4

Ale odpada a Messi jeszcze 3 mecze przed sobą.

2

Idealnie. 2-1 wytypowałem

1

Piękna brama :D !!!!!!!!!!!! BRAZIL !!!!!!!!!!

0

Stawiam na Juventus

1

Na miejscu Monaco bym go tanio nie puścił, bo gracz jest perspektywiczny. Chce mieć Real młodych zdolnych to muszą zapłacić.

2

Neymar bardzo ładnie wrzuca. Fred lekkie drewno ale nie można mieć przecież wszystkiego.

4

to okulary załóż bo ci z nosa spadły

2

jaką ty masz transmisje? 240p ?

3

nie ośmieszaj się

0

Cuadrado co zniszczył.

1

"J" w hiszpańskim czyta się jak "H"

2

BRAZIIIIIIIIIIIIILLLLL Thiago Silva !!!!!!!!!!!!!!

0

75 mln za Suareza a za Alexisa wezmą 50 mln, do tego sprzedaż Alvesa Songa Tello. Finanse raczej w normie.

0

Może bana jakiegoś dostał.

0

A skąd wiesz jak Luis Enrique ich poustawia?

0

Niestety to chyba nierealne. Co za dużo, to niezdrowo.

0

Francja do domu !!!!!!!!

2

Jak on to zniszczył...

1

ogarnij się

0

1

skąd tyle nienawiści

1

0

Nie widzialem tego. Podeślij jak możesz

3

Obrońca dobry ale szklanka.

0

Ale bardzo szklany

0

GOOOOOOOOOL

0

Ja tam wolę Niemców od Francuzów. Do boju Niemcy !

4

Za drogo trochę, ale na atak nie ma już co narzekać.

0

Ja stawiam remisy standardowo. Francja 1-1 Niemcy a Brazylia 2:1 Kolumbia.

1

Codziennie to nowe rewelacje, następnego dnia dementowane. Jak będzie transfer to będzie... Ja już przestałem czytać newsy o transferach bo szkoda czasu na ten cyrk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?