0

http://sjp.pwn.pl/zasady/Pisownia-obcych-nazw-wlasnych-Uwagi-wstepne;629599.html

Przeczytaj może sobie najpierw i potem pouczaj. Możesz napisać Rayu.

0

Co to ma do rzeczy? Pedro też z wyboru idzie, bo każdy podkreśla, że w zespole jest dla niego miejsce. Atletico się odmienia, bo piszę po polsku a nie hiszpańsku.

37

Z pewnością lepszy interes niż Villa w Atleticu za 5mln

1

nawet się pocieszyć nie można

3

Od patrzenia na Pedro i Adriano oczy krwawią

0

Co ma być to będzie, nie ma co tego tak przeżywać. Wspierajmy prezydenta, bo nic innego nie zostało. Odnośnie Laporty mam dokładnie taki punkt widzenia co autor artykułu. Zabieganie o zjednoczenie barcelonismo wróży dobre zmiany. Oby tylko kataru nie wybrali na głównego sponsora.

0

"strzelcie ku..om gola" ... i gol, hehehe

0

Oglądałeś mecze? On nie umie zawodników ustawić. Ma tyle talentów w składzie a ustawia ich jak amator.

0

Martino? Strasznie marny trener

3

Dobra gra obydwu drużyn, co nie zmienia faktu, że sędzia ukradł dwa karne Argentynie.

0

ostatnio był szklany, także niech go dobrze spawdzą fizycznie przez podpisaniem papierków

0

Dobry walczak, przyda się w składzie

5

po ręku? skisłem

0

Siedzi !!!!!!!!!!!!!!

0

Jaki kasztan

0

Dziurawe ręce

0

Ramosa przyfasolił

0

Jeździec bez głowy - klasyka

0

To są jakieś czary

0

dobry interes robią

0

Ja bym tutaj widział Vietto do rotacji w ataku.

1

Gościu z Jamajki sobie selfie z Messim zrobił przynajmniej

0

Drewniain w końcu schodzi

0

Śmiech na sali

2

W pierwszej połowie niepodyktowany karny. Do tego dużo niebezpiecznych ataków po ktorych latwo doznac kontuzji. Nawet bez tych okoliczności łagodzących kara zbyt surowa.

2

Twarz jakaś mega spocona i wygląda na 10 lat starszego

8

Czemu słychać angielski komentarz ? :(

1

Lewy hattrik w 4 minuty

0

Ciekawe co jeszcze wymyślą. Za miesiąć pewnie info, że Messi załatwił mundial Qatarowi.

1

Mógł gołębia pocztowego wysłać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?