1

machanie rękami i czekanie na dostawienie nogi. dużo nie przegapiłeś

0

Czas się przełączyć na ligę angielską bo Real raczej przyjemny dla oka nie jest

3

Nie chce nic mówić ale beniaminek ciśnie Real

9

Opanował trochę te swoje wrzutki, ale prawdziwy sprawdzian przyjdzie jak będzie musiał popracować w obronie.

2

Świetny mecz. Powrót Messiego cieszy niesamowicie. Oby tak dalej!

1

Nie będzie sabotował Cesc w ataku to może się uda wygrywać w nowym roku.

4

Messi dzisiaj zasługuje na najwyższą ocenę.

0

Messi - powrót bestii. Kondziu miałeś rację

2

Ale naszych piłkarzy to ty nie obrażaj

0

Munir !!!!!!!!!!!!!11 Mistrzunio

0

Nowa Barcelona, stare problemy z przeciążeniem serwerów podczas meczu...

1

Elche przez to się otworzy, co pozwoli władować jeszcze kilka bramek. Genialne zagranie taktyczne :D

1

Kurde tych piłkarzy to teraz byle podmuch wiatru wywraca. Jakieś jaja.

0

COOOOOOOOO, no bez jaj panie sędzio

0

MESSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Yes król wrócił

0

Odrodzenie Messiego. Dobrze to wygląda, tylko bramki brakuje.

0

Kurde. Ale niefart!

0

Munir to ma potencjał

0

zainstaluj sobie sopcasta

0

Musiał gościa nieźle podrapać

0

Czarny kot na boisku :D Źle to wróży

1

Dekoder mi akurat padł. Genialnie

0

Bardzo dobry skład. Jedziemy pierwszy meczyk! Niech pokażą pełne zaangażowanie

0

Swoje marne prowokacje zachowaj dla siebie.

1

Oceniajcie skład po meczu bo się niedobrze robi jak czytam komentarze.

3

Niezły troll. Prawie się nabrałem

0

dwie w pierwszej połowie, ale tylko Messiego. Ciekawe co pozostali strzelą

0

No ja też muszę sobie jakoś poprawić humor. Całe szczęście do godziny 21 niewiele zostało.

1

chodzi mi tylko o gablotę za sezon 14/15

2

Ale w gablocie z pucharami będzie pusto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?