ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Renoma nurka procentuje.
0
hahahhahahahah
0
Dlaczego to nie wpadło ...
0
Ale jest -7 w tabeli. Więc?
0
W Madrycie na wiosnę dopiero sie zimno robi. Już -7
2
Laboga potwierdził. Messi najlepszym piłkarzem świata
0
Ale załadował kasztana do siatki
0
Lekki autobus i juz kłopoty. Dawać Douglasa na boisko.
3
Leszek Orłowski, człowiek - statystyka
0
trzymamy za słowo
6
A może chciał od busquetsa pożyczyć kartkę do drukarki ...
4
co z tego. liczą się tylko części ciała, którymi można strzelić bramkę
0
Bardzo ważne 3 punkty. Celta postawiła ciężkie warunki. W madrycie ciągle ZIMA :)
2
Rudy złota piłka
0
Znowu ukradli nam gola. Pięknie
0
Kupa na boisku. Lucho wprowadzi opdowiednie zmiany także o wynik jestem spokojny.
0
Ale padaka. Pedro za Neymara i Rakitic za Iniestę
0
Ladnie Bravo naprawił błąd. Niech coś się zaczną ruszać bo ospale to wygląda w pomocy.
0
Dobry skład. Powinno pójść gładko
0
Masz jakąś dziką satysfakcję z pisania takich komentarzy? Już chyba trzeci z rzędu od ciebie na ten temat.
0
Ogórki z Granady nawet przyjąć piłki nie potrafią. A co najlepsze to Real moze sobie wygrywać po 10-0 a i tak zależą od nas :)
0
Oficjalnie: Cristiano Ronaldo lepszy od Messiego
0
Na Polsat Sport leci
0
Beka z Hiszpanów.
0
Pewnie go nie stać na nowe. Ale kalosze w carefourze moglby sobie kupic.
0
za pół miliarda można by pomyśleć
0
Złota piłka dla Benzemy? Dobra balanga musiała być.
1
akurat pomoc medyczną to ma prywatną. ochroniarzy pewnie też.
1
kolejna ściema.
0
do wesela się zagoi