1

Ronaldo już chyba skończył szkołę

1

Nie oglądam to może ktoś powie. Było już jakieś nurkowanie?

0

To ma chyba coś wspólnego z referendum w Barcelonie.

5

Polska mistrzem świata.

1

Gramy totalnym autobusem, ale jak wygramy to nikt pretensji mieć nie będzie.

0

przecież tatuaż nie jest jeszcze skończony

1

Wystarczy wejść na twoje poprzednie komentarze i natychmiast widać na kogo punkcie masz kompleks.

1

Na każdego gola Messiego Ronaldo odpowiada trzema symulkami

0

pierwsza asysta Ronaldo, rozpędza się

0

zobaczymy co będziesz gadać po Gran Derbi

4

nie bój się, rozgnieciemy ich

0

trzecia w LaLiga

0

ale ktoś do munira też podawał

0

gol jak gol, czekam na symulki

0

Dobrze stoi.

0

potem też się troche działo, więc pewnie jakieś ciosy zadawał

0

Nie siedzi piłka, ale mecz wygrany i to się liczy.

0

Pedro na boisku i odechciewa im się grać.

0

Druga połowa bez wigoru. Niech coś jeszcze strzelą...

2

I to są prawdziwe dośrodkowania. Mathieu pokazuje Alvesowi jak należy to robić.

0

Pedro? Ile on będzie potrzebować meczów, żeby w końcu się odblokować.

0

nic nie spędził. w Barcy B jest od tego roku

0

no to zgłaszam w takim razie, bo za prowokacje jest ban

0

to co gdyby Barca nie miała Messiego i Neymara co co no co

0

gdyby babcia miała wąsy

5

W tym wieku Munir będzie się jeszcze uczył na błędach. Więcej takiego kasztana nie popełni. Ma bardzo duży potencjał i dobrze, że dostaje szanse.

0

Ehhh, dlaczego on tego nie podał.

0

HAHAHA, rozklepane Rayo. Neymaaaaaaaar!!!!!

0

Messi :DDDDDDDD

1

Ten sędzia liniowy to jakiś żart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?