ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
machanie rękami i czekanie na dostawienie nogi. dużo nie przegapiłeś
0
Czas się przełączyć na ligę angielską bo Real raczej przyjemny dla oka nie jest
3
Nie chce nic mówić ale beniaminek ciśnie Real
9
Opanował trochę te swoje wrzutki, ale prawdziwy sprawdzian przyjdzie jak będzie musiał popracować w obronie.
2
Świetny mecz. Powrót Messiego cieszy niesamowicie. Oby tak dalej!
1
Nie będzie sabotował Cesc w ataku to może się uda wygrywać w nowym roku.
4
Messi dzisiaj zasługuje na najwyższą ocenę.
0
Messi - powrót bestii. Kondziu miałeś rację
2
Ale naszych piłkarzy to ty nie obrażaj
0
Munir !!!!!!!!!!!!!11 Mistrzunio
0
Nowa Barcelona, stare problemy z przeciążeniem serwerów podczas meczu...
1
Elche przez to się otworzy, co pozwoli władować jeszcze kilka bramek. Genialne zagranie taktyczne :D
1
Kurde tych piłkarzy to teraz byle podmuch wiatru wywraca. Jakieś jaja.
0
COOOOOOOOO, no bez jaj panie sędzio
0
MESSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Yes król wrócił
0
Odrodzenie Messiego. Dobrze to wygląda, tylko bramki brakuje.
0
Kurde. Ale niefart!
0
Munir to ma potencjał
0
zainstaluj sobie sopcasta
0
Musiał gościa nieźle podrapać
0
Czarny kot na boisku :D Źle to wróży
1
Dekoder mi akurat padł. Genialnie
0
Bardzo dobry skład. Jedziemy pierwszy meczyk! Niech pokażą pełne zaangażowanie
0
Swoje marne prowokacje zachowaj dla siebie.
1
Oceniajcie skład po meczu bo się niedobrze robi jak czytam komentarze.
3
Niezły troll. Prawie się nabrałem
0
dwie w pierwszej połowie, ale tylko Messiego. Ciekawe co pozostali strzelą
0
No ja też muszę sobie jakoś poprawić humor. Całe szczęście do godziny 21 niewiele zostało.
1
chodzi mi tylko o gablotę za sezon 14/15
2
Ale w gablocie z pucharami będzie pusto.