1

Brazylia zaprzeczyła podobno takiej opcji.

0

Szczerze mówiąc o Di Stefano niewiele słyszałem i nie widziałem nigdy jego akcji na boisku, ale moje kondolencje dla wszystkich poruszonych jego śmiercią.

0

Alexis nie będzie siedział na ławce tak jak Pedro, któremu to nie przeszkadza. To nie FIFA. Niestety sprzedaż Alexisa jest nieunikniona i już się z nią pogodziłem.

0

Gmoch grał gazetami związanymi drutem to tobie też tak polecam

3

Zawiesić typa. Czyste chamstwo i zero zainteresowania piłką.

1

Lepsza Holandia niż Kostaryka dla Argentyny :)

1

Ehh szkoda Kostaryki. Navas nie miał zbytnio szans się wykazać w tych karnych.

0

teraz czas na Navasa

1

Kostaryka !

0

Ale też raz karnymi wygrał ligę mistrzów :P

2

karne :D ale jaja jak holandia odpadnie

1

ale się mecz zrobił.

3

Navas to jest magik

0

mało brakowało a już dawno Holandia byłaby poza turniejem

1

Navas kontuzja :/ Fatalnie

2

co się tam wyprawia :O

1

hahahaha. Ci to się budzą pod koniec meczu jak zwykle

2

Był kontakt, był też nur.

2

Ten to nury wali ... Robben jak zwykle przerost formy nad treścią.

1

Ta, dżepetto chciał go kupić bo pinokio mu uciekł.

1

Weźcie tego Żewłakowa bo zaraz mnie coś trafi ...

1

Karny ...

0

jutro bedzie wiadomo

0

Bardzo dobrze się to ogląda.

2

Kostaryka!

0

Dzięki.

0

Starość nie radość. Szpaku już nie może się odpowiednio skupić. Czas na emeryturę.

0

co ty gadasz. kiedy?

1

2 miesiące będzie miał na naprawienie naszego cracka

6

Mnie niezwykle drażni Żewłakow. Ale on raczej jest komentatorem pomocniczym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?