ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten Balotelli jest bezużyteczny
0
Liverpool gra lepiej a i tak przegrywa. No cóż
0
Mnie dali do wkładki, mimo ze napisalem 10 minut po ukazaniu się tematu na stronie.
0
Sandro świetnie. Chłopak ma potencjał ogromny tak samo jak Munir.
1
Żenujące jest ocenianie czegoś przed poznaniem faktów.
5
Cracki oszczędzane. I prawidłowo
0
ja ciągle na tym samym oglądam. Chodzi u mnie świetnie
0
No bez sensu byłoby grać autobusem gdy się przegrywa dwoma bramkami
0
Jakby w ten sposób grać to przez cały sezon byłaby ta sama wyjściowa 11. Sztuką jest utrzymać wszystkich w jak najwyższej dyspozycji i motywacji.
0
Dużo ciekawych dalekich zagrań. Oby więcej grali w ten sposób.
0
Pique niech się lepiej skupi, bo znowu zacznie grzać ławę.
7
Co Messi wyprawia to magia w czystej postaci
0
Pięknie się układa :)
0
sop://broker.sopcast.com:3912/253508
0
działa spocast sop://broker.sopcast.com:3912/253508
0
Neymaaaaaaaaaaaaaaaaar !!!!!!!!!! To jest to. Autobus rozbity dosyć szybko
5
Autobus. Świetnie
0
Już chyba przyzwyczailiśmy świat do niskich kwot transferów, że nam takie śmieszne oferty składają.
0
I tak w słabej formie jest, więc mała strata dla białych.
0
Ktoś musi być optymistą
2
Tyle płaczu :D a tak wygramy.
0
Bez środka pola gramy i właśnie tak to wygląda. Xavi myślałem ze się przebudzi po ostatnim dobrym występie ale znowu przestał zagrywać ofensywnie. Same podania do Alvesa, który wrzutkami niszczy system.
0
Alves litości. Co ten człowiek robi w pierwszym składzie.
0
Jak Alves wrzuca to już tylko szyderczy uśmiech pozostaje.
0
Roberto? Będzie ciekawie
0
szybko banik będzie. Chyba rekord pobijesz
2
usuń konto?
1
wyrównana walka będzie, oklep może być ale w drugą stronę. Real nam nie straszny.
6
hahaha
15
na szacunek trzeba sobie zasłużyć