0

Ciężko stwierdzić, czy Ney zrobił to z premedytacją. Może zabrakło mu doświadczenia w takich sytuacjach i nie przewidział, że nie wypada. Z drugiej strony jeśli by mu się sztuczka udała i nie zostałby zatrzymany to nie byłoby o tym dyskusji, dla mnie trik jak trik. Obydwa felietony ciekawe i mam nadzieję, że będzie na stronie tego więcej.

0

Ciężko wybrać, wszystkie są przepiękne.

0

CAMPEONES

1

Bydło z Bilbao

7

Neymar ładna kometa

0

Messi z Alvesem co klepali to była tiki taka

0

Brawooooooooooooooooo

5

Ale farta ma Atletic. Barca ich miażdzy

4

Ten człowiek jest niewiarygodny

0

Messiiiiiiiiiiiii hHahahahahhah BÓG

1

Sędziowie to jakaś komedia. Liniowy w ciągu 20 sekund dwa błędy

2

Kiepscy komentatorzy i kiepscy sędziowie psują widowisko

1

Nie było spalonego zdecydowanie

0

Już nam gola ukradli...

0

Hymn wygwizdany :)

2

Alexis bombardier. Nasz człowiek

0

Dobrze się porobiło

2

W Szwajcarii się nie patyczkują. Oby to był początek zmian na lepsze w naszej dyscyplinie sportu.

4

sprzedać za 100mln

0

http://i.imgur.com/vLb0U6d.png
nie wiem co oglądać

2

Nogę gościowi urwało :(

1

Douglas liczymy na ciebie. Trzeba uratować honor drużyny

0

Nasz nowy Ronaldinho

0

Kto to wszedł na boisko?

1

gdyby nie sędzia to już by był hattrik

0

Dzisiaj karne będzie wykonywał Xavi

1

Messi ma parcie na te bramki. Wyczuwam jakiegoś quadtrika

1

No trudno. Skoro woli większe pieniądze gdzie indziej niż projekt sportowy z przyjaciółmi w Barcelonie to sajonara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?