ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brazylia zaprzeczyła podobno takiej opcji.
0
Szczerze mówiąc o Di Stefano niewiele słyszałem i nie widziałem nigdy jego akcji na boisku, ale moje kondolencje dla wszystkich poruszonych jego śmiercią.
0
Alexis nie będzie siedział na ławce tak jak Pedro, któremu to nie przeszkadza. To nie FIFA. Niestety sprzedaż Alexisa jest nieunikniona i już się z nią pogodziłem.
0
Gmoch grał gazetami związanymi drutem to tobie też tak polecam
3
Zawiesić typa. Czyste chamstwo i zero zainteresowania piłką.
1
Lepsza Holandia niż Kostaryka dla Argentyny :)
1
Ehh szkoda Kostaryki. Navas nie miał zbytnio szans się wykazać w tych karnych.
0
teraz czas na Navasa
1
Kostaryka !
0
Ale też raz karnymi wygrał ligę mistrzów :P
2
karne :D ale jaja jak holandia odpadnie
1
ale się mecz zrobił.
3
Navas to jest magik
0
mało brakowało a już dawno Holandia byłaby poza turniejem
1
Navas kontuzja :/ Fatalnie
2
co się tam wyprawia :O
1
hahahaha. Ci to się budzą pod koniec meczu jak zwykle
2
Był kontakt, był też nur.
2
Ten to nury wali ... Robben jak zwykle przerost formy nad treścią.
1
Ta, dżepetto chciał go kupić bo pinokio mu uciekł.
1
Weźcie tego Żewłakowa bo zaraz mnie coś trafi ...
1
Karny ...
0
jutro bedzie wiadomo
0
Bardzo dobrze się to ogląda.
2
Kostaryka!
0
Dzięki.
0
Starość nie radość. Szpaku już nie może się odpowiednio skupić. Czas na emeryturę.
0
co ty gadasz. kiedy?
1
2 miesiące będzie miał na naprawienie naszego cracka
6
Mnie niezwykle drażni Żewłakow. Ale on raczej jest komentatorem pomocniczym