0

Kurrrrrrrczaki

1

Messi jak wszystkich objechał :O

4

Z tym świętnym wychodzeniem do każdej piłki to bym polemizował.

0

Raczej Real to nie Bayern

1

Nam strzelać nie kazano

6

Z Pogbą w drugim meczu może być awans. Real klasycznie piach z mocniejszym przeciwnikiem.

0

nie wiem co lepsze. Masakracja systemu w debacie prezydenckiej czy ciśnięty Real przez Juve

0

Robertowi faktycznie twarz wykrzywiło

10

Robcio nie może się chyba doczekać, aż mu Messi dziurę założy.

0

no cóż. Krychowiak przegrał mecz, a raczej jego chwilowy brak.

1

Deja vu. My tez przed przerwą straciliśmy.

0

Teraz na 2:2 gładko pójdzie. Krychowiak to porażka, sam się kontuzjował i osłabił drużynę na tyle czasu

0

Krychowiak twarzą w Ramosa? Samobójca

0

jednego oddał, jak zszedł po czerwonej kartce

0

Neymar dzisiaj udaru słonecznego dostał niestety

0

Ciezko przeciwko autobusowi, dodatkowo na krzywym boisku. Ale w końcu daliśmy radę.

0

Komentarz usunięty

2

A już wiadomo, że będzie chłopiec?

0

Komentarz usunięty

0

Ta Almeria to gorsza jeszcze od Granady

0

Sprawiedliwość musi być. Jak Real namieszał to ban będzie słodki po tych wszystkich kpinach z Barcy. Jednak i tak uważam, że FIFA za dużo wtyka nosa. Dzieciaki mają zapewnione dobre warunki i nikt na tym nie cierpi.

2

Dobre karne Bayernu. hahahhaha

0

guardiola jaki dzik

0

Dzisiaj cały zespół niech sobie strzeli.

0

W tym tempie to się skończy 10-0

0

Ten co strzela za bramki. Najlepszy napastnik.

0

Za co Luis Enrique dostał żółtą kartkę?

0

dobrze, że Sevilla za Barcelona

0

można się wymienić za prawą nogę Hazarda

1

Real opadł już z sił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?