ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ty za głupoty pleciesz. Jacy rosjanie.
2
myślę ze i tak na pewno więcej osób z abonentów c+ będzie chciało obejrzeć Barcelonę zamiast Romy. Kibice pozostałych drużyn zdecydują się na inne ciekawsze dla nich spotkania.
4
szkoda tylko ze z tych co głosują na romę obejrzy ją może 10%
0
Jak będziesz miał szachy to sobie włączysz Chelsea - Schalke 04 albo Ajax Amsterdam - Paris SG, nie mów mi ze bedziesz oglądał Roma CSKA bo i tak w to nie uwierzę.
0
myśle, że neutralny kibic obejrzy Bayern z City. A ewentualnie Barcelonę albo Romę obejrzą jedynie kibice tych klubów.
0
już 4 procent. Jak ktoś z redakcji nie przypnie tematu jako główny to możemy pożegnać się z tym meczem w C+
0
Usuwacie ciasteczka ze strony Canal+ i możecie głosować znowu po kilku minutach. Polecam dodatek cookiemonster do firefoxa,
0
raczej dobrze, rozsyłaj gdzie się da
0
spokojnie, wieczorem wrzucą pewnie na główną. Teraz mało osób wchodzi na stronę
1
spokojnie, jutro n00stress podrzuci temat do góry tak jak dzisiaj i wygramy
1
sop://broker.sopcast.com:3912/246351 :)
1
u mnie płynnie akurat, tylko dzwięk słaby trochę
1
https://www.facebook.com/SopCastHD?ref=ts
0
wyłączyli chyba, sop://broker.sopcast.com:3912/174020 tutaj mi chodzi
0
podawalem ci juz :P ciągle ten sopcast działa
0
jak masz firefoxa to zainstaluj sobie dodatek cookie monster, potem jak bedziesz na stronie to klikasz na ikonkę cookiemonstera i view cookies -> delete cookies from ...
1
sop://broker.sopcast.com:3912/248533
2
http://live.drakulastream.eu/static/popups/23806405660940.html
0
Prawidłowo! Dzięki Łukasz
0
0
0
0
1
I tak niedługo dostanie bana za prowokowanie. Takich trzeba ignorować
3
Jak wolą obejrzeć dobry meczyk, to pewnie włączą Bayern z City
2
13 dni w serwisie. Prawdziwy kibic.
0
można próbować OCRem, można wykupić płatną subskrypcję usługi odszyfrowywania takich kodów, ale jeżeli po stronie serwera jest dobrze zrobiona weryfikacja to nie da się tego obejść. Nie wiem dlaczego ale u mnie zawsze się wyświetla. Chyba przy pierwszym głosie tylko tego nie ma.
3
tobie płacą za zniechęcanie do głosowania? Ostatnie 20 twoich komentarzy to płacz o głosowanie, że spam, ze to tamto. Sam robisz wiekszy spam niż ludzie wrzucający linki do głosowania.
0
Na przykład jakiś antyfan mógł podać link na zagranicznym formum kibiców klubu, który też nie lubi Barcelony. Głosowanie automatycznie nie wchodzi w grę, bo jest kod CAPTCHA
1
to był komentarz typy "hala madrid p**a barca" i chyba jako jedyny polecałeś ten komentarz. Zrzuć już tą maskę bo chyba trudno być takim hipokrytą, co?