1

to się okaże w nowym sezonie. niby dlaczego miałby nie wyrobić sobie kondycji? wystarczy uporać się z przyczyną wymiotów i myślę, że znowu możemy zobaczyć najlepszą wersję Messiego

0

Niech mu się tam dobrze wiedzie. Zawsze lubiłem tego zawodnika.

6

8

zapomniałeś dodać, że Pepe opluł podobno Keitę przed rzutem butelką

0

to sprawa jedynie natury finansowej, więc raczej nic nie grozi

1

za Cuadrado to 30 mln już by było za dużo

1

Gdybym miał okazje nie płacić podatków to na pewno bym to robił. Rządy państw dostatecznie nas okradają.

0

Davids

0

Łezka się w oku kręci

2

Messi nigdy nie będzie na sprzedaż

0

no boją się, poczytaj komeny :D dobra beka jest

17

wystarczy, że TAS odwiesi zakaz trenowania i na fioletowej będą walić w gacie ze strachu :D

0

Cesc i Diego Costa bardzo podobny uśmieszek na zdjęciu mają

3

Oceniajcie transfer po sezonie. Ja się ciesze z nowego obrońcy.

0

Wielki żaglowiec zdobyty!

0

Halilovic juz magia

0

sop://broker.sopcast.com:3912/143450 HD

0

Zaczyna się pisanie głupot. Jak podczas spadku formy Leo ma grać tak jak pokazał to na mistrzostwach to każdemu życzę takich spadków.

7

Maradona to zakompleksiony człowiek, któremu Messi strącił koronę z głowy i ma przez to duże pretensje do niego. Do tego okazało się, że Sabella jest dużo lepszym trenerem od Maradony

0

Podczas meczu z Holandią widziałem, jak Messi przemawiał przed dogrywką, więc widocznie w tym momencie ktoś inny miał głos.

0

Odszedł na chwile, widzialem ten moment na żywo.

0

Jakby odszedł Cristiano z Realu to myślę, że już więcej nie zobaczylibyśmy cię na tej stronie :D

0

No z artu wynika, że jednak te 541 nie są do końca zmyślone. A dług jest zmniejszony do 95 odliczając aktywa oraz zobowiązania krótkoterminowe. Przy czym dług FC Barcelony o aktywa pomniejszony nie jest.

0

sprawdz sobie oficjalne statystyki FIFA napinaczu. Możesz już wracać na fioletową.

0

Przebiegł ponad 10km i jakieś 500 metrów mniej niż Demichelis.

3

ty chyba kaleki nie widziałeś. Ma półtora miesiąca i ogarnie forme.

0

Niestety próbowałem przewinąć i mój dekoder ma tylko 150 minut zapisane wstecz. Z tego co pamiętam to Neuer piąstkował nad Huguainem, który był poza polem karnym. Nie było dobrego ujęcia, które by to wyjaśniało na 100%. Mniejsza o to bo czasu się już nie cofnie a sędzia miał opory przed wyrzucaniem piłkarzy w tym meczu

0

Sędziowie niestety nie zauważyli

0

Ale piąstkował za polem karnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?