0

Ten Balotelli jest bezużyteczny

0

Liverpool gra lepiej a i tak przegrywa. No cóż

0

Mnie dali do wkładki, mimo ze napisalem 10 minut po ukazaniu się tematu na stronie.

0

Sandro świetnie. Chłopak ma potencjał ogromny tak samo jak Munir.

1

Żenujące jest ocenianie czegoś przed poznaniem faktów.

5

Cracki oszczędzane. I prawidłowo

0

ja ciągle na tym samym oglądam. Chodzi u mnie świetnie

0

No bez sensu byłoby grać autobusem gdy się przegrywa dwoma bramkami

0

Jakby w ten sposób grać to przez cały sezon byłaby ta sama wyjściowa 11. Sztuką jest utrzymać wszystkich w jak najwyższej dyspozycji i motywacji.

0

Dużo ciekawych dalekich zagrań. Oby więcej grali w ten sposób.

0

Pique niech się lepiej skupi, bo znowu zacznie grzać ławę.

7

Co Messi wyprawia to magia w czystej postaci

0

Pięknie się układa :)

0

sop://broker.sopcast.com:3912/253508

0

działa spocast sop://broker.sopcast.com:3912/253508

0

Neymaaaaaaaaaaaaaaaaar !!!!!!!!!! To jest to. Autobus rozbity dosyć szybko

5

Autobus. Świetnie

0

Już chyba przyzwyczailiśmy świat do niskich kwot transferów, że nam takie śmieszne oferty składają.

0

I tak w słabej formie jest, więc mała strata dla białych.

0

Ktoś musi być optymistą

2

Tyle płaczu :D a tak wygramy.

0

Bez środka pola gramy i właśnie tak to wygląda. Xavi myślałem ze się przebudzi po ostatnim dobrym występie ale znowu przestał zagrywać ofensywnie. Same podania do Alvesa, który wrzutkami niszczy system.

0

Alves litości. Co ten człowiek robi w pierwszym składzie.

0

Jak Alves wrzuca to już tylko szyderczy uśmiech pozostaje.

0

Roberto? Będzie ciekawie

0

szybko banik będzie. Chyba rekord pobijesz

2

usuń konto?

1

wyrównana walka będzie, oklep może być ale w drugą stronę. Real nam nie straszny.

6

hahaha

15

na szacunek trzeba sobie zasłużyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?