ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
to się okaże w nowym sezonie. niby dlaczego miałby nie wyrobić sobie kondycji? wystarczy uporać się z przyczyną wymiotów i myślę, że znowu możemy zobaczyć najlepszą wersję Messiego
0
Niech mu się tam dobrze wiedzie. Zawsze lubiłem tego zawodnika.
6
8
zapomniałeś dodać, że Pepe opluł podobno Keitę przed rzutem butelką
0
to sprawa jedynie natury finansowej, więc raczej nic nie grozi
1
za Cuadrado to 30 mln już by było za dużo
1
Gdybym miał okazje nie płacić podatków to na pewno bym to robił. Rządy państw dostatecznie nas okradają.
0
Davids
0
Łezka się w oku kręci
2
Messi nigdy nie będzie na sprzedaż
0
no boją się, poczytaj komeny :D dobra beka jest
17
wystarczy, że TAS odwiesi zakaz trenowania i na fioletowej będą walić w gacie ze strachu :D
0
Cesc i Diego Costa bardzo podobny uśmieszek na zdjęciu mają
3
Oceniajcie transfer po sezonie. Ja się ciesze z nowego obrońcy.
0
Wielki żaglowiec zdobyty!
0
Halilovic juz magia
0
sop://broker.sopcast.com:3912/143450 HD
0
Zaczyna się pisanie głupot. Jak podczas spadku formy Leo ma grać tak jak pokazał to na mistrzostwach to każdemu życzę takich spadków.
7
Maradona to zakompleksiony człowiek, któremu Messi strącił koronę z głowy i ma przez to duże pretensje do niego. Do tego okazało się, że Sabella jest dużo lepszym trenerem od Maradony
0
Podczas meczu z Holandią widziałem, jak Messi przemawiał przed dogrywką, więc widocznie w tym momencie ktoś inny miał głos.
0
Odszedł na chwile, widzialem ten moment na żywo.
0
Jakby odszedł Cristiano z Realu to myślę, że już więcej nie zobaczylibyśmy cię na tej stronie :D
0
No z artu wynika, że jednak te 541 nie są do końca zmyślone. A dług jest zmniejszony do 95 odliczając aktywa oraz zobowiązania krótkoterminowe. Przy czym dług FC Barcelony o aktywa pomniejszony nie jest.
0
sprawdz sobie oficjalne statystyki FIFA napinaczu. Możesz już wracać na fioletową.
0
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,real-madryt-dlug-przekracza-541-mln-euro,artykul,183521,1,459.html
Kiedyś czytałem taki oto art.
0
Przebiegł ponad 10km i jakieś 500 metrów mniej niż Demichelis.
3
ty chyba kaleki nie widziałeś. Ma półtora miesiąca i ogarnie forme.
0
Niestety próbowałem przewinąć i mój dekoder ma tylko 150 minut zapisane wstecz. Z tego co pamiętam to Neuer piąstkował nad Huguainem, który był poza polem karnym. Nie było dobrego ujęcia, które by to wyjaśniało na 100%. Mniejsza o to bo czasu się już nie cofnie a sędzia miał opory przed wyrzucaniem piłkarzy w tym meczu
0
Sędziowie niestety nie zauważyli
0
Ale piąstkował za polem karnym