0

Europa i świat coraz negatywniej nastawia się do muzułmanów i krajów ropą płynących także pociąga to tez za sobą jakąś utratę wizerunku. Ale wiadomo klub jak każda inna firma musi liczyć pieniądze. Oby nie zaczeły się historie jak z usuwaniem krzyża z herbu Realu

0

Camp Allah Qatar Airways Nou

0

Nigdy cała prawda nie wyjdzie na wierzch. Nikt nie robiłby przekrętu na grube miliony wiedząc, że może to wyjść przy zwykłej kontroli. Oskarżony nie znaczy skazany.

9

Widzę w Hiszpanii podobnie jak w Polsce. Każdego urząd skarbowy wydoi do końca.

4

Za takiego grajka to nawet 200mln by się opłacało. Crack na lata.

1

Przed chwilą realizator zafundował rebusa. Odpowiedź to "pada Cristiano"

0

Bale nurkował.

0

Okładka MD lekko gejowska, aż się uśmiałem :D

1

Przy lekkiej zwyżce formy Alvesa może jedynie na ławce posiedzieć. Ale gdyby dostał trochę więcej szans to dałby sobie radę w pierwszej drużynie nie gorzej od Alvesa

2

Nurkiem to jest CR. W tym sezonie widzialem moze jednego nura u Neya

8

Niech lepiej Simeone trzyma te swoje psy na smyczy bo z tak brutalną grą nikomu nie zaimponują.

0

Fakt ale co innego mieli napisać. Nie składają bo gdyby złożyli to sprawdzonoby zapis wideo i dowalili mu jeszcze więcej tych meczy. Obecna decyzja jest wydana tylko na podstawie zapisu w protokole pomeczowym.

2

Duży krok w stronę pierwszego pucharu w tym sezonie. A z taką grą to myślę, że możemy optymistycznie patrzeć w przyszłość.

3

Dawno tak chamskiej gry nie widzialem. To co gra Atletico powinno być nagrodzone jakimś banem na całą drużynę.

0

Ter Stegen WOW

2

Przypomina mi się film Messi człowiek pies. Zawsze go ciągnie do piłki niezależnie czy był faul

0

Zlecenie zabicia Neymara chyba w szatni gracze Atletico dostali... masakra

1

Sędzia ślepy? Raul Garcia podstawia nogę i nic

0

Dobra niech sobie odpoczną chociaż chciałbym pooglądać jeszcze trochę dobrych kontr. Oszczędzanie sił na resztę sezonu jednak wydaje się ważniejsze

0

O no to po ptokach mają już. Druga połowa to raczej murowanie bramki przez Atletico

0

Neymar pierwszy do dyskusji ale jeszcze się nauczy ze nie warto dyskutować na boisku.

0

Messi szósty zmysł. Pięknie

0

Niszczymy Atletico ich własną bronią. Pięknie

0

Suarez to się czasami rozgląda czy zawsze tak na pałe będzie podawać?

2

Powinniśmy wygrywać 1:2, po złych decyzjach sędziowskich jest 2:1

0

Sędzia co ty robisz

0

Za dużo z kontry chyba jednak. Trochę odpoczynku potrzeba bo zaraz zawału dostanę

0

Coraz lepiej u nas gra obronna wygląda.

4

Sędzia czerwona i cztery mecze zawieszenia

2

Nie było spalonego ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?