego gra Barcy jest o dwie klasy słabsza. Przede wszystkim jednak trzeba wykorzystywać sytuacje, które się stwarza, bo w meczach z Chelsa, Realem czy MU dużo bramek nie padnie.
0
Mam nadzieję, że rezerwy wygrają to spotkanie. I wiele następnych, bo za rok trzeba mieć dwa zespoły w PD :d.
0
El_Mastero
Mogę ci wymienić kilku większych od niego. Był wspaniałym graczem (a nie jest:d) ale do numeru 1 dużo mu brakowało, zwłaszcza jeśli chodzi o zasadę fair play.
0
Pozostaje pytanie kiedy? Za rok czy za 3 lata, bo wydaje się, że jeszcze nie w tym sezonie.
0
Pewnie do nas trafi w ciągu najbliższych 2-3 lat jako naturalny zmiennik Xaviego i jego następca. Tylko czy pokaże, że ma jaja i postawi zarząd Arsenalu pod ścianą? Jak nie to telenowela potrwa jeszcze długo.
Moim zdaniem zrobił błąd, ale o tym przekonamy się po zakończeniu obecnego sezonu.
0
Jeśli będzie się rozwijał w tym tempie to za 2-3 lata będzie najlepszym DM-em świata. Poza tym,kto w jego wieku na tej pozycji osiągnął więcej?
0
Temat wałkowany już wielokrotnie. Ibra na pewno zostałby w klubie,gdyby nie fakt, że ani Rosell ani Pep po przyjściu Villi już go nie chcieli. Zwłaszcza prezes, który oszczędza gdzie się da. A czy wyjdzie nam to na dobre? Raczej tak pod warunkiem, że podstawową linię ataku ominą kontuzje. No i Bojan będzie miał więcej szans na wyjście.
Natomiast nie zgodzę się, że Zlatan był kompletną porażką transferową. Owszem przepłaciliśmy, ale w kilku procentach na pewno się spłacił. Nikomu chyba nie trzeba przypominać początku sezonu, w którym to Szwed był naszym najlepszym zawodnikiem. Potem było już tylko gorzej a i tak zdarzały się mu przebłyski.
0
Trzeba zbierać punkty w każdym możliwym meczu, bo na pewno w tak długim sezonie i przy takiej liczbie zespołów mogą one być potem na wagę złota. Łatwo nie będzie, ale gdzie jak nie na swoim stadionie należy wygrywać? Stawiam na 2:1 dla Barcy B.
0
Układ siłw PD będzie można poznać tylko i wyłącznie po kilku kolejkach. Wtedy się też okaże czy Atletico zostanie 3 siłą ligi czy też będzie się plątać w środku tabeli. Mnie najbardziej ciekawi postawa Valencii, która przynajmniej na papierze prezentuje się bardzo dobrze.