ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
0
no tak, kanonada z ogórami bijącymi się o utrzymanie oddaje formę drużyny
0
Patrząc na grę Realu to ja ciągle poprawy nie widzę. Myślę, że kolejna strata punktów będzie po ich stronie.
0
Trzecia prowokacja w ciągu dwóch minut. Idziesz na jakiś rekord chyba
0
Niepokonany Real, wielcy wojownicy. Oczywiście do czasu Gran Derbi
1
To powinna być druga żółta kartka za symulkę
0
Wstydzą się przegrywać z rezerwami.
2
Kolejny piękny mecz, Messi miażdży, Polska wygrywa. Całkiem spoko.
0
Co za pogrom.
0
Oho ... chodzi
0
Messi druga asysta już. Mistrzunio
0
Pięknie rozklepaliśmy ten autobus. Teraz nawbijać im a może Pedro się odblokuje
1
To przecież nie maszyna. Ogarnijcie się
0
Nie strzelił pierwszego karnego od roku chyba
0
Sposób na autobusy? Wrzutki Messiego
0
Ale Pedro to wywołuje we mnie tylko złość... Gościu gra fatalnie
0
Gooooooooooooooooooooolllll. Neymarinho
0
wrzutek Alvesa ciąg dalszy
0
Idz trolluj gdzie indziej
0
Setka ...
0
Rakitic dobry powórt. Jazda panowie
0
Słodki pulpecik
0
Śmiechłem nawet, dobre żarty ten ManU sobie stroi
0
MU ma chyba teraz syndrom Realu z meczu drugiej kolejki La Liga
0
United piękną piłkę teraz gra
0
Na ławie siedzi teraz a myślałem, że będzie wychodził w każdym meczu.
0
Wie ktoś dlaczego Halilović nie gra?
1
Talent piłkarski może mieć w genach. Powodzenia!
5
Kurde ale Real to się potęga zrobiła nagle ... Żartowałem
4
Potęga Realu nie zna granic.