ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Europa i świat coraz negatywniej nastawia się do muzułmanów i krajów ropą płynących także pociąga to tez za sobą jakąś utratę wizerunku. Ale wiadomo klub jak każda inna firma musi liczyć pieniądze. Oby nie zaczeły się historie jak z usuwaniem krzyża z herbu Realu
0
Camp Allah Qatar Airways Nou
0
Nigdy cała prawda nie wyjdzie na wierzch. Nikt nie robiłby przekrętu na grube miliony wiedząc, że może to wyjść przy zwykłej kontroli. Oskarżony nie znaczy skazany.
9
Widzę w Hiszpanii podobnie jak w Polsce. Każdego urząd skarbowy wydoi do końca.
4
Za takiego grajka to nawet 200mln by się opłacało. Crack na lata.
1
Przed chwilą realizator zafundował rebusa. Odpowiedź to "pada Cristiano"
0
Bale nurkował.
0
Okładka MD lekko gejowska, aż się uśmiałem :D
1
Przy lekkiej zwyżce formy Alvesa może jedynie na ławce posiedzieć. Ale gdyby dostał trochę więcej szans to dałby sobie radę w pierwszej drużynie nie gorzej od Alvesa
2
Nurkiem to jest CR. W tym sezonie widzialem moze jednego nura u Neya
8
Niech lepiej Simeone trzyma te swoje psy na smyczy bo z tak brutalną grą nikomu nie zaimponują.
0
Fakt ale co innego mieli napisać. Nie składają bo gdyby złożyli to sprawdzonoby zapis wideo i dowalili mu jeszcze więcej tych meczy. Obecna decyzja jest wydana tylko na podstawie zapisu w protokole pomeczowym.
2
Duży krok w stronę pierwszego pucharu w tym sezonie. A z taką grą to myślę, że możemy optymistycznie patrzeć w przyszłość.
3
Dawno tak chamskiej gry nie widzialem. To co gra Atletico powinno być nagrodzone jakimś banem na całą drużynę.
0
Ter Stegen WOW
2
Przypomina mi się film Messi człowiek pies. Zawsze go ciągnie do piłki niezależnie czy był faul
0
Zlecenie zabicia Neymara chyba w szatni gracze Atletico dostali... masakra
1
Sędzia ślepy? Raul Garcia podstawia nogę i nic
0
Dobra niech sobie odpoczną chociaż chciałbym pooglądać jeszcze trochę dobrych kontr. Oszczędzanie sił na resztę sezonu jednak wydaje się ważniejsze
0
O no to po ptokach mają już. Druga połowa to raczej murowanie bramki przez Atletico
0
Neymar pierwszy do dyskusji ale jeszcze się nauczy ze nie warto dyskutować na boisku.
0
Messi szósty zmysł. Pięknie
0
Niszczymy Atletico ich własną bronią. Pięknie
0
Suarez to się czasami rozgląda czy zawsze tak na pałe będzie podawać?
2
Powinniśmy wygrywać 1:2, po złych decyzjach sędziowskich jest 2:1
0
Sędzia co ty robisz
0
Za dużo z kontry chyba jednak. Trochę odpoczynku potrzeba bo zaraz zawału dostanę
0
Coraz lepiej u nas gra obronna wygląda.
4
Sędzia czerwona i cztery mecze zawieszenia
2
Nie było spalonego ...