5

Sezon nie mógł się lepiej zapowiadac. Drużyna wygląda przyzwoicie, a na dobrą sprawe jeszcze trzech zawodników nie dołączyło do zespołu. Do tego Real się osłabił i stracił już pierwsze punkty, Mogło być lepiej?

1

Nikt by go nie zmuszał do gry z bólem w FCB. Albo coś ściemnia albo bał się przyznać.

0

A zobacz sobie co napisał hiszpański ekspert od ligi brazylijskiej. Masz w linku który podałeś w komentarzach

0

Bo w tym sezonie będziemy atakować, a nie się bronić

1

pół serio pół żartem - nie jesteś kawalarzem

5

Dobry zawodnik, szkoda tylko, że przesiedział prawie cały epizod w Barcy na ławce.

0

Marca milczy, a oni zawsze mają najlepsze informacje ze środowiska Realu. Także nie byłbym tego taki pewien.

1

Ja się ciesze z tego co jest bo wiem ze nie można mieć i Suareza i Thiago SIlvy w jednym okienku. Skautów mamy na najwyższym poziomie więc ufam im, i nie opieram swoich ocen o filmiki z youtube ani też o powszechne przekonanie, że Zubi robi słabe transfery i trzeba każdy hejtować. A ty byś się pewnie cieszył jakby sprowadzono dobrych obrońców, ale zamiast Suagryza przyszedłby Adama Traore z Munirem. Chłopczykiem to ty mnie bo nie wiesz, kto siedzi po drugiej stronie monitora.

1

no faktycznie. Straszna obraza. Ja bym pobanował połowe narzekających na transfery, ale całe szczęscie nie panuje tutaj dyktatura rodem ze strony fioletowych.

2

0

Nasza przyszłość. Oby nam go zarząd nie sprzedał tylko.

2

W FIFA 15 będzie miał 80 bo przeszedł do Barcelony !

2

Niech mu się wiedzie jak najlepiej! Powodzenia ... Douglasie

3

Roni to każdego obrońce tak robi

12

Od wczoraj to już jakaś plaga hala dzieci, dochodzi do tego Aadriano87 który plusuje każdy komentarz obrażający kibiców Barcelony. Pięknie reprezentujecie swój klub w internecie.

1

to nawet by wyjaśniało twój awatar

0

Atletico już w pierwszym meczu straci punkty. Mistrzowi się szybko noga powinęła

1

Nie mogą się cieszyć z gry swojej drużyny, to wychodzi frustracja. Smutne

3

Śmianie się z Ronaldo jest wg mnie związane z dużym poczuciem humoru i dystansem do piłki. A ty widzę Messiemu 5 wystawiłeś, jakiś kompleks?

5

Oho, widze wielki kibic się znalazł. Pierwszy komentarz i od razu płacz. Do tego oceny wystawiłeś za mecz z Elche, tylko dlaczego same jedynki? Hipokryzja

2

A to dziwne bo w jednym poście nie zaliczasz superpucharu Hiszpanii z poprzedniego sezonu do trofeów Barcelony i jednocześnie zaliczasz superpuchar europy dla Realu, wieje hipokryzją

0

nie skasujesz, twoje głupie komentarze już zawsze zostaną w internecie i już do końca życia będziesz musiał się za nie wstydzić

0

Wielką formę Messiego zapowiadały już jego występy na mundialu.

0

uważaj lepiej bo powiem twoim rodzicom i to oni ci założą bana na komputer

0

Zabłysłeś

0

ja bym się bał poprosić bo by pewnie zaraz rękami zaczął machać

0

Barcelona? Wszystkie. Możesz postawić ale pewnie kurs niski więc się nie opłaca stawiać.

31

Widzę, że nickiem przewidziałeś stan trofeów Realu w tym sezonie.

0

Ładnie :) Mario się tam już cieszy na trybunie

0

sympatyczny masz nick. Niech zgadnę, masz 12 lat ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?