ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Sezon nie mógł się lepiej zapowiadac. Drużyna wygląda przyzwoicie, a na dobrą sprawe jeszcze trzech zawodników nie dołączyło do zespołu. Do tego Real się osłabił i stracił już pierwsze punkty, Mogło być lepiej?
1
Nikt by go nie zmuszał do gry z bólem w FCB. Albo coś ściemnia albo bał się przyznać.
0
A zobacz sobie co napisał hiszpański ekspert od ligi brazylijskiej. Masz w linku który podałeś w komentarzach
0
Bo w tym sezonie będziemy atakować, a nie się bronić
1
pół serio pół żartem - nie jesteś kawalarzem
5
Dobry zawodnik, szkoda tylko, że przesiedział prawie cały epizod w Barcy na ławce.
0
Marca milczy, a oni zawsze mają najlepsze informacje ze środowiska Realu. Także nie byłbym tego taki pewien.
1
Ja się ciesze z tego co jest bo wiem ze nie można mieć i Suareza i Thiago SIlvy w jednym okienku. Skautów mamy na najwyższym poziomie więc ufam im, i nie opieram swoich ocen o filmiki z youtube ani też o powszechne przekonanie, że Zubi robi słabe transfery i trzeba każdy hejtować. A ty byś się pewnie cieszył jakby sprowadzono dobrych obrońców, ale zamiast Suagryza przyszedłby Adama Traore z Munirem. Chłopczykiem to ty mnie bo nie wiesz, kto siedzi po drugiej stronie monitora.
1
no faktycznie. Straszna obraza. Ja bym pobanował połowe narzekających na transfery, ale całe szczęscie nie panuje tutaj dyktatura rodem ze strony fioletowych.
2
0
Nasza przyszłość. Oby nam go zarząd nie sprzedał tylko.
2
W FIFA 15 będzie miał 80 bo przeszedł do Barcelony !
2
Niech mu się wiedzie jak najlepiej! Powodzenia ... Douglasie
3
Roni to każdego obrońce tak robi
12
Od wczoraj to już jakaś plaga hala dzieci, dochodzi do tego Aadriano87 który plusuje każdy komentarz obrażający kibiców Barcelony. Pięknie reprezentujecie swój klub w internecie.
1
to nawet by wyjaśniało twój awatar
0
Atletico już w pierwszym meczu straci punkty. Mistrzowi się szybko noga powinęła
1
Nie mogą się cieszyć z gry swojej drużyny, to wychodzi frustracja. Smutne
3
Śmianie się z Ronaldo jest wg mnie związane z dużym poczuciem humoru i dystansem do piłki. A ty widzę Messiemu 5 wystawiłeś, jakiś kompleks?
5
Oho, widze wielki kibic się znalazł. Pierwszy komentarz i od razu płacz. Do tego oceny wystawiłeś za mecz z Elche, tylko dlaczego same jedynki? Hipokryzja
2
A to dziwne bo w jednym poście nie zaliczasz superpucharu Hiszpanii z poprzedniego sezonu do trofeów Barcelony i jednocześnie zaliczasz superpuchar europy dla Realu, wieje hipokryzją
0
nie skasujesz, twoje głupie komentarze już zawsze zostaną w internecie i już do końca życia będziesz musiał się za nie wstydzić
0
Wielką formę Messiego zapowiadały już jego występy na mundialu.
0
uważaj lepiej bo powiem twoim rodzicom i to oni ci założą bana na komputer
0
Zabłysłeś
0
ja bym się bał poprosić bo by pewnie zaraz rękami zaczął machać
0
Barcelona? Wszystkie. Możesz postawić ale pewnie kurs niski więc się nie opłaca stawiać.
31
Widzę, że nickiem przewidziałeś stan trofeów Realu w tym sezonie.
0
Ładnie :) Mario się tam już cieszy na trybunie
0
sympatyczny masz nick. Niech zgadnę, masz 12 lat ?