0

Co za kosiarze. Żółte powinny się posypać za takie faule na najlepszym graczu świata

0

Neymaaaaaaaaaaaaar. Kocie ty mój

0

Ta pierwsza minuta .... COOOOOOOOOO

5

Całe szczęście Zubi już odszedł.

7

Crack na lata

0

Dokładnie. Suareza za ugryzienie nawet w top10 nie było.

8

I to także recydywa. Już uderzał w meczu z Athletic rok temu

1

Gdzie są pomocnicy ...

1

Takiego farta dawno nie widzialem. Dwie setki Cordoby zwalone i ten karny jeszcze

1

Penality no nie wierze. Co ta Crodoba odwala

1

Ten gościu ma nie po kolei w głowie. Basen schowali i już panika.

1

już nalewają basen

0

Powtórka z rozpoczęcia sezonu? Oby

0

Może jeszcze Messiego do kompletu?

0

Suarez kilka razy próbował. Ale jeszcze się nauczy, że nie warto.

2

Świetnie. Ciężko będzie na wyjeździe ale damy radę.

0

Fakty prowokują? Ciekawe :)

0

Nie było z karnego!

0

UFO za Messim

0

Co tam sie wyrabia. Dlaczego nie mogą grać w piłkę tak jak przez 70 minut meczu ...

0

Ten sędzia to też dobry pacjent. Deficyt okularów w Hiszpanii chyba

0

Dajcie Pedro proszę.

0

Neymar też potrzebował sezonu na uwolnienie pełnego potencjału. Suarez jeszcze będzie zachwycać.

1

Matko Bosko ...

5

Suarez jaka stójka na głowie

0

Przynajmniej mniejszy zawał przy wrzutkach jest.

1

ajajajajaj. Dobrze się rozpoczyna. Ter Stegen umie daleko podać co nas uwalnia od pressingu a Messi znowu na całym boisku króluje

2

Messi jest wszędzie na boisku

0

To jest geniusz. Nie mogę się napatrzyć na jego cuda.

0

ale sposób gry jak najbardziej antyautobusowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?