ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeszcze coś może Celta wcisnąć, niech trener im dziury tylko załata.
4
Zawocnik celty rozciął sobie głowę i założyli mu czepek przytrzymujący opatrunek
0
Czepek pożyczony od Ronaldo
0
srogo ich Nolito objechał
1
oby do tego momentu coś strzeliła
7
W Hiszpanii to już ze dwie czerwone kartki i dwa karne by były.
92
W LM Leo już pokazał jak objeżdza tych wszystkich angielskich ogórków.
1
Fergusonowi chyba meczów nie ogląda, inaczej by takich bzdur nie mówił.
2
Może dożyjemy wprowadzenia powtórek wideo, żeby takie sytuacje nie miały miejsca.
2
Sędziowanie w Hiszpanii w całej okazałości. Co za typ
0
Suarez dzisiaj genialny. Oby tak dalej to może jakaś manita wpadnie
9
Messi co za dogranie. Mistrzostwo
0
nie każdy strzał na bramkę to setka. trzy trudne sytuacje.
0
Kulki nie były ciepłe, tylko wysmarowane wazeliną. Przyklejały się do ręki.
1
Morata hattrika Realowi właduje i się skonczy kozakowanie
2
I tak zdobędziemy puchar. Będzie ciekawie wziąć rewanż za ostatnią kompromitację z Bayernem
0
No to finał Barca Juve
1
mieszaj te kule w końcu ...
0
jeszcze losowanie ligi europy
1
Skończ już łysy i dawaj kulki
0
pozamiatane. bardzo dobrze
0
Z każdą drużyną powinniśmy wygrać, także nie widzę specjalnego problemu w losowaniu.
2
W półfinale chciałbym Real. Zlać ich na kwaśne jabłko
2
Teraz zaczynają się skurcze i zmiany. hahahahha
1
Ahhh. Teraz pełen ogień, nic do stracenia.
1
Sędziemu plaskacza już chciał zasadzić. hahaha
0
Głupie zachowanie Ardy. Ale szanse ciągle 50-50 wg mnie
0
Dawać Torresa na boisko
0
Większe szanse mamy w dwumeczu także jak już to wolałbym w półfinale
0
zwolnią Ronaldo