ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
tak. jeden komentarz na 100k użytkowników - wszyscy są gejami.
0
nie odzywaj się tak do mnie dzieciaku. Oglądałem wszystkie mecze i wiem, ze z nim jest coś nie tak.
1
odpowiednia pozycja dla cesca to ławka. z nim jak na sinusoidzie
0
Suarez ! Nareszcie
1
Podanie Rakitica miód malina
0
Grają bardzo dobrze. Nie mogę doczekać się wejścia Suareza.
0
przecież gra wyśmienicie.
0
22:45
0
sop://broker.sopcast.com:3912/148788
0
Kurde. Jest MOC
0
kurde 4 minuty się spóźniłem i już bramkę przegapiłem
16
Na zdjęciu ktoś go chyba gryzie w rękę
0
myślisz, że nic wspólnego nie mają? proszę cię, nie bądź naiwny
7
UEFA i FIFA to jedna wielka mafia. Szkoda, że nie ma alternatywnej, mniej skorumpowanej organizacji.
2
ale ty głupoty piszesz
1
w roku kalendarzowym ciągle Messi ma 3 bramki więcej
0
dobry mecz Denisa. Oby do nas kiedyś wrócił.
2
Niektórzy hejtują, bo nie lubią jego symulek i pretensji o wszystko.
3
nowy sezon a symulki ciągle te same ...
0
wolałbym ronaldinho
1
śmieszne, że nie trafił setki. a ty zawsze tak się spinasz?
1
ronaldo HAHA
0
sopcast: sop://broker.sopcast.com:3912/172998
0
Może w końcu przestaniemy się denerwować przy każdej wrzutce.
0
wg mnie odcierpiał już swoje i dobrze, jakby mu znieśli całkowicie karę
0
nie chodzi mi o przepisy tylko o logikę
0
a co to za różnica czy go wpisali czy nie. nie grał w trzech meczach to nie grał. Piłka nożna przegrała z papierkową robotą.
6
dobre wiadomości :)
0
Bravo mega klops
0
Jak gra nasza drużyna. Może ktoś napisać bo dopiero włączyłem stream?