0

No dobra, widzę że się nie dogadamy. Ja widzę problem w tym, że jeżeli technik w bazie danych zauważyłby ze 20% głosów jest oddana z zagranicznych IP a 50% procent adresów ma swoje duplikaty w bazie to ja bym zrobił co trzeba, aby głosowanie było wiarygodne i on powinien zrobić to samo. Chyba nie sądzisz, że ludzie głosują na Romę, bo mają zamiar ją oglądać. Dla mnie jasne jest ze takie głosowanie nie ma sensu

0

nieważne. wiem, że i tak obejrzę sobie mecz Barcy w C . A skoro pytasz się na facebooku platormy satelitarnej a nie obsługującego głosowanie w canal technika to odpowiedz raczej nie jest wiarygodna. Barca ma najwięcej kibiców w Polsce ze wszystkich zagranicznych klubów i wystarczy przypięty artykuł a głosowanie będzie spokojnie wygrane

0

do cytatu, który wyslales, a skrypty takie są powszechnie dostępne dlatego nie rozumiem w czym widzisz problem. Każdy ogarnięty informatyk zrobiłby to w pół godziny. A z tą platformą cyfrową masz racje, myslalem ze mają tez inne usługi oprócz telewizji

1

nielogiczne jest, dlaczego plusowałeś komentarze obrażające kibiców barcelony a teraz udajesz jednego z nich

0

nc+ to operator telekomunikacyjny, masz chyba na mysli canal+. podaj link

0

Jest pula adresów IP dostępne tylko dla Polski i jest to wiedza podstawowa z informatyki. http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Lista_zakres%C3%B3w_IP

2

To dlaczego na temat newsa nie dyskutujesz? Jedyne co robisz na tej stronie to ciągłą napinkę

0

wiadomo ze nikt nie bedzie tego usuwał na bieżąco. po prostu pod koniec w bazie danych usuną duplikaty i IP z zagranicznych zakresów

0

ponieważ takich jak ty jest mniej niż 1% i takie głosy wypaczają wynik

8

Usuną głosy z zagranicznych IP i wyjdzie na to ze Barca ma dużą przewagę

1

a umiesz czytać ze zrozumieniem?

2

czyli zamiast meczu bayern - man city będziesz oglądał Romę? Pozdrowienia

0

Sam poinformował o transferze już w nocy na facebooku :)

9

jak wystrzeli jeszcze z formą to może być talentem na miarę nowego Messiego

1

Rakitic to genialny transfer i rozumiem Lucho, który wolał Rakitica od Kroosa.

0

no widzę, jeden gość i na 90% fanboy Realu

0

daj link do tego "forum c+"

0

Może Lucho zmotywuje go do treningów i jeszcze coś z niego będzie. W każdym razie nie powinien obecnie wychodzić w pierwszym składzie

1

Może miał jakieś pojęcie, ale nie miał odpowiedniego charakteru na taki team jak Barcelona

0

A fakt, zapomniałem

3

kto kontuzjowany? Ter Stegen, który już ćwiczy z drużyną?

0

Ale licząc jeszcze wydatki Monaco wypada lepiej:
Southampton
Wpływy 119,53 mln €
Wydatki 73,20 mln €
bilans +46,33 mln €

Monaco
Wpływy 94,12 mln €
Wydatki 24,00 mln €
bilans +70,12 mln €

0

jak zarobił to stawiam, że Monaco

0

nikt nikogo chyba nie zabił, więc nie wiem

3

Perez zarobiony
Cristiano zniesmaczony
Di Maria stał się diabłem
Xabi z Pepem zawarł sztamę
Khedira - wirus FIFA
FC Barca już szczęśliwa

0

Zdecydowanie. Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej.

0

Jak dla mnie to informacja wyssana z palca, chociaż chciałbym, aby tak było faktycznie.

0

Niech lepiej Cristiano nie wkurza Pereza, bo ten jeszcze go sprzeda za rok.

0

a świstak siedzi i zawija je w te sreberka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?