5

śmieszny jesteś

0

A w czym problem? Biegać mniej nie będzie z pewnością.

2

Jeszcze jedną szansę będzie miał

0

Puyol miał przekazać puchar podobno.

0

Niesamowity mecz, niesamowity mundial, kupa emocji. Szkoda, że już się kończy. Następne takie emocje za 4 lata! I wtedy to Argentyna podniesie puchar!

0

I co? dostał. hahahhahah

0

Messi ZŁOTA PIŁKA! 100% zasłużona

0

Messi bohater mistrzostw doprowadził Argentynę do finału. Za 4 lata znowu będzie szansa na puchar!

1

Higuain i Palacio drewna roku zmarnowali takie setki, że głowa mała. Aguero kompletnie bez formy a Di Maria kontuzjowany. Z takim atakiem jednak zrobili wszystko co mogli. Brawo Argentyna, brawo Niemcy!

0

Za podania, kontrolę tempa, bramki, asystę, doprowadzenie Argentyny do finału

0

Messi dla mnie Złota Piłka mistrzostw!

0

Szkoda Argentyny. Równa gra, wygrało szczęście.

0

Niestety. Gratulacje dla Argentyny za walkę. Gratulacje dla Niemców za wygraną.

0

Messi! allin or nothing

0

była, ale niestety nie wygrywa.

1

4 minuty. allin or nothing

0

wykrakałeś

2

Do boju ARGENTYNA. Cała naprzód

0

Dlaczego ... Argentyna CAŁA NAPRZÓD

0

Zanosi się na karne.

1

Niemcy kompletnie bez atutów.

0

O mój boże. DLACZEGO

0

Nie bądź taki pesymista :D Nawet jak przegrają to nie ma tragedii

0

Argentyna lepsza. Niesamowity mecz.

0

Nie :D

1

Messiiiiii Messiiiiiiii

1

Aguero tą energię co wkłada w krzyki mógłby spożytkować na grę.

1

Argentyna taktycznie mistrzostwo. Neuer piąstkuje poza polem karnym ...

0

Dałbym max 5mln

0

Milimetry :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?