ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Może to był specjalny ruch z jego strony, żeby obniżyć potencjalne koszty transferu Barcelonie :D
0
kolejny fejk
4
Francja nie taka straszna.
0
Skoro Reus nie odejdzie w tym okienku z Borussi a Koke odnowił kontrakt z Atletico to chyba trzeba zacząć się o Toure starać.
5
nie wchodzić. Głośny denerwujący gif.
1
aha
12
to teraz ekwador 7 bramek, szwajcaria 9 i francja odpada z turnieju
2
to fejk
2
Zagłosowałem. Ale do konkursu to jednak zdjęcie lepszej jakości bym dał :)
1
http://resources.fifa.com/mm/document/tournament/competition/02/38/55/54/43_0625_nga-arg_arg_playerstatistics.pdf tutaj są statystyki z tego meczu.
6
Gracze Barcelony brylują na mundialu. Oby tak dalej.
0
Może i tak. Jedno drugiemu nie wadzi.
0
Gra dobrze ale jest typowym drewniakiem.
0
Beret Gejl
0
Znam droższy.
3
Zmęczył się czytaniem twoich komentarzy.
1
Messiego oszczędzają na następne mecze. Dobra decyzja w sumie. Zobaczymy jak gra Argentyna bez Messiego.
1
Dawno tak dobrego Messiego nie widziałem.
2
Lavezzi z Messim ma nić porozumienia i to napastnik PSG powinien być w wyjściowym składzie.
0
Rojo młodziak strzela :) W pierwszym meczu słabo, w drugim bardzo dobrze :) W trzecim bramka.
0
Będzie ciekawie :)
2
No to czekamy na hattrick Messiego :)
1
nie wiem co dla kibiców Realu jest gorsze. To, że Messi niszczy na mistrzostwach czy to, że jutro Cristiano będzie mógł spakować kosmetyczkę i wracać do domu.
3
to nie spina, to poczucie humoru :D
0
To nie była przypadkiem pierwsza bramka z wolnego na mistrzostwach?
3
Messiasz nadchodzi.
1
Messi jezus maria to jest mózg największy !!!!!!!!!!!!!!!!
9
Messi bez formy? Proszę was...
0
Tutaj zawsze się komentuje pod głównym newsem. Forum umarło.
0
Lavezzi całe szczęście. Ciekawe co z Aguero