0

Czerwona karta powinna być zdecydowanie

0

Goooooooool, piękna kombinacja Messi-Rakitic-Alves

1

Ma ktoś jakiegoś działającego sopcasta?

3

Najpierw to Messi musi chcieć odejść, a takiej deklaracji nie widziałem. Jedynie plotki pisane dla zwiększenia sprzedaży.

1

Karny na 5:0

6

Ale ten komentator gada głupoty

0

u tamtych moze błedy merytoryczne i czasami glupoty gadają ale przynajmniej jakieś emocje są.

1

Nie słyszałem chyba gorszego komentarza piłkarskiego jak ten z tvp teraz.

2

Kibice się oszczędzają na mecz z Atletico

0

na prawą obronę dałbym Pedro

0

Jeśli klub sprzeda Argentyńczyka wbrew jego woli to osoba odpowiedzialna za decyzję zapisze się na czarnych kartach historii Barcy

0

Real przegra prawdopodobnie trzeci mecz z rzędu.

0

a ty tutaj siedzisz jak twoja drużyna gra? dobrze się czujesz?

1

Świetne wieści!

0

Gdyby LE był dobry to jestem pewien, że miałby dobre stosunki z drużyną.

2

Całe szczęście Messi stoi na straży jakości drużyny. Trzeba się pozbyć sabotażysty i tyle.

3

Jak LE nie ma uznania wśród piłkarzy to nic innego nie pozostaje jak zmienić trenera. Skoro wszyscy piłkarze podważają jego autorytet to znaczy, że gość się nie nadaje na trenera dobrej drużyny.

2

To było celowe zagranie Enrique. Wiedział, że sobie nie poradzi z trenowaniem i posadzeniem na ławce Messiego zapoczątkował rewolucję. Prawdziwy wirtuoz taktyczny! Lepiej wcześniej niż później.

0

Dajcie spokój. Ktoś na poważnie myśli, że Messi odejdzie?

6

To jest ten dzień, który dał nam Pan!

0

Żal taką okazję na odrobienie punktów zmarnować. Lucho będą kibice po sezonie na widłach wynosić.

6

Tak się kończą eksperymenty naszego geniusza. Co on sobie myślał wystawiając taki skład...

0

Dlaczego każdy nasz strzał czy dośrodkowanie jest blokowane... Czy oni nie mogą przycelować przed uderzeniem piłki?

0

Nie ma tragedii, coś tam gramy. Montoya najsłabszym ogniwem niestety.

0

Juz przegrywamy? Nie zdarzylem wlaczyc transmisji nawet.

0

Co ten Enrique wymyślił jestem ciekaw. Jak polegnie w swoim szaleństwie to go zjedzą żywcem.

0

przez co musieli biegać jeszcze więcej, gdzie tu logika?

1

Valencia nie powinna tak oddawać inicjatywy pod koniec meczu, ale skończyło się dla nich szczęśliwie. Teraz tylko niech nasi wygrają.

0

No i pięknie bardzo. Dzisiaj już będziemy przed Realem przez ten ich zaległy mecz.

0

70minuta karny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?