1

tak. jeden komentarz na 100k użytkowników - wszyscy są gejami.

0

nie odzywaj się tak do mnie dzieciaku. Oglądałem wszystkie mecze i wiem, ze z nim jest coś nie tak.

1

odpowiednia pozycja dla cesca to ławka. z nim jak na sinusoidzie

0

Suarez ! Nareszcie

1

Podanie Rakitica miód malina

0

Grają bardzo dobrze. Nie mogę doczekać się wejścia Suareza.

0

przecież gra wyśmienicie.

0

22:45

0

sop://broker.sopcast.com:3912/148788

0

Kurde. Jest MOC

0

kurde 4 minuty się spóźniłem i już bramkę przegapiłem

16

Na zdjęciu ktoś go chyba gryzie w rękę

0

myślisz, że nic wspólnego nie mają? proszę cię, nie bądź naiwny

7

UEFA i FIFA to jedna wielka mafia. Szkoda, że nie ma alternatywnej, mniej skorumpowanej organizacji.

2

ale ty głupoty piszesz

1

w roku kalendarzowym ciągle Messi ma 3 bramki więcej

0

dobry mecz Denisa. Oby do nas kiedyś wrócił.

2

Niektórzy hejtują, bo nie lubią jego symulek i pretensji o wszystko.

3

nowy sezon a symulki ciągle te same ...

0

wolałbym ronaldinho

1

śmieszne, że nie trafił setki. a ty zawsze tak się spinasz?

1

ronaldo HAHA

0

sopcast: sop://broker.sopcast.com:3912/172998

0

Może w końcu przestaniemy się denerwować przy każdej wrzutce.

0

wg mnie odcierpiał już swoje i dobrze, jakby mu znieśli całkowicie karę

0

nie chodzi mi o przepisy tylko o logikę

0

a co to za różnica czy go wpisali czy nie. nie grał w trzech meczach to nie grał. Piłka nożna przegrała z papierkową robotą.

6

dobre wiadomości :)

0

Bravo mega klops

0

Jak gra nasza drużyna. Może ktoś napisać bo dopiero włączyłem stream?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?