ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No dobra, widzę że się nie dogadamy. Ja widzę problem w tym, że jeżeli technik w bazie danych zauważyłby ze 20% głosów jest oddana z zagranicznych IP a 50% procent adresów ma swoje duplikaty w bazie to ja bym zrobił co trzeba, aby głosowanie było wiarygodne i on powinien zrobić to samo. Chyba nie sądzisz, że ludzie głosują na Romę, bo mają zamiar ją oglądać. Dla mnie jasne jest ze takie głosowanie nie ma sensu
0
nieważne. wiem, że i tak obejrzę sobie mecz Barcy w C . A skoro pytasz się na facebooku platormy satelitarnej a nie obsługującego głosowanie w canal technika to odpowiedz raczej nie jest wiarygodna. Barca ma najwięcej kibiców w Polsce ze wszystkich zagranicznych klubów i wystarczy przypięty artykuł a głosowanie będzie spokojnie wygrane
0
do cytatu, który wyslales, a skrypty takie są powszechnie dostępne dlatego nie rozumiem w czym widzisz problem. Każdy ogarnięty informatyk zrobiłby to w pół godziny. A z tą platformą cyfrową masz racje, myslalem ze mają tez inne usługi oprócz telewizji
1
nielogiczne jest, dlaczego plusowałeś komentarze obrażające kibiców barcelony a teraz udajesz jednego z nich
0
nc+ to operator telekomunikacyjny, masz chyba na mysli canal+. podaj link
0
Jest pula adresów IP dostępne tylko dla Polski i jest to wiedza podstawowa z informatyki. http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Lista_zakres%C3%B3w_IP
2
To dlaczego na temat newsa nie dyskutujesz? Jedyne co robisz na tej stronie to ciągłą napinkę
0
wiadomo ze nikt nie bedzie tego usuwał na bieżąco. po prostu pod koniec w bazie danych usuną duplikaty i IP z zagranicznych zakresów
0
ponieważ takich jak ty jest mniej niż 1% i takie głosy wypaczają wynik
8
Usuną głosy z zagranicznych IP i wyjdzie na to ze Barca ma dużą przewagę
1
a umiesz czytać ze zrozumieniem?
2
czyli zamiast meczu bayern - man city będziesz oglądał Romę? Pozdrowienia
4
http://www.fcbarca.com/58369-sport-suarez-zostanie-powolany-do-kadry-na-dwa-mecze-towarzyskie.html
0
Sam poinformował o transferze już w nocy na facebooku :)
9
jak wystrzeli jeszcze z formą to może być talentem na miarę nowego Messiego
1
Rakitic to genialny transfer i rozumiem Lucho, który wolał Rakitica od Kroosa.
0
no widzę, jeden gość i na 90% fanboy Realu
0
daj link do tego "forum c+"
0
Może Lucho zmotywuje go do treningów i jeszcze coś z niego będzie. W każdym razie nie powinien obecnie wychodzić w pierwszym składzie
1
Może miał jakieś pojęcie, ale nie miał odpowiedniego charakteru na taki team jak Barcelona
0
A fakt, zapomniałem
3
kto kontuzjowany? Ter Stegen, który już ćwiczy z drużyną?
0
Ale licząc jeszcze wydatki Monaco wypada lepiej:
Southampton
Wpływy 119,53 mln €
Wydatki 73,20 mln €
bilans +46,33 mln €
Monaco
Wpływy 94,12 mln €
Wydatki 24,00 mln €
bilans +70,12 mln €
0
jak zarobił to stawiam, że Monaco
0
nikt nikogo chyba nie zabił, więc nie wiem
3
Perez zarobiony
Cristiano zniesmaczony
Di Maria stał się diabłem
Xabi z Pepem zawarł sztamę
Khedira - wirus FIFA
FC Barca już szczęśliwa
0
Zdecydowanie. Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej.
0
Jak dla mnie to informacja wyssana z palca, chociaż chciałbym, aby tak było faktycznie.
0
Niech lepiej Cristiano nie wkurza Pereza, bo ten jeszcze go sprzeda za rok.
0
a świstak siedzi i zawija je w te sreberka