ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wstyd ci tak prowokować? Wyładowujesz frustrację?
0
Nie warto ich tam czytać. Wiadomo, że na 40mln polaków znajdzie się kilku oszołomów.
4
MISTRZOSTWO! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
troche wstyd
5
Nagle jak Real przegrywa to przybywa hejterów na stronie Barcy :D
0
8 sekund ale w koszu wszystko jest możliwe
0
no dokladnie. z -2 na +3
2
Lampe fantastycznie ! 21 sekund do końca a polski koszykarz trafia za 3 punkty przy remisie.
0
Lampe się nie popisał.
0
Ma większy wskaźnik goli na mecz, więc twój argument jest inwalidą.
2
kończy się trzecia kwarta
1
Co jak co ale w tym plebiscycie głównie decyduje medialność, a tą Neymar ma fantastyczną. Do tego jakby Brazylia wygrała mundial to kto wie?
0
Szkoda, ale on to akurat więcej przeszkadzał niż pomagał na boisku. Gorzej jak ktoś jeszcze dostanie kontuzji.
0
dzięki
0
podrzucisz link?
1
No i zapomniałeś napisać, że Ronaldo jest skrzydłowym.
5
http://messivsronaldo.net/calendar-year.php
0
Podlicz sobie kto ma więcej bramek w tym roku.Dla ułatwienia dodam stronkę: http://messivsronaldo.net/calendar-year.php
1
Ciekawe czy dzieciaki z rm pamiętają jeszcze fatalny styczeń i luty w wykonaniu cr7 podczas gdy Messi ładował gole po kontuzji.
0
Płacz kibiców Realu bo Crynaldo odpada? Hehehehehe :D
14
Statystyka Ronaldo: 1 bramka, 1 asysta, 3 fryzury
4
Nie no takich setek to nawet Wawrzyniak nie marnuje.
6
Portugalia wchodzi, ale na pokład samolotu powrotnego.
1
Co ten gościu ma z waleniem w bramkarza. Woli się wyżyć na niewinnym człowieku zamiast strzelać bramki ...
2
Szkoda Ghany. Sami sobie zgotowali ten los darując dwie bramki Portugalii
0
Crynaldo już szczęśliwy będzie.
5
Nurkowanie 10/10, prawie się nabrałem
1
Cristiano? Za cienki na Barcę
0
kogo ?
2
GHANAAAAAAAAAAA jazda jazda jazda. Po awans !