ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z pierwszej piłki Messi kalibruje buta. Jeszcze chwila i się otworzy worek z bramkami.
4
Masche najlepsze wślizgi na świecie.
1
Nagrodę sportowca roku wygrał: Cristiano Ronaldo (Pływanie)
0
też oglądałem wszystkie i chciałbym, żeby dobrze grali. Ale Montoya nie umiał tak dryblować i zgrać się z Messim jak Alves nawet jak dostał kilka meczy pod rząd a o Sergio już nie wspominam bo jego jakość zawsze mnie martwiła. Może kiedyś będą grać lepiej ale są też inni na ławce, którzy muszą grać.
0
wiem co widziałem, grali obaj słabo
0
Szansę dostawali ale nie umieli jej wykorzystać.
3
Messi magia. Który to już raz
0
Emocji to meczom Barcelony ostatnio odmówić nie można.
0
Mówiłem. Obudzili lwa.
0
Obudzili lwa. Teraz ich rozjedzie walec.
5
Jak to się mówi - szczęście sprzyja lepszym
0
I tak ma być! SUAREZ
0
Suarez no nie wierze. Takiej patelni nie strzelić :
0
HAHAHA, jaki kasztan z tego sędziego. Messi klasa sama w sobie.
0
Znowu ten ślepy sędzia. Założę się, że znowu pełno błędów popełni.
0
Krychowiak jaka bomba. WOW
0
http://www.lfp.es/zaragoza_barcelona-b/directo/laligatv
0
Paradoksalnie pozwalając grać Krisztianu w derbach Real się osłabił. Dawno tak słabego Realu nie widziałem oraz dawno nasza Barcelona nie była tak silna. Jedziemy po wszystkie puchary!
0
Czwóraczek :> Ale ich rozjechali. Smutny Anczeloti aka "zabrakło intensywności"
0
Jak dla mnie to było zamierzone kopnięcie kolanem w udo.
0
Żółta dla Isco powinna być
2
OHO zaczyna się. Następny będzie cios
1
Już strzelił. Dwa nury
3
xDDDDDDD Krisztianu dobry nur. Tego mi brakowało przez te dni jego apsencji.
1
Krystyna pięknie. Same straty
6
Jeszcze ze dwie akcje i jakieś fatality od CR zobaczymy. Oby nie zabił.
0
WOOOOOOOO piękne to było
0
Całe szczęście ze ten ban dla CR trwał 2 mecze.
0
Nic innego przecież nie mógł powiedzieć. U nas też leją wodę politycy i urzędnicy ale wierzyć w te bzdety to już chyba większość przestała.
0
też cię kocham