2

Z pierwszej piłki Messi kalibruje buta. Jeszcze chwila i się otworzy worek z bramkami.

4

Masche najlepsze wślizgi na świecie.

1

Nagrodę sportowca roku wygrał: Cristiano Ronaldo (Pływanie)

0

też oglądałem wszystkie i chciałbym, żeby dobrze grali. Ale Montoya nie umiał tak dryblować i zgrać się z Messim jak Alves nawet jak dostał kilka meczy pod rząd a o Sergio już nie wspominam bo jego jakość zawsze mnie martwiła. Może kiedyś będą grać lepiej ale są też inni na ławce, którzy muszą grać.

0

wiem co widziałem, grali obaj słabo

0

Szansę dostawali ale nie umieli jej wykorzystać.

3

Messi magia. Który to już raz

0

Emocji to meczom Barcelony ostatnio odmówić nie można.

0

Mówiłem. Obudzili lwa.

0

Obudzili lwa. Teraz ich rozjedzie walec.

5

Jak to się mówi - szczęście sprzyja lepszym

0

I tak ma być! SUAREZ

0

Suarez no nie wierze. Takiej patelni nie strzelić :

0

HAHAHA, jaki kasztan z tego sędziego. Messi klasa sama w sobie.

0

Znowu ten ślepy sędzia. Założę się, że znowu pełno błędów popełni.

0

Krychowiak jaka bomba. WOW

0

Paradoksalnie pozwalając grać Krisztianu w derbach Real się osłabił. Dawno tak słabego Realu nie widziałem oraz dawno nasza Barcelona nie była tak silna. Jedziemy po wszystkie puchary!

0

Czwóraczek :> Ale ich rozjechali. Smutny Anczeloti aka "zabrakło intensywności"

0

Jak dla mnie to było zamierzone kopnięcie kolanem w udo.

0

Żółta dla Isco powinna być

2

OHO zaczyna się. Następny będzie cios

1

Już strzelił. Dwa nury

3

xDDDDDDD Krisztianu dobry nur. Tego mi brakowało przez te dni jego apsencji.

1

Krystyna pięknie. Same straty

6

Jeszcze ze dwie akcje i jakieś fatality od CR zobaczymy. Oby nie zabił.

0

WOOOOOOOO piękne to było

0

Całe szczęście ze ten ban dla CR trwał 2 mecze.

0

Nic innego przecież nie mógł powiedzieć. U nas też leją wodę politycy i urzędnicy ale wierzyć w te bzdety to już chyba większość przestała.

0

też cię kocham

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?