ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że kiedyś na każdą Legendę przyjdzie pora. Dzięki za wszystko Generale.
8
triplete loading: 33%
0
CAMPEONEEEEEEEEESSSSSSSSSSSS
0
Rusek bez serca na hokej przełączył :O
4
Grzmot napinka po golu standardowo :D ciekawe jaką będzie miał mine po wygranej Barcy
6
Ciekawe czy wleciała na orbitę.
0
grzom strzelił. Mogliby nasi się spiąć bardziej
0
sędzia Hilary zgubił okulary ...
0
Jakby codziennie ludzie cie prześladowali, żebyś im podpisał kawałek papieru niewiadomo w jakim celu, to też byś po pewnym czasie miał na to wywalone.
0
Ancelotti trenerem jest przeciętnym. Z takim składem powinien osiągnąć dużo więcej. Głównie chodzi o słabe rotacje ale też brak umiejętnego ustawienia niektórych graczy na boisku.
Dla nas najlepiej, jakby Cristiano został. On im przecież zniszczył drugą połowę sezonu. Gość gra coraz słabiej i wg mnie jeżeli Real ma się utrzymać blisko nas, to powinien go sprzedać.
Bale to dobry grajek, ale jak podobno nie umie się odezwać po hiszpańsku i z nikim nie gada to ciężko oczekiwać fajerwerków.
1
A tego ćpunka ciągle boli. Wielka szkoda.
8
Pedro walnie z przewrotki jakiegoś hattrika może
2
Casillas najlepszy
http://gfycat.com/NewBlondIguanodon
2
http://gfycat.com/NewBlondIguanodon
4
Kurde a ja cały zapas popcornu zużyłem po meczu z Valencią
2
Adios hahahahha. Szkoda, że nie obejrzymy Gran Derbi w sumie. Ale porażka Realu zawsze smakuje słodko
0
Casillas hahahhahahahha
0
Z 5cm nie trafić to trzeba mieć talent
0
Będzie 30 minut obrony
0
Forzaaaaaaaaaaaa. Casillas się nie popisał
1
Pogba chyba tak specjalnie kaszani wszystko, żeby Barcelonie cenę obniżyć
4
Ronaldo płetwy zmienia
3
Druga już symulacja. James idzię w ślady pływaka...
5
Komentarz usunięty
0
Słabe wykończenie Cristiana Ronalda
6
plum
1
Drukowanie rozpoczęte
1
Groźniejsze akcje do tej pory po stronie Juventusu.
0
Brawu Barca. W dwumeczu pokazali ogórkom, gdzie raki zimują
1
Finał oficjalnie. Według was to pewnie powinni się nasi pchać w młyn, żeby nas wykosili i skontuzjowali?