ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
śmieszny jesteś
0
A w czym problem? Biegać mniej nie będzie z pewnością.
2
Jeszcze jedną szansę będzie miał
0
Puyol miał przekazać puchar podobno.
0
Niesamowity mecz, niesamowity mundial, kupa emocji. Szkoda, że już się kończy. Następne takie emocje za 4 lata! I wtedy to Argentyna podniesie puchar!
0
I co? dostał. hahahhahah
0
Messi ZŁOTA PIŁKA! 100% zasłużona
0
Messi bohater mistrzostw doprowadził Argentynę do finału. Za 4 lata znowu będzie szansa na puchar!
1
Higuain i Palacio drewna roku zmarnowali takie setki, że głowa mała. Aguero kompletnie bez formy a Di Maria kontuzjowany. Z takim atakiem jednak zrobili wszystko co mogli. Brawo Argentyna, brawo Niemcy!
0
Za podania, kontrolę tempa, bramki, asystę, doprowadzenie Argentyny do finału
0
Messi dla mnie Złota Piłka mistrzostw!
0
Szkoda Argentyny. Równa gra, wygrało szczęście.
0
Niestety. Gratulacje dla Argentyny za walkę. Gratulacje dla Niemców za wygraną.
0
Messi! allin or nothing
0
była, ale niestety nie wygrywa.
1
4 minuty. allin or nothing
0
wykrakałeś
2
Do boju ARGENTYNA. Cała naprzód
0
Dlaczego ... Argentyna CAŁA NAPRZÓD
0
Zanosi się na karne.
1
Niemcy kompletnie bez atutów.
0
O mój boże. DLACZEGO
0
Nie bądź taki pesymista :D Nawet jak przegrają to nie ma tragedii
0
Argentyna lepsza. Niesamowity mecz.
0
Nie :D
1
Messiiiiii Messiiiiiiii
1
Aguero tą energię co wkłada w krzyki mógłby spożytkować na grę.
1
Argentyna taktycznie mistrzostwo. Neuer piąstkuje poza polem karnym ...
0
Dałbym max 5mln
0
Milimetry :O