2

Może to był specjalny ruch z jego strony, żeby obniżyć potencjalne koszty transferu Barcelonie :D

0

kolejny fejk

4

Francja nie taka straszna.

0

Skoro Reus nie odejdzie w tym okienku z Borussi a Koke odnowił kontrakt z Atletico to chyba trzeba zacząć się o Toure starać.

5

nie wchodzić. Głośny denerwujący gif.

1

aha

12

to teraz ekwador 7 bramek, szwajcaria 9 i francja odpada z turnieju

2

to fejk

2

Zagłosowałem. Ale do konkursu to jednak zdjęcie lepszej jakości bym dał :)

6

Gracze Barcelony brylują na mundialu. Oby tak dalej.

0

Może i tak. Jedno drugiemu nie wadzi.

0

Gra dobrze ale jest typowym drewniakiem.

0

Beret Gejl

0

Znam droższy.

3

Zmęczył się czytaniem twoich komentarzy.

1

Messiego oszczędzają na następne mecze. Dobra decyzja w sumie. Zobaczymy jak gra Argentyna bez Messiego.

1

Dawno tak dobrego Messiego nie widziałem.

2

Lavezzi z Messim ma nić porozumienia i to napastnik PSG powinien być w wyjściowym składzie.

0

Rojo młodziak strzela :) W pierwszym meczu słabo, w drugim bardzo dobrze :) W trzecim bramka.

0

Będzie ciekawie :)

2

No to czekamy na hattrick Messiego :)

1

nie wiem co dla kibiców Realu jest gorsze. To, że Messi niszczy na mistrzostwach czy to, że jutro Cristiano będzie mógł spakować kosmetyczkę i wracać do domu.

3

to nie spina, to poczucie humoru :D

0

To nie była przypadkiem pierwsza bramka z wolnego na mistrzostwach?

3

Messiasz nadchodzi.

1

Messi jezus maria to jest mózg największy !!!!!!!!!!!!!!!!

9

Messi bez formy? Proszę was...

0

Tutaj zawsze się komentuje pod głównym newsem. Forum umarło.

0

Lavezzi całe szczęście. Ciekawe co z Aguero

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?