ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
72
Douglas na wypożyczenie a Montoyę sprzedać.
1
A wartość Suareza to za ugryzienia obniżyli?
1
Co z tego, że ta czwórka nie grała. Zawodnicy, którzy grali czuli się pewnie mając dobrych zmienników i przez to jakiś swój wkład mają. Luis Enrique też nie zagrał a jednak zdobył.
0
Kiedy ta dymisja Bartomeu? Wydawało mi się, że miał ją ogłosić zaraz po zakończeniu sezonu.
7
Świetna feta. Obym się jeszcze na żywo na taką załapał
1
Pique kaskader. Ja bym się bał.
0
W okresie jego beznadziejnych wrzutek byłem za odejściem, ale pokazał na boisku, że ciągle jest konkurencyjny i prawdopodobnie najlepszy na świecie na swojej pozycji. Oby został.
0
Piękne sezon, piękny mecz. W pełni zasłużone wszystkie trofea. ¡Visca el Barca!
2
¡Campeones!
0
TRIPLETEEEEEEE JEEEEEEEEESTTTT. BAAAAAAAAARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Campeones!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Visca el Barcaaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
Triplete loading: 99%
0
Wchodzi Legenda
0
Aż niesamowite, że sędzia ani jednego błędu dzisiaj nie popełnił
1
Faktycznie. Bramka prawidłowo nieuznana
1
Ale jape wydarłem.
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL
1
Gramy dokładnie tak jak chce tego Juventus.
0
Kto zwalił? Alves
1
Ja peeeeeeeeeeddddddroooooooooo. Skupić się.
0
Dobrych sytuacji obydwie drużyny mają podobną ilość. Po 10 minutach spodziwałem się pogromu dla Barcy, ale Juve dotrzymuje kroku.
0
Kurde. Chciałbym dwubramkowej przewagi. Emocje są nieziemskie
0
Za dużo odpręzenia. Messi musi wziąć trochę ciężaru na siebie.
0
Ale ciśniemy. Trzeba zamknąć szybko mecz
1
Była ręka ....
0
Goooooooooool kahhahawhnwahbnqwabfhb Q3FJ0P J
Q3
0
Mashe skup się chłopie
8
Doczekać się nie można. Cały dzień z myślą o finale.
43
Żelazny rezerwowy od strzelania bramek z przewrotki.
0
Szkoda, dobrze byłoby wygrać przeciwko podstawowym graczom.
29
Nowym prezydentem FIFA został Zdzisław Kręcina