ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale zamieszanie. W końcu się udało
0
Komentatorzy widze w humorze
0
Komentarz usunięty
7
hahaha w madrycie juz -2
0
ale lipa
0
kurde ale mecz się zrobił
0
Przynajmniej komentator dobry
0
Niech tylko dobrych komentatorów zatrudnią
0
Niedokładne podania.
0
Lubimy sobie utrudniać życie...
1
Świetny mecz. Dużo emocji, a właśnie dlatego oglądamy futbol.
0
CAMPEONESSSSSSSSSSS
0
Ale zezował : D
3
Pedro mój ty wąsie.
0
PEDROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
0
Trzecia z wolnego
0
Sergio Roberto bezproduktywny
2
Że Sevilla gra jeszcze w 11 to jest śmiech na sali.
0
Fatalnie. Ale nie przegramy spokojnie
1
Tego mi brakowało przez wakacje
3
Messi pozamiatał. Nie mam pytań
0
Idealny strzał, jak na mistrza przystało
0
Co sie dzieje. Dlaczego był wolny skoro Masche doknął pierwszy piłki
0
U nas grał kupę, w West Hamie grał kupę. Nic tylko sprzedać.
0
Goooooooooooooooooooooooool. Leo Messi
4
Messi sezon na agresorze. 6 pucharów będzie
1
Dobrze, że Messi prawidłowo wypowiadają
0
co sie dzieje z tą telewizją
1
na hiszpańskim sopcascie tez reklamy lecą
0
Iniesta w formie