ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ronaldo już chyba skończył szkołę
1
Nie oglądam to może ktoś powie. Było już jakieś nurkowanie?
0
To ma chyba coś wspólnego z referendum w Barcelonie.
5
Polska mistrzem świata.
1
Gramy totalnym autobusem, ale jak wygramy to nikt pretensji mieć nie będzie.
0
przecież tatuaż nie jest jeszcze skończony
1
Wystarczy wejść na twoje poprzednie komentarze i natychmiast widać na kogo punkcie masz kompleks.
1
Na każdego gola Messiego Ronaldo odpowiada trzema symulkami
0
pierwsza asysta Ronaldo, rozpędza się
0
zobaczymy co będziesz gadać po Gran Derbi
4
nie bój się, rozgnieciemy ich
0
trzecia w LaLiga
0
ale ktoś do munira też podawał
0
gol jak gol, czekam na symulki
0
Dobrze stoi.
0
potem też się troche działo, więc pewnie jakieś ciosy zadawał
0
Nie siedzi piłka, ale mecz wygrany i to się liczy.
0
Pedro na boisku i odechciewa im się grać.
0
Druga połowa bez wigoru. Niech coś jeszcze strzelą...
2
I to są prawdziwe dośrodkowania. Mathieu pokazuje Alvesowi jak należy to robić.
0
Pedro? Ile on będzie potrzebować meczów, żeby w końcu się odblokować.
0
nic nie spędził. w Barcy B jest od tego roku
0
no to zgłaszam w takim razie, bo za prowokacje jest ban
0
to co gdyby Barca nie miała Messiego i Neymara co co no co
0
gdyby babcia miała wąsy
5
W tym wieku Munir będzie się jeszcze uczył na błędach. Więcej takiego kasztana nie popełni. Ma bardzo duży potencjał i dobrze, że dostaje szanse.
0
Ehhh, dlaczego on tego nie podał.
0
HAHAHA, rozklepane Rayo. Neymaaaaaaaar!!!!!
0
Messi :DDDDDDDD
1
Ten sędzia liniowy to jakiś żart