ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet Alves sadził dziury Ronaldo. Montoya i Douglas też nie powinni mieć problemów. Zawsze jest też opcja zapasowa - Pedro :D
0
Szansa dla Vermaelena?
1
hahaha. bez komentarza. to wszystko na temat polskiego futbolu
0
w City na pewno małych pieniędzy nie zarabia
0
Ja sobie włącze nagrywanie i obejrzę obydwa spotkania
0
dziwisz się? koniec końców dobrze się stało. Sam wysłałem ponad 100 głosów ale widocznie AS Roma i hala dzieci miały więcej zapału. A chodzi przecież o to, ile osób obejrzy mecz a nie kto robi większy szum w internecie
1
dokladnie. przejrzeli na oczy i wyeliminowali oszustów
0
mam nadzieję, że to kiedyś wprowadzą
0
Bez komentarza. Zgłoszone. A na zagranicznych IP od razu miales captche więc głupoty piszesz i tyle w temacie
0
Ja tam będę oglądał bramki Alexisa
0
gościu się zapytał jak wykryć ten sam komputer mimo zmienionego IP to mu odpisałem, a ty się gościu po prostu nie znasz
0
po ciasteczkach przeglądarki, a jeżeli je usuwali to nie ma sposobu aby to wykryć
0
tak, tylko zmienie co chwile
0
Dla mnie najbardziej uczciwe byłoby, gdyby nie pokazywali wyników. Wtedy nie byłoby akcji Juve wklejania linków na zagraniczne fora itp itd. Po prostu kto chce obejrzeć ten klika a na koniec podają wynik. Jestem przekonany ze zrobili to uczciwie, bo wyjęcie wyniku z bazy z wyłaczeniem duplikatów to dodanie jednego słowa w SQL.
0
Barcelona przegrywa - dobrze, barcelona wygrała - źle. Zastanawiam się czy faktycznie kibicujesz Barcelonie.
0
głosowanie po prostu uczciwe. Już 3 dni temu pisałem, że tak powinni zrobić i chyba przeczytali mój komentarz albo poszli po rozum do głowy
0
I tak sporo im głosów dało zagraniczne forum bo tam umieszczali też linki. Mimo oszustw i tak przegrali, to pokazuje jak małą popularnością się cieszą.
http://forum.juventuz.org/threads/40112-Polish-Juve-fans-need-help
0
Wielki dla Canal za uczciwe liczenie głosów. Koniec końców wygrała drużyna, którą obejrzy więcej osób, a o to przecież chodziło.
16
Teraz hala dzieci w płacz. Siedzieli po nocach wpisując dziesięciocyfrowe kody a i tak wyszło na nasze. HAHA
9
Spokojnie, na fb Canal+ napisali właśnie, że głosy wysyłane kilkukrotnie z jednego urządzenia będą weryfikowane. Także zapewne okaże się, że wygraliśmy z dużą przewagą.
0
całe szczęście. Oby zweryfikowali też głosy pochodzace z zagranicy
0
Chyba ty się powinieneś nauczyć czytać ze zrozumieniem. Piszę, że kibiców Barcy jest więcej, a ty piszesz, że wręcz przeciwnie. Nie wiem jak z tobą pisać bo jesteś zwykłym trollem.
0
nie wiem czy ty wierzysz w te bzdury co wypisujesz czy tylko trollujesz. przecież oczywistym jest, że większość w tej ankiecie głosuje "przeciw" niż "za"
1
Nie ma to jak spierać się z faktami. Kibiców Barcy i nawet ze względów marketingowych bardziej opłaca im się puścić mecz Barcy.
1
Przenieśli na pasek boczny ... przecież to nic nie da
0
mamy szanse. pol godzny newsu na głównej i hala dzieciaki będą płakać, że zmarnowały tyle czasu
8
Przypięcie tematu w godzinach wieczornych załatwiłoby sprawę. Trzeba liczyć na redakcję.
0
chyba jutro
0
nie mówię o sobie, ale z ponad 100k użytkowników tej strony pewnie się spora grupa znajdzie
0
kto sieje wiatr, burze będzie zbierał