ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ręka słuszna ale wiecznej beki z Penaldo nikt mi nie zabroni :D
1
Będzie dobry mecz i nie wątpię w wygraną. Przynajmniej emocji nie zabraknie bo takich z dobrymi drużynami nie brakuje. Lepsze to niż jakieś ogórki.
1
Ja tam się cieszę, znowu będą emocje. Lepszy mecz z dobrym rywalem niż z jakimiś ogórkami.
2
No trudno, nic jeszcze straconego. Z Getafe zawsze mieliśmy problemy, do tego jeszcze ta pogoda. Będzie lepiej
0
Albo bezsensowne wrzutki z zerową szansą powodzenia albo milion podań w polu karnym z czego nikt nie potrafi strzelić celnie w bramkę. Żal
0
No trudno, skoro na niego Lucho nie stawia to widocznie ma swoje powody o których nie wiemy. Nie uczestniczymy przecież w treningach.
1
Bardzo dobry pressing dzisiaj. Zasłużone zwycięstwo.
0
Zlać ich na kwaśne jabłko teraz
0
Suarez !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
Pressing jak za Pepa
0
Pedro bawi się w Alvesa chyba
12
Co jak co, ale pressing to mamy dobry.
0
I tak ma być! Brawo
0
Neyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
0
Pięknie!!!!!!!!!!!!!
1
Ale przyfasolił. Trzeba się wziąć w garść.
0
fatalnie, neymar do zmiany chyba
0
Co za geniusz.
0
Złota piłka ma sens, ale nie ma sensu obecny system głosowania.
0
Legenda
0
Dawać mu szansę z takimi ogórkami. Prędzej czy później załapię styl Barcelony i zacznie grać na przyzwoitym poziomie. Może coś z niego jeszcze będzie.
2
Generalnie nie mam nic do eksperymentów z kolorami na koszulkach, ale ten projekt mi się nie podoba.
0
Bardzo intensywny mecz na równym poziomie. Całe szczęście udało się wygrać. Gra do poprawy ale Valencia to dobra drużyna z tego co mogliśmy dzisiaj oglądać.
0
TAAAAAAAAAAAAAAAAAK
0
Gdyby nie kontuzja Valdesa jestem pewien, że byłby nominowany. Radził sobie wyśmienicie.
0
To już chyba trzecia z rzędu? Niech go przygotują porządnie bo widać, że albo łamaga albo kruchy jak szkło.
0
Mistrz
0
Piękna historyczna chwila. Messi królem piłki.
0
Po do dawać wypowiedzi jakiegoś angielskiego boba tutaj na stronę. Nie podoba mu się tak samo jak pewnie wielu innym.
0
http://wizzardsport.pw/kanal2.php tylko musisz sobie odświeżać co jakiś czas strone bo wyskakuje limit uzytkownikow