ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciężko stwierdzić, czy Ney zrobił to z premedytacją. Może zabrakło mu doświadczenia w takich sytuacjach i nie przewidział, że nie wypada. Z drugiej strony jeśli by mu się sztuczka udała i nie zostałby zatrzymany to nie byłoby o tym dyskusji, dla mnie trik jak trik. Obydwa felietony ciekawe i mam nadzieję, że będzie na stronie tego więcej.
0
Ciężko wybrać, wszystkie są przepiękne.
0
CAMPEONES
1
Bydło z Bilbao
7
Neymar ładna kometa
0
Messi z Alvesem co klepali to była tiki taka
0
Brawooooooooooooooooo
5
Ale farta ma Atletic. Barca ich miażdzy
4
Ten człowiek jest niewiarygodny
0
Messiiiiiiiiiiiii hHahahahahhah BÓG
1
Sędziowie to jakaś komedia. Liniowy w ciągu 20 sekund dwa błędy
2
Kiepscy komentatorzy i kiepscy sędziowie psują widowisko
1
Nie było spalonego zdecydowanie
0
Już nam gola ukradli...
0
Hymn wygwizdany :)
2
Alexis bombardier. Nasz człowiek
0
https://www.facebook.com/fcbarcelona/photos/a.10153526345339305.1073742567.197394889304/10153526829504305/?type=3&permPage=1
0
Dobrze się porobiło
2
W Szwajcarii się nie patyczkują. Oby to był początek zmian na lepsze w naszej dyscyplinie sportu.
4
sprzedać za 100mln
0
http://i.imgur.com/vLb0U6d.png
nie wiem co oglądać
2
Nogę gościowi urwało :(
1
Douglas liczymy na ciebie. Trzeba uratować honor drużyny
0
Nasz nowy Ronaldinho
0
Kto to wszedł na boisko?
1
gdyby nie sędzia to już by był hattrik
0
Dzisiaj karne będzie wykonywał Xavi
1
Messi ma parcie na te bramki. Wyczuwam jakiegoś quadtrika
1
http://www.fcbarca.com/63724-mecz-z-deportivo-i-celebracja-mistrzowskiego-tytulu-w-tv.html
1
No trudno. Skoro woli większe pieniądze gdzie indziej niż projekt sportowy z przyjaciółmi w Barcelonie to sajonara