ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chodzi generalnię o różnice między Krossem a Kroosem :P
0
Zdecydowanie przesada. Myślę, że nie chciał nikogo obrażać.
0
Ja kluczowe zagrania liczę jako te, które zaczynają groźne akcje, Statystykę mam tutaj:
http://www.whoscored.com/Matches/835258/LiveStatistics/International-FIFA-World-Cup-2014-Argentina-Switzerland
i jest na niej 8 kluczowych podań Messiego, przy czym reszta zawodników Argentyny miała najwyżej 3. Zgadza się to mniej więcej z tym co widzialem na boisku.
0
To nie złe decyzje tylko wiedza, że tylko samemu może tam coś rozmontować i strzelić. Miał wiele kluczowych podań z których niemal wszystkie zmarnowali koledzy.
4
Ale płacz o transfery w komentarzach. Spokojna wasza rozczochrana. Skoro Luis Enrique woli Pedro zamiast Alexisa to wie co robi.
0
Tłuką atak pozycyjny bo oddanie piłki przy tak słabej obronie to samobójstwo.
1
Takiego kartofla strzelić ... hahahahahha
0
aha
0
co ty sam się plusujesz ?
0
Nie będzie raczej problemów. W razie czego masz dowód przelewu. Zależy jaka uczelnia ale przeważnie czekają jeszcze kilka dni na opóźnione przelewy.
0
Rakitic raczej przyszedł być podstawowym graczem. No i nie wyobrażam sobie gry bez Iniesty oraz defensywnego pomocnika. zostają dwa miejsca na ataku o które walczą Alexis Neymar i Suarez. Ja średnio to widzę.
0
I Suarez na ławkę bo Alexis zasługuje na pierwszy skład.
0
http://www.fifa.com/worldcup/matches/round=255951/match=300186503/index.html#games zjedź na dół strony i tam masz Official Documents. Są wszystkie statystyki
2
A i tak będą grać autobusem.
0
Co ty za głupoty wypisujesz. Prowokatorze idź na stronie Realu.
0
Nie ma jeszcze tych szczegółowych od FIFA.
11
Messi świetny mecz. Mimo, że mało biegał to jak już się zerwał to zawsze groźne akcje po jego podaniach były. Troche szczęścia brakowało bo mógł strzelić w regulaminowym czasie. Di Maria także bardzo dobrze. Trochę mniej celnych podań, ale nadrabiał pressingiem. Dobry mecz obydwu piłkarzy jednak bardziej podobała mi się gra Messiego.
0
de Maria ... hahaha
3
Jakby nie niszczył wszystkich dośrodkowań to byłby najlepszy i może wcześnie by Argentyna strzeliła. Messi dzisiaj najlepszy.
0
Wszystko jedno. Dostosują się poziomem.
0
On to jakiś upośledzony. Jego perspektywa to ostatnie 3 minuty.
3
A kto według ciebie nie miał problemów do tej pory? Każda drużyna miała swoje słabe mecze. Szczególnie jak ktoś stawia autobus.
2
ARGENTYNAAAAA !!!!!! Piękny mecz.
1
Obrona Częstochowy :D jak ja to uwielbiam
1
O cholera ......... co to było
1
Messi i Di Maria :D To jest prawdziwa klasa. Messi ledwo żywy na ostatkach sił zalicza podanie meczu.
0
goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllll!!!!!!!!!!!
1
Komety typu kret Rooneya
0
Dobre równe spotkanie. Argentyna wygra po golu Messiego :P
3
Messi wszystkich robi jak tyczki. Oby strzelili to przed końcem regulaminowego czasu.