ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurrrrrrrczaki
1
Messi jak wszystkich objechał :O
4
Z tym świętnym wychodzeniem do każdej piłki to bym polemizował.
0
Raczej Real to nie Bayern
1
Nam strzelać nie kazano
6
Z Pogbą w drugim meczu może być awans. Real klasycznie piach z mocniejszym przeciwnikiem.
0
nie wiem co lepsze. Masakracja systemu w debacie prezydenckiej czy ciśnięty Real przez Juve
0
Robertowi faktycznie twarz wykrzywiło
10
Robcio nie może się chyba doczekać, aż mu Messi dziurę założy.
0
no cóż. Krychowiak przegrał mecz, a raczej jego chwilowy brak.
1
Deja vu. My tez przed przerwą straciliśmy.
0
Teraz na 2:2 gładko pójdzie. Krychowiak to porażka, sam się kontuzjował i osłabił drużynę na tyle czasu
0
Krychowiak twarzą w Ramosa? Samobójca
0
jednego oddał, jak zszedł po czerwonej kartce
0
Neymar dzisiaj udaru słonecznego dostał niestety
0
Ciezko przeciwko autobusowi, dodatkowo na krzywym boisku. Ale w końcu daliśmy radę.
0
Komentarz usunięty
2
A już wiadomo, że będzie chłopiec?
0
Komentarz usunięty
0
Ta Almeria to gorsza jeszcze od Granady
0
Sprawiedliwość musi być. Jak Real namieszał to ban będzie słodki po tych wszystkich kpinach z Barcy. Jednak i tak uważam, że FIFA za dużo wtyka nosa. Dzieciaki mają zapewnione dobre warunki i nikt na tym nie cierpi.
2
Dobre karne Bayernu. hahahhaha
0
guardiola jaki dzik
0
Dzisiaj cały zespół niech sobie strzeli.
0
W tym tempie to się skończy 10-0
0
Ten co strzela za bramki. Najlepszy napastnik.
0
Za co Luis Enrique dostał żółtą kartkę?
0
dobrze, że Sevilla za Barcelona
0
można się wymienić za prawą nogę Hazarda
1
Real opadł już z sił