2

0

no tak, kanonada z ogórami bijącymi się o utrzymanie oddaje formę drużyny

0

Patrząc na grę Realu to ja ciągle poprawy nie widzę. Myślę, że kolejna strata punktów będzie po ich stronie.

0

Trzecia prowokacja w ciągu dwóch minut. Idziesz na jakiś rekord chyba

0

Niepokonany Real, wielcy wojownicy. Oczywiście do czasu Gran Derbi

1

To powinna być druga żółta kartka za symulkę

0

Wstydzą się przegrywać z rezerwami.

2

Kolejny piękny mecz, Messi miażdży, Polska wygrywa. Całkiem spoko.

0

Co za pogrom.

0

Oho ... chodzi

0

Messi druga asysta już. Mistrzunio

0

Pięknie rozklepaliśmy ten autobus. Teraz nawbijać im a może Pedro się odblokuje

1

To przecież nie maszyna. Ogarnijcie się

0

Nie strzelił pierwszego karnego od roku chyba

0

Sposób na autobusy? Wrzutki Messiego

0

Ale Pedro to wywołuje we mnie tylko złość... Gościu gra fatalnie

0

Gooooooooooooooooooooolllll. Neymarinho

0

wrzutek Alvesa ciąg dalszy

0

Idz trolluj gdzie indziej

0

Setka ...

0

Rakitic dobry powórt. Jazda panowie

0

Słodki pulpecik

0

Śmiechłem nawet, dobre żarty ten ManU sobie stroi

0

MU ma chyba teraz syndrom Realu z meczu drugiej kolejki La Liga

0

United piękną piłkę teraz gra

0

Na ławie siedzi teraz a myślałem, że będzie wychodził w każdym meczu.

0

Wie ktoś dlaczego Halilović nie gra?

1

Talent piłkarski może mieć w genach. Powodzenia!

5

Kurde ale Real to się potęga zrobiła nagle ... Żartowałem

4

Potęga Realu nie zna granic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?