1

Nie wstyd ci tak prowokować? Wyładowujesz frustrację?

0

Nie warto ich tam czytać. Wiadomo, że na 40mln polaków znajdzie się kilku oszołomów.

4

MISTRZOSTWO! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

troche wstyd

5

Nagle jak Real przegrywa to przybywa hejterów na stronie Barcy :D

0

8 sekund ale w koszu wszystko jest możliwe

0

no dokladnie. z -2 na +3

2

Lampe fantastycznie ! 21 sekund do końca a polski koszykarz trafia za 3 punkty przy remisie.

0

Lampe się nie popisał.

0

Ma większy wskaźnik goli na mecz, więc twój argument jest inwalidą.

2

kończy się trzecia kwarta

1

Co jak co ale w tym plebiscycie głównie decyduje medialność, a tą Neymar ma fantastyczną. Do tego jakby Brazylia wygrała mundial to kto wie?

0

Szkoda, ale on to akurat więcej przeszkadzał niż pomagał na boisku. Gorzej jak ktoś jeszcze dostanie kontuzji.

0

dzięki

0

podrzucisz link?

1

No i zapomniałeś napisać, że Ronaldo jest skrzydłowym.

0

Podlicz sobie kto ma więcej bramek w tym roku.Dla ułatwienia dodam stronkę: http://messivsronaldo.net/calendar-year.php

1

Ciekawe czy dzieciaki z rm pamiętają jeszcze fatalny styczeń i luty w wykonaniu cr7 podczas gdy Messi ładował gole po kontuzji.

0

Płacz kibiców Realu bo Crynaldo odpada? Hehehehehe :D

14

Statystyka Ronaldo: 1 bramka, 1 asysta, 3 fryzury

4

Nie no takich setek to nawet Wawrzyniak nie marnuje.

6

Portugalia wchodzi, ale na pokład samolotu powrotnego.

1

Co ten gościu ma z waleniem w bramkarza. Woli się wyżyć na niewinnym człowieku zamiast strzelać bramki ...

2

Szkoda Ghany. Sami sobie zgotowali ten los darując dwie bramki Portugalii

0

Crynaldo już szczęśliwy będzie.

5

Nurkowanie 10/10, prawie się nabrałem

1

Cristiano? Za cienki na Barcę

0

kogo ?

2

GHANAAAAAAAAAAA jazda jazda jazda. Po awans !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?