2

Jeszcze coś może Celta wcisnąć, niech trener im dziury tylko załata.

4

Zawocnik celty rozciął sobie głowę i założyli mu czepek przytrzymujący opatrunek

0

Czepek pożyczony od Ronaldo

0

srogo ich Nolito objechał

1

oby do tego momentu coś strzeliła

7

W Hiszpanii to już ze dwie czerwone kartki i dwa karne by były.

92

W LM Leo już pokazał jak objeżdza tych wszystkich angielskich ogórków.

1

Fergusonowi chyba meczów nie ogląda, inaczej by takich bzdur nie mówił.

2

Może dożyjemy wprowadzenia powtórek wideo, żeby takie sytuacje nie miały miejsca.

2

Sędziowanie w Hiszpanii w całej okazałości. Co za typ

0

Suarez dzisiaj genialny. Oby tak dalej to może jakaś manita wpadnie

9

Messi co za dogranie. Mistrzostwo

0

nie każdy strzał na bramkę to setka. trzy trudne sytuacje.

0

Kulki nie były ciepłe, tylko wysmarowane wazeliną. Przyklejały się do ręki.

1

Morata hattrika Realowi właduje i się skonczy kozakowanie

2

I tak zdobędziemy puchar. Będzie ciekawie wziąć rewanż za ostatnią kompromitację z Bayernem

0

No to finał Barca Juve

1

mieszaj te kule w końcu ...

0

jeszcze losowanie ligi europy

1

Skończ już łysy i dawaj kulki

0

pozamiatane. bardzo dobrze

0

Z każdą drużyną powinniśmy wygrać, także nie widzę specjalnego problemu w losowaniu.

2

W półfinale chciałbym Real. Zlać ich na kwaśne jabłko

2

Teraz zaczynają się skurcze i zmiany. hahahahha

1

Ahhh. Teraz pełen ogień, nic do stracenia.

1

Sędziemu plaskacza już chciał zasadzić. hahaha

0

Głupie zachowanie Ardy. Ale szanse ciągle 50-50 wg mnie

0

Dawać Torresa na boisko

0

Większe szanse mamy w dwumeczu także jak już to wolałbym w półfinale

0

zwolnią Ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?