ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lavezzi dobry grajek ale jak widać baterie za słabe. Oby Aguero zagrał jedyną dobrą połowę na mundialu.
5
Jakby grał Di Maria zapewne mielibyśmy już prowadzenie Argentyny
5
Mecz bardzo równy. Szanse 50-50
0
hahahAHHAhahah
0
współczuję
0
Argentyna mniej przy piłce, ale okazje lepsze.
0
Kurde ale blisko
0
Higuain co za kapeć
1
Ajjjjjjjjj Messi już szaleje. Nie ma krycia podwojonego i to błąd Niemców
0
Putin pewnie tam zaraz zagada do Blattera , żeby zmniejszyć karę dla Suareza
0
Argentyna dzisiaj zniszczy niemiecki czołg :D Vamos!
3
widzę po nicku, że ty nie lepszy
0
Pierwszy Maradona dzisiejszego dnia :D by Gmoch!
0
A czego się spodziewałeś
1
ja stawiam na 5:0, hattrick Messiego, Aguero i Rojo
5
Ja jestem bardziej zawodolony z Montoyi niż z Alvesa
1
nikt z Brazylii
0
Porażka ta Brazylia w obronie.
2
Sędzia z Algierii i wszystko jasne
0
Co oni robią ... Brazylia się błaźni
0
moje typy 1-1 i 1-1
1
z tego co widze na stronce to masz abonament 70zł miesięcznie przez dwa lata, do tego 5zł miesięcznie za jeden dekoder z nagrywarką i za drugi dekoder bez nagrywarki przez pierwszy rok nie płacisz a przez drugi płacisz 10zł. Więc wychodzi 75zł miesięcznie przez pierwszy rok i 85zl miesięcznie przez drugi. jednorazowo przy instalacji dekodera placisz chyba 50zl. zadzwon do nc na infolinię i oni ci wszystko powiedzą w razie czego.
1
zawsze możesz wziąć dwa dekodery. przy umowie na dwa lata wychodzi 10 zł miesięcznie. do tego nie musisz zmieniać nawet anteny satelitarnej. tvp i tvn masz tak samo na nc
1
cyfrowy polsat to telewizja satelitarna tak samo jak nc+, z tym ze tam chyba nie ma możliwości wykupienia canal+. Namów rodziców na zrezygnowanie z cyfrowego polsatu i przejście na nc+
1
nie da rady.
1
nie dość, że droższe 10zł to jeszcze mniej kanałów. Zabójcze promocje UPC :D
1
Ja u siebie w UPC mam za 29zł pakiet wszystkich kanałów C+ z HD, ale ta promocja już chyba się skończyła.
0
tak. koniec końców zapłacili miliard euro za 21-latka. puknij się w czoło
1
Dokladnie. Messi gra bardzo dobrze jak do tej pory.
0
Bardzo dobry, wyrównany mecz. Nie mogę się doczekać drugiej połowy.