0

Mała odporność na ból widocznie.

0

Cholera jasna już Neymara uszkodził zasraniec ...

0

Do boju Brazylia ! :D

4

3. Typujemy dokładny wynik bramkowy w regulaminowym czasie gry - po 90 minutach (chyba że podane zostanie inaczej).

0

Typowanie wyników do 90 minuty czy 120 ? W regulaminie nic na ten temat nie wyczytałem. Edit: dobra już nie ważne. do 90 minuty raczej.

29

Bo w piłce nożnej lepiej mądrze stać, niż głupio biegać.

1

Przestanie ćwiczyć na treningach jak Bale rok temu to się w końcu zdecydują obniżyć.

0

No czytałem newsy, że klub chce go się pozbyć.

0

Masz na myśli Suareza czy projekt nowego Camp Nou za 600mln?

0

Czcze gadanie. Liverpool może nie chce, ale będzie musiał bo inaczej nikt go nie kupi.

0

Drewniain

0

Beka z redaktorzyn wp :)

0

To są zasady trenera a nie Barcelony, oby to się zmieniło teraz.

0

Wiadomo, że większość drużyn gra autobusem przeciwko Barcelonie, a to nie daje tak dużych możliwości jak na przyklad podczas mundialu. Neymar się dopiero uczy gry na minimalnej przestrzeni i w tym sezonie przeczywam ze będzie znacznie lepiej.

0

No ... kiedyś nie było gimnazjów :D

0

Jak ma taką smykałkę to wie, że przy następnym ugryzieniu może dostać karę na dwa lata i wtedy zostanie z ręką w nocniku i zerem z transferu.

9

Pedro zamiast Alexisa? Cudowna wiadomość !

0

Zgadzam się. Jego pretensje do zawodników po niecelnych podaniach na pewno nie poprawiały im morali. Jak taki Eder gra z Ronaldo, który mu pokazuje gdzie ma się ustawiać i wymachuje rękami przy każdym niecelnym podaniu czy strzale to gość ma prawo być speszony i czuć się niepewnie na boisku. Gdyby nie było Ronaldo w tej reprezentacji myślę, że każdy by dawał z siebie wszystko i mieliby szansę na wyjście z grupy. Na koniec filmik ze wszystkimi okazjami Ronaldo z ostatniego meczu: http://sport.tvp.pl/2014fifaworldcup/15810460/portugalia-ghana-wszystkie-okazje-ronaldo

3

Ty no bez takich. Gdzie mi tu z islamem

0

teraz są mecze o być albo nie być, także ja oglądam z zainteresowaniem.

2

Ten kibic Algieri hahahhahahah

0

W grupowej to dopiero będzie zachowawcza gra. Wyczekiwanie i murowanie bramki. Obym się mylił

2

Finały PlayOff są też w NBA. Dla mnie dobre jest to, że jest kilka meczów finałowych i nie ma tak, że dyspozycja dnia decyduje o końcowym wyniku.

0

CAMPEONES CAMPEONES ! Brawo Barca, Brawo Lampe.

3

Wy też macie buga otwierając główną stronę fcbarca.com ?

2

ale tylko ten brazylijski

0

tutaj redakcja ma lepsze rzeczy do robienia niż śledzenie, czy ktoś nie obraża albo prowokuje. Dostanie w swoim czasie w ja proponuję po prostu ignorować. Sam sobie wystawia świadectwo glupoty

0

Długo nie popisałeś, bo już czeka na ciebie ban :)

4

Stawiam że to troll madridista

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?