1

Interes ze sprzedaży Di Marii raczej czysto ekonomiczny bo piłkarsko ruch kompletnie bez sensu.

0

ta Iniesta za 20 mln. Neymar za 15 a Messi za 25. weź się zastanów co piszesz

2

Oby młodzi dostawali jak najwięcej szans. To mi się najbardziej podoba u Luisa Enrique, że stawia na młodych.

2

Twoja drużyna przegrała a ty siedzisz na stronie największego rywala? Masz jakiś kompleks Barcelony?

1

a Ronaldo z piąchy atakuje. Co za koleś :/

0

ta, Real przegrywa a oni jak w żałobie

1

w drugiej połowie Real nie istnieje

0

Cristiano za Kroosa to osłabienie dla Realu

0

ty nie masz życia ze odpisujesz na takie komentarze i prowokujesz?

1

hahahaha sorki nie mogłem się powstrzymać

0

co gościu z wolfsburga nie trafił to głowa mała : D

0

Akurat o atak w tym sezonie się nie boje.

0

50 mln i może odejść

0

Nie może być gorszy od Alvesa w obecnej formie. Także zawsze to jakieś wzmocnienie

0

Teraz! Świetnie pasuje do naszego stylu

0

Nasza szkoła. Wiadomo było, że ich tam rozniesie.

1

Dziadkowie w FIFA zostawi wychowani w umiłowaniu pieniądza i władzy. Dlatego są tacy jacy są.

0

po fakcie FIFA ogłosi dodatkowy zakaz, na wracających w wypożyczeń

0

Absurdalne te karty od FIFA/UEFA. Chyba komuś władza albo pieniądze za bardzo w głowie namieszały.

2

Z taką recydywą to powinien dostać 3 lata kary wg standardów FIFY

0

będzie tak jak rok temu. 1-1 i 0-0 w rewanżu

0

karma się zgadza

0

nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka

5

HAHA, młody strzelił zgubionego kartofla.

0

rok temu też kadrowo mieli nie wytrzymać bo niby zmienników nie mieli. Jak się skończyło wszyscy wiemy.

0

podobno coś z udem

0

sędzia niech sobie zielonej herbatki lepiej zaparzy

0

Sergio Ramos już czerwoną powinien wyłapać ...

0

0

zobacz na sport.tvp.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?