ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Higuain MOTM
6
Messi idzie po puchar. To byłaby najwspanialsza historia piłki nożnej.
1
Od 5 meczów każdy miał zlać tą "marną" Argentynę i jakoś końca nie widać.
0
dla ciebie piłka nożna to tylko powód do narzekań? Pozdrawiam i więcej szczęścia w życiu życzę
1
ARGENTYNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pięknie. Kocham piłkę nożną
0
Cholerka
1
Nadchodzi obrona Częstochowy
0
dzięki
0
a konkretniej?
0
Co się stało z Di Marią?
0
Jak tam mecz? Dopiero odpaliłem :(
5
Zakaz trenowania to zajgłupsza kara jaką można wymyślić. Lepiej niech go wsadzą do więzienia... FIFA to największe żarty w całej historii piłki nożnej.
0
Victor Valdes!
0
Suarez :) Nie mogę się doczekać tej mocy w ataku. Jak wszystko zaskoczy to będzie postrach.
0
https://translate.google.pl/#auto/pl/http%3A%2F%2Fsportv.globo.com%2Fsite%2Fprogramas%2Fselecao-sportv%2Fnoticia%2F2014%2F07%2Fneymar-chega-ao-hospital-chorando-muito-e-medico-revela-dor-muito-forte.html
2
No cięzko zeby się wił jak to był uraz kręgosłupa ...
0
Widzialem dużo meczy ligi francuskiej w tym roku.
0
Każdy klub LaLiga jest zadłużony. Real rok temu brał pożyczkę od hiszpańskiego banku żeby kupić Bale'a.
1
Edison Cavani to straszny drewniak a Suarez to obecnie top3 jak nie top1 napastników na świecie. Także 79 mln to prawie jak promocja wg mnie.
1
A administracja ciągle nie zbanowała tego prowokatora...
1
Administracja nie lubi banować za prowokacje. Powinni też banować po adresie IP. No ale co począć...
3
AntyDavidLuiz, nick godny prawdziwego kibica FC Barcelony.
3
Rozumiem ze jako kibic Realu lubisz sobie popisać na stronie rywala, ale takie coś to juz poniżej krytyki.
0
Nie masz się o co martwić. Nawet do piłki nie dojdą.
0
Oby z Neyem było wszystko wporzo. Wyglądało fatalnie.
0
2-1 idealnie trafiłem wynik :D 4 punkciki :D
1
Pokazał prawdziwą twarz.
0
Ramos przy rożnych prawie tak dobrze z główki jak w Realu
4
Kolanem w kręgosłup ... to powinna być czerwona
1
Ty chyba cię w Saturnie zamkneli bo już zamknięte.