ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za kosiarze. Żółte powinny się posypać za takie faule na najlepszym graczu świata
0
Neymaaaaaaaaaaaaar. Kocie ty mój
0
Ta pierwsza minuta .... COOOOOOOOOO
5
Całe szczęście Zubi już odszedł.
7
Crack na lata
0
Dokładnie. Suareza za ugryzienie nawet w top10 nie było.
8
I to także recydywa. Już uderzał w meczu z Athletic rok temu
1
Gdzie są pomocnicy ...
1
Takiego farta dawno nie widzialem. Dwie setki Cordoby zwalone i ten karny jeszcze
1
Penality no nie wierze. Co ta Crodoba odwala
1
Ten gościu ma nie po kolei w głowie. Basen schowali i już panika.
1
już nalewają basen
0
Powtórka z rozpoczęcia sezonu? Oby
0
Może jeszcze Messiego do kompletu?
0
Suarez kilka razy próbował. Ale jeszcze się nauczy, że nie warto.
2
Świetnie. Ciężko będzie na wyjeździe ale damy radę.
0
Fakty prowokują? Ciekawe :)
0
Nie było z karnego!
0
UFO za Messim
0
Co tam sie wyrabia. Dlaczego nie mogą grać w piłkę tak jak przez 70 minut meczu ...
0
Ten sędzia to też dobry pacjent. Deficyt okularów w Hiszpanii chyba
0
Dajcie Pedro proszę.
0
Neymar też potrzebował sezonu na uwolnienie pełnego potencjału. Suarez jeszcze będzie zachwycać.
1
Matko Bosko ...
5
Suarez jaka stójka na głowie
0
Przynajmniej mniejszy zawał przy wrzutkach jest.
1
ajajajajaj. Dobrze się rozpoczyna. Ter Stegen umie daleko podać co nas uwalnia od pressingu a Messi znowu na całym boisku króluje
2
Messi jest wszędzie na boisku
0
To jest geniusz. Nie mogę się napatrzyć na jego cuda.
0
ale sposób gry jak najbardziej antyautobusowy