1

Ale zamieszanie. W końcu się udało

0

Komentatorzy widze w humorze

0

Komentarz usunięty

7

hahaha w madrycie juz -2

0

ale lipa

0

kurde ale mecz się zrobił

0

Przynajmniej komentator dobry

0

Niech tylko dobrych komentatorów zatrudnią

0

Niedokładne podania.

0

Lubimy sobie utrudniać życie...

1

Świetny mecz. Dużo emocji, a właśnie dlatego oglądamy futbol.

0

CAMPEONESSSSSSSSSSS

0

Ale zezował : D

3

Pedro mój ty wąsie.

0

PEDROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

0

Trzecia z wolnego

0

Sergio Roberto bezproduktywny

2

Że Sevilla gra jeszcze w 11 to jest śmiech na sali.

0

Fatalnie. Ale nie przegramy spokojnie

1

Tego mi brakowało przez wakacje

3

Messi pozamiatał. Nie mam pytań

0

Idealny strzał, jak na mistrza przystało

0

Co sie dzieje. Dlaczego był wolny skoro Masche doknął pierwszy piłki

0

U nas grał kupę, w West Hamie grał kupę. Nic tylko sprzedać.

0

Goooooooooooooooooooooooool. Leo Messi

4

Messi sezon na agresorze. 6 pucharów będzie

1

Dobrze, że Messi prawidłowo wypowiadają

0

co sie dzieje z tą telewizją

1

na hiszpańskim sopcascie tez reklamy lecą

0

Iniesta w formie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?