0

Lavezzi dobry grajek ale jak widać baterie za słabe. Oby Aguero zagrał jedyną dobrą połowę na mundialu.

5

Jakby grał Di Maria zapewne mielibyśmy już prowadzenie Argentyny

5

Mecz bardzo równy. Szanse 50-50

0

hahahAHHAhahah

0

współczuję

0

Argentyna mniej przy piłce, ale okazje lepsze.

0

Kurde ale blisko

0

Higuain co za kapeć

1

Ajjjjjjjjj Messi już szaleje. Nie ma krycia podwojonego i to błąd Niemców

0

Putin pewnie tam zaraz zagada do Blattera , żeby zmniejszyć karę dla Suareza

0

Argentyna dzisiaj zniszczy niemiecki czołg :D Vamos!

3

widzę po nicku, że ty nie lepszy

0

Pierwszy Maradona dzisiejszego dnia :D by Gmoch!

0

A czego się spodziewałeś

1

ja stawiam na 5:0, hattrick Messiego, Aguero i Rojo

5

Ja jestem bardziej zawodolony z Montoyi niż z Alvesa

1

nikt z Brazylii

0

Porażka ta Brazylia w obronie.

2

Sędzia z Algierii i wszystko jasne

0

Co oni robią ... Brazylia się błaźni

0

moje typy 1-1 i 1-1

1

z tego co widze na stronce to masz abonament 70zł miesięcznie przez dwa lata, do tego 5zł miesięcznie za jeden dekoder z nagrywarką i za drugi dekoder bez nagrywarki przez pierwszy rok nie płacisz a przez drugi płacisz 10zł. Więc wychodzi 75zł miesięcznie przez pierwszy rok i 85zl miesięcznie przez drugi. jednorazowo przy instalacji dekodera placisz chyba 50zl. zadzwon do nc na infolinię i oni ci wszystko powiedzą w razie czego.

1

zawsze możesz wziąć dwa dekodery. przy umowie na dwa lata wychodzi 10 zł miesięcznie. do tego nie musisz zmieniać nawet anteny satelitarnej. tvp i tvn masz tak samo na nc

1

cyfrowy polsat to telewizja satelitarna tak samo jak nc+, z tym ze tam chyba nie ma możliwości wykupienia canal+. Namów rodziców na zrezygnowanie z cyfrowego polsatu i przejście na nc+

1

nie da rady.

1

nie dość, że droższe 10zł to jeszcze mniej kanałów. Zabójcze promocje UPC :D

1

Ja u siebie w UPC mam za 29zł pakiet wszystkich kanałów C+ z HD, ale ta promocja już chyba się skończyła.

0

tak. koniec końców zapłacili miliard euro za 21-latka. puknij się w czoło

1

Dokladnie. Messi gra bardzo dobrze jak do tej pory.

0

Bardzo dobry, wyrównany mecz. Nie mogę się doczekać drugiej połowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?