ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bravo będzie walił karnego pewnie.
1
Na dwoje babka wróżyła
0
hahahahha
5
Chilijczycy jeszcze trochę i nie będą w stanie karnych strzelać.
0
to nie FIFA 2001 :D
0
do 90 minuty typ się liczy
4
Dogryweczka :D Wynik mi nie wszedł ale ważne, że są emocje.
0
Brazylia ciśnie ostro teraz.
1
Kurdeeeeeee. Znowu w Bravo
1
Nie no wiadomo przecież że Howard Webb się sprzedał. Nie ma już uczciwych sędziów.
0
Cholera jasna ...
0
Tak samo będzie się denerwowało Chile przecież. Dla nikogo remis nie jest dobrym rezultatem.
4
Sęk w tym, że nie ma dla obydwu miejsca w podstawowym składzie.
0
co ty pleciesz
0
W jakim sensie? Remis jest przecież.
0
druga połowa będzie jeszcze ciekawsza :)
0
Czuje respekt przed Bravo.
0
Dani Alves :D No nie spodziewałem się.
3
Bardzo dobry meczyk
0
A ty spięty jesteś jak dupa wielbłąda. Wyluzuj troche.
3
Bo Miki Messi zawsze to lubił. To taki ukłon w jego stronę.
7
Przez dobry mundial Alexisa może zarząd przejrzy na oczy, że nie warto go oddawać nawet kosztem Suareza.
1
Sanchez !!!!!!!!!!!!!!!!!! Chile !!!!!!!!!!!!
0
bo piszesz to w momencie jak był kontakt z piłkarzem i nie było symulki
0
Ajjjjjjjj, dobry rajd Neya
0
za żółtymi za symulki też jestem, ale jestem przeciwko prowokacjom bo gościu wypisuje co chwile głupoty
0
BRAZIIIIIIIIIIIIL golgolgolgolgol
0
Bo na bramce stoi Bravo
0
Weź już skończ, ty to lubisz prowokować.
0
Howard Webb gwizdka zapomniał.