0

Kurde. Ale było blisko

0

Casillas ratuje Anczelota

0

:O

0

jeszcze jeden ...

0

Wszystko w rękach Schalke. Mają potencjał na awans.

0

To w nim zostanie :P

1

Jeszcze jedna i Real do domu :D

0

A gdyby tak RM dzisiaj odpadł?

0

Ja bym brał adidasy

0

Brawo. Pięknie. El Pistolero jest w gazie.

0

Ładnie ze strony Suareza.

0

Słuszny karny niestety

0

A to jeszcze nie koniec :D Messi zrównał się z Ronaldo

0

Messi goni CRy11 :D

0

Nie do wiary

1

Piękny strzał. El Pistoleroooooooooo !

4

Rotacje są konieczne na tym etapie sezonu, szczególnie z tak słabym przeciwnikiem.

1

Piękna sobota. Jutro powrót króla na fotel lidera.

2

Ajjjjjjjj szkoda. Już by można było lidera świętować.

0

Co to ma być. Domagam się karnego dla Ronaldo. Zasłużył

1

Ronaldo to chyba następnym trenerem po Anczelotim zostanie. Coś ma w sobie z dyrygenta,

0

Ale to było dobre. Miodzio

0

Tylko jak go zawieszą za kolejne wybuchy agresji.

0

Dostał za całokształt. Niektórzy nie nadają się do gry w piłkę.

0

Jak dla mnie to zwykłe skręcenie kostki

0

Za takie coś to czerwona

0

:D Rozklepani. To było zbyt proste

1

Jest dobry, ale nie wiem czy nie lepiej postawić na wychowanków.

0

To wy się wstydzcie moderacji, że po przegranym meczu chowają głowę w piasek. Do nas też tacy przychodza po porażkach ale szybko znikają.

0

Bardzo dobrze. Znowu tylko od siebie zależymy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?