2

Bravo będzie walił karnego pewnie.

1

Na dwoje babka wróżyła

0

hahahahha

5

Chilijczycy jeszcze trochę i nie będą w stanie karnych strzelać.

0

to nie FIFA 2001 :D

0

do 90 minuty typ się liczy

4

Dogryweczka :D Wynik mi nie wszedł ale ważne, że są emocje.

0

Brazylia ciśnie ostro teraz.

1

Kurdeeeeeee. Znowu w Bravo

1

Nie no wiadomo przecież że Howard Webb się sprzedał. Nie ma już uczciwych sędziów.

0

Cholera jasna ...

0

Tak samo będzie się denerwowało Chile przecież. Dla nikogo remis nie jest dobrym rezultatem.

4

Sęk w tym, że nie ma dla obydwu miejsca w podstawowym składzie.

0

co ty pleciesz

0

W jakim sensie? Remis jest przecież.

0

druga połowa będzie jeszcze ciekawsza :)

0

Czuje respekt przed Bravo.

0

Dani Alves :D No nie spodziewałem się.

3

Bardzo dobry meczyk

0

A ty spięty jesteś jak dupa wielbłąda. Wyluzuj troche.

3

Bo Miki Messi zawsze to lubił. To taki ukłon w jego stronę.

7

Przez dobry mundial Alexisa może zarząd przejrzy na oczy, że nie warto go oddawać nawet kosztem Suareza.

1

Sanchez !!!!!!!!!!!!!!!!!! Chile !!!!!!!!!!!!

0

bo piszesz to w momencie jak był kontakt z piłkarzem i nie było symulki

0

Ajjjjjjjj, dobry rajd Neya

0

za żółtymi za symulki też jestem, ale jestem przeciwko prowokacjom bo gościu wypisuje co chwile głupoty

0

BRAZIIIIIIIIIIIIL golgolgolgolgol

0

Bo na bramce stoi Bravo

0

Weź już skończ, ty to lubisz prowokować.

0

Howard Webb gwizdka zapomniał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?