0

Co ty za głupoty pleciesz. Jacy rosjanie.

2

myślę ze i tak na pewno więcej osób z abonentów c+ będzie chciało obejrzeć Barcelonę zamiast Romy. Kibice pozostałych drużyn zdecydują się na inne ciekawsze dla nich spotkania.

4

szkoda tylko ze z tych co głosują na romę obejrzy ją może 10%

0

Jak będziesz miał szachy to sobie włączysz Chelsea - Schalke 04 albo Ajax Amsterdam - Paris SG, nie mów mi ze bedziesz oglądał Roma CSKA bo i tak w to nie uwierzę.

0

myśle, że neutralny kibic obejrzy Bayern z City. A ewentualnie Barcelonę albo Romę obejrzą jedynie kibice tych klubów.

0

już 4 procent. Jak ktoś z redakcji nie przypnie tematu jako główny to możemy pożegnać się z tym meczem w C+

0

Usuwacie ciasteczka ze strony Canal+ i możecie głosować znowu po kilku minutach. Polecam dodatek cookiemonster do firefoxa,

0

raczej dobrze, rozsyłaj gdzie się da

0

spokojnie, wieczorem wrzucą pewnie na główną. Teraz mało osób wchodzi na stronę

1

spokojnie, jutro n00stress podrzuci temat do góry tak jak dzisiaj i wygramy

1

sop://broker.sopcast.com:3912/246351 :)

1

u mnie płynnie akurat, tylko dzwięk słaby trochę

1

0

wyłączyli chyba, sop://broker.sopcast.com:3912/174020 tutaj mi chodzi

0

podawalem ci juz :P ciągle ten sopcast działa

0

jak masz firefoxa to zainstaluj sobie dodatek cookie monster, potem jak bedziesz na stronie to klikasz na ikonkę cookiemonstera i view cookies -> delete cookies from ...

1

sop://broker.sopcast.com:3912/248533

0

Prawidłowo! Dzięki Łukasz

0

0

0

0

1

I tak niedługo dostanie bana za prowokowanie. Takich trzeba ignorować

3

Jak wolą obejrzeć dobry meczyk, to pewnie włączą Bayern z City

2

13 dni w serwisie. Prawdziwy kibic.

0

można próbować OCRem, można wykupić płatną subskrypcję usługi odszyfrowywania takich kodów, ale jeżeli po stronie serwera jest dobrze zrobiona weryfikacja to nie da się tego obejść. Nie wiem dlaczego ale u mnie zawsze się wyświetla. Chyba przy pierwszym głosie tylko tego nie ma.

3

tobie płacą za zniechęcanie do głosowania? Ostatnie 20 twoich komentarzy to płacz o głosowanie, że spam, ze to tamto. Sam robisz wiekszy spam niż ludzie wrzucający linki do głosowania.

0

Na przykład jakiś antyfan mógł podać link na zagranicznym formum kibiców klubu, który też nie lubi Barcelony. Głosowanie automatycznie nie wchodzi w grę, bo jest kod CAPTCHA

1

to był komentarz typy "hala madrid p**a barca" i chyba jako jedyny polecałeś ten komentarz. Zrzuć już tą maskę bo chyba trudno być takim hipokrytą, co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?